Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
Ze_uS demiş ki:
Ewt merakla beklenen Sony'nin düzenlemiş olduğu Ünistar yarışmasının ön eleme sonuçlar açıklandı ve 4. bölge sonuçlar söyle:

4.Bölge – Doğu Anadolu,G.Doğu Anadolu, Karadeniz

Alper Zafer – Sivas
Bayraktar – Malatya
Dikenli Tel – Sivas
Ender Boztay – Diyarbakır
Grup Bütünleme – Sivas
Kiralık Orkestra – Erzurum
Kumpass – Trabzon
Kuru-sıkı – Erzurum
Mavi Büyü – Samsun
Nevermind – Malatya
Paranoya – Sivas
Serbest Bölge – Gaziantep
Yusuf Armağan Çömlekçi – Erzurum
Zaaf – Sivas
Zifo – Trabzon

Sivastan 5 grup (yani bildiğim kadarıyla katılan herkes seçilmiş) şimdiden başarılar...

Bu arada panik_431 mavi sakal konseri ünistar yarişması ile aynı gün yanlız bir yanlış anlaşılma var belirtmek isterim.Mavi sakal konseri ünistar elemelerinden sonra... :)

saygılar

iyi ya hem konserde kuduracağım hemde yarışmada :D

orko abi! mavi sakal ölmez, rock n' roll ölmez.

Hayy çakayım mavi sakal a yaw....
Hade bakalım ne bok yicez 2 gün üst üste program ve konser...
Peşine bu Ünistar zımbırtısı...
Geçmiş olsun...
Heralde ben tüm bu olanlardan sonra mortingen schtraze adlı gruba ceset olarak girerim...

ya millet sınavım var eşşek gibin çalışıyorum geelemedim tekrar özür diliyorum !!! forza life errorrrrrrrrrrrrrrrrrrr !!!!!!!!!!!!!!!!

life error da süperdi paranoya da süperdi... harikasınız beyler walla.2 günde bütün stresimi konserlerinizde attım :D gerçi pogo yaparken kızın birinin üstüne düştüm ama ossun :twisted:

musimo demiş ki:
life error da süperdi paranoya da süperdi... harikasınız beyler walla.2 günde bütün stresimi konserlerinizde attım :D gerçi pogo yaparken kızın birinin üstüne düştüm ama ossun :twisted:

hocam tesekkurler yorumlar ıcın.Ama pogo yaparkende bi kızın üstüne düşmek cokda talihisz bir olay olmasa gerek... :twisted:

Ze_uS demiş ki:
musimo demiş ki:

hocam tesekkurler yorumlar ıcın.Ama pogo yaparkende bi kızın üstüne düşmek cokda talihisz bir olay olmasa gerek... :twisted:

walla güzel bişe hocam ama bnm başım dönüyodu walla o sıra :twisted:
hiç bişe hatırlamıyom yane herşey bi anda olup bitti :twisted:

Geri