Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
İŞTE sözler işte sound işte paranoya süpfersiniz abii yha na ne diimm eray sinan emrah feo yola defam... şarkılarınız bi şekilde elime ulaştı ama sizi yeni yeni takip altına aldım heueheueu BAŞARILAR ... PARANOYA....

endless_darkness demiş ki:
İŞTE sözler işte sound işte paranoya süpfersiniz abii yha na ne diimm eray sinan emrah feo yola defam... şarkılarınız bi şekilde elime ulaştı ama sizi yeni yeni takip altına aldım heueheueu BAŞARILAR ... PARANOYA....

tüm yorumlar için teşekkürler de arkadaşlar kadroda değişiklik ler oldu orko sayesinde güncellenmedi site (ulan 1. sayfadan kadroyu değiştir :? )

vokal&ritm gitar-ceyhan
solo gitar-sinan
bass-can
davul-feo

kasımdan sonra ne olcağımız belli olursa ankaraya geliriz umarım :)

bu arada arkadaşlar biralem için bambaşka bir proje var eğer gerçekleşirse paylaşacağız sizinle ama paranoya olarak değil farklı bir tarz ile yani paranoyanın bir ilgisi olmayacak 8O

yoksa artık pop falan mı allah korusun :D cidden merak ettim iyi olur sizin için inşallah :) sen kimsin bu arada? 8O :roll:

erkancım bildiğin gibi daha kasımda istanbul sony davası var.tabi paranoyanın 4/3 ünün sivasta 4/1 nin ankarada olması nedeniyle henüz bi belirsizlik var grup adına konser vs bakımından.ama tabiki ankarasız olur mu olmaz.inşallah diyelim.nys öperim seni Tunus Root da görüşrz :D

sinan kılık değiştirip ''SnnP''olmuş annadığım kadarıyla 8)

paranoyanın adı da mı değişecek yaa ben hiç bişi anlamadım :LOL: :? 8O 8O :roll: nedir bu olayın aslı?? :roll: :roll: :roll:

dlynch demiş ki:
erkancım bildiğin gibi daha kasımda istanbul sony davası var.tabi paranoyanın 4/3 ünün sivasta 4/1 nin ankarada olması nedeniyle henüz bi belirsizlik var grup adına konser vs bakımından.ama tabiki ankarasız olur mu olmaz.inşallah diyelim.nys öperim seni Tunus Root da görüşrz :D

sinan kılık değiştirip ''SnnP''olmuş annadığım kadarıyla 8)

ulan attılar sitelerinden beni arsız olduğumu bilmiyorlar tabi eheheheh

ya arkadaşlar paranoya dışında bir proje işte grup şuan tamamlandı bayramdan sonra toplanacaz bir bakacaz nedir ne değildir hani sıcak kalmamız gerek sahneden bayadır uzağız ama farklı bir tarzda ve farklı bir isimle çıkacağız sahneye biralemle anlaşırsak tabiki bu arada pop çalmıycaz

ayrıca paranoya istanbulda çok ünlü bir barda sahne alacaktır unistar öncesi gelişmelerden haberdar ederiz sizi arkadaşlar.

arkadaşlar 27 si cumartesi günü (galiba) yeni grupla biralemde çıkacağız müzik tarzı soft rock ve blues diyeyim farklı bir müzik yapacağız yeni gruba henüz isim bulamadık isim için fikri olan varsa bizimle paylaşabilir (pişmam olmayız umarım :D )

kadro
ömer-gitar&vokal
solo gitar-ben :D
can-bass
davul-feo

bi ceyhan eksik :p

gelişmeleri burdan öğrenebilirsiniz :D

ehueueh sinan yeni grubunun ismi bence SBOGOSSUHBBC olsun.(Sinan ve Bluz Orkestrası Grubu Oluşumu Saz ve Speedcore Uzun Hava Bileşimli Bozlak Core).baş harfleride çok anlamlı oluyo.neyse öperim kanki başarılar :D

sonunda sivasımıza yakışır bi blues oluşumu oluyo ya ne diyim uçucam sevinçten :) zaten sinan abinin içindeki blues çocuğunun dışarı fırlayacağı günü bekliyordum bugünlere kısmetmiş :)

bu arada isim teklifim hendrix e atıfla 'vodoo childs' olsun :D

bol hendrixli hooker lı günler..

(yada boom boom mu olsun ne :D)

arkadaşlar sizi çok heveslendirdiğimiz için üzgünüz ilk haftalarda blues beklenmemek sanırım iyi olur yoksa şaşıracaksınız :D ama yavuz çetinden bir kaç sağlam bişiler olcak türkçe olarak zaten yabancı repertuarımız şuan için sıfır gibi :D neise

10.20.2007 cumartesi değil değil değil !.....

bir sonraki cumartesi saat 19:30 gibi biralemde görüşmek üzre kalın sağlıcakla

(ceyhan cevabımı bilion :D)

bu arada isim hala bulamadık :D

balans kasım ayı programını kendi sitesinde yayınlamış buna göre 7 kasımda 8 grup sahneye çıkacakmış paranoya bunların arasında aynı akşam replikasda orda. 8 kasımda kalan 7 grup sahnede olacakmış aynı akşam malt da sahnede olacakmış. son günde galiba sonuçlar ve eğlence ile birlikte mavi sakal sahnede olacak merak edenler siteyi ziyaret edebilir bilginize :) .............

http://www.balansmusichall.com/detay.asp?eid=476

Geri