Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
ya helal olsun paranoyaya biraz once videolarını izledim mükemmel olmus.ben bu sene geldim sivasa artık paranoyanın konserini canlı izlemek istiyorum. bu arada gitarist cok saglam. helal olsun. ya kardes müsait oldugun zaman tanıssak olur mu yaw?

Hocam cidden yok mu bi faaliyet? (konser anlamında soruyorum :p )
Geçen sene olduğu gibi yine baharı beklemek zorundayız sanırım...Şöyle mart-nisan gibi sağlam bi şov bekler olduk... (öncesinde yokuz oralarda ;) )

jpmelih demiş ki:
ya helal olsun paranoyaya biraz once videolarını izledim mükemmel olmus.ben bu sene geldim sivasa artık paranoyanın konserini canlı izlemek istiyorum. bu arada gitarist cok saglam. helal olsun. ya kardes müsait oldugun zaman tanıssak olur mu yaw?

tabiki olur neden olmasın :)

cattt demiş ki:
Hocam cidden yok mu bi faaliyet? (konser anlamında soruyorum :p )
Geçen sene olduğu gibi yine baharı beklemek zorundayız sanırım...Şöyle mart-nisan gibi sağlam bi şov bekler olduk... (öncesinde yokuz oralarda ;) )

arkadaşlar sivas için şuan bişey yok ne yazıkki bahar şenliklerinde de çıkıp çıkmayacağımız kesin değil gelişmeler olursa www.grupparanoya.rockmekan.com adresinden yada bu forumdan sizlerle paylaşacağız

taylancc1.jpg

taylan davul çalmaya yeltenirken :D

ben paranoyayı cok gec tanıdım bu yuzden uzgunum :( cok basarılı bir grup cok ii performansları var basarılar diliorum... ;)

herkese mrb beyler...bizde piyasaya bi çıkalım dedik ve flavin grubu olarak ilk demomuzu yaptık,nacizane yorumlarınızı beklyoruz...paranoya aşkına...:))

castelynsar demiş ki:
olm kadir harika olmuş parça! seni daha çok tebrik etmek isterim çünkü vokaller harika. özellikle girişteki scream acayip gaz katmış parçaya!
çok teşekkürler canımın içi...elimizden geleni yapmaya çalıştık gerçekten güzel bişi çıktıysa ortaya ne mutlu bize..))umarın bi gün beraber konser veririz paranoyaya sevgiler hepinizin gözlerinden öperim:))))

flavinvokal demiş ki:
çok teşekkürler canımın içi...elimizden geleni yapmaya çalıştık gerçekten güzel bişi çıktıysa ortaya ne mutlu bize..))umarın bi gün beraber konser veririz paranoyaya sevgiler hepinizin gözlerinden öperim:))))

valla süper olur olm. hatta bizimle beraber bi "vazgeçtim kendimden" düeti yaparsın. tadından yenmez valla!!!

Geri