Bonustrack (Pop-Rock,Soul,R&B) - Ankara

Sevgili Emre,
Çok gelip şarkıların eskimesi konusunda haklısın. Daha geçen hafta 4 tane yeni şarkı yaptık ama 2 haftaya onlar da eskiyecek. Hatta bazen yeni yapıyoruz "ya siz zaten bunu çalmıyor muydunuz" diyorlar, fıttırıyoruz haliyle :D Bide playlistten çıkarmaya çalıştıkça ısrarla istek gelip çalmak durumda kaldıklarımız oluyor.O da ayrı.
Maalesef işlerimizin yoğunluğu nedeniyle çok sık prova yapıp şarkı ekleyemiyoruz. Bazen ayda bazen 2 ayda bir prova yapabiliyoruz. Ama yine de pek çok gruba göre de yenilikçi sayılırız. Haksızlık etmemek lazım. :)

Evet aslında :) Yenilikçisiniz birçok gruba göre katılıyorum.Ama şöyle birşey var, sizi bir haftada izleyen toplam izleyici sayısıyla Ankara' da hiçbir grubun ki bir değildir sanırım.:)Bu biraz etkili oluyor şarkı eskitme konusunda.Bir de biz birkaç arkadaşımla çok sevdiğimiz ve izlerken çok eğlendiğimiz için çok sık izliyoruz sizleri, suç bizdedir elbette.Ayrıca bir konuda da haklısınız efenm.Ben de bazen hep çaldığınız bir şarkıyı yine çalsınlar diye içimden geçiriyorum.Neyse problem yok.Yine olsun yine gelelim, siz çalın biz dinleyelim.4 yeni şarkı da cabası.:)

17 Mayıs Cumartesi North Shield Mesa 21.00-23.30
Manhattan 00.30-03.00

18 Mayıs Pazar Konya Selçuk Üniversitesi Bahar Şenliği 18.00-20.00

21 Mayıs Çarşamba Overall 00.30-03.00

23 Mayıs Cuma Ankara Tenis Kulübü 21.00-23.30
If Performance Hall 00.30-03.00

24 Mayıs Cumartesi Efes Beer Fest-Sakarya Caddesi 18.00-19.00
North Shield Mesa 21.00-23.30
Manhattan 00.30-03.00

28 Mayıs Çarşamba Overall 00.30-03.00

30 Mayıs Cuma Ankara Tenis Kulübü 21.00-23.30
If Performance Hall 00.30-03.00

31 Mayıs Cumartesi North Shield Mesa 21.00-23.30
Manhattan 00.30-03.00

Bonustrack, 24 Mayıs Cumartesi günü Ankara Sakarya Caddesinde yapılacak olan Efes Pilsen Beer Fest - Açık Hava Bira Festivalinde saat 18.00`de sahne alacaktır.

Selçuk Üniversitesi Bahar Şenliği konserimizin her aşamasında bizimle yakından ilgilenen Duygu Aydın, Aşina Uludağ'a, Göksel Şimşek, Kürşat Turgut'a, organizasyonun sorunsuz geçmesi için azami çaba gösteren tüm ekibe, sponsor firma Optilens'e ve tabii ki baştan sona şarkılara eşlik edip alkışlarını esirgemeyen muhteşem seyirciye sonsuz teşekkürler.

ben geldimmmmmmmm heeeeyyyyyyyyyyttttttttt benim sayfam burası aloooooooo kabadayılık yapıyım azcık :D ne zamandır yazmıyorum diye başkaları ele geçirmeye çalışmış hemen duruma el koyuyorum :p

yenilerden bahsedeyim hazır geri dönmüşken foruMUma :) Summer Nights, Don't stop the music, Get the party started, ve dahasıııııııı hepsi de süper hepsi de çok başarılı olmuş bu hafta kaçırdım izi ama haftaya söz telafi ederiz ;) sevgilerrrrrrrr.........

Ankara IF ' de dinledik , şimdide internet sağolsun diyoruz , orda bulduklarımızı ara ara dinliyoruz. Grup olarak çok başarılı olmanızın yanında öyle bir ses varki yorum yapmaya ne hacet. Tebrikler. Ankaraya geldikçe o süper sesi dinliycez efenim.

DİKKAT DİKKAT

PROGRAM GÜN DEÐİŞİKLİÐİ (Cuma Cumartesi programlarımız yer değiştirdi)

Bonustrack,
26 Eylül Cuma'dan başlayarak her CUMA MANHATTAN MUSIC CLUB'da

27 Eylül Cumartesiden başlayarak her CUMARTESİ IF PERFORMANCE HALL'da sahne alacaktır.

Anaaaa harbiden,büyük çapta bi karısıklık olmus bende :D sen sebebini biliyorsun çaktırmayalım,o zaman ne diyelim, 3 ekimde Manhattandayız,sizinleyiz:))))))))))

Geri