Sütlü Kakao

Sağol genç, eminim Serkan okuyunca çok mutlu olacaktır.

Bu arada dün gece Eskişehir'de harika bir gece geçirdik. Çok tatlı bir seyirci vardı. Teşekkür ederiz herkese.

Bu akşam 22:00'de Tunalı'da, Lupita'dayız. Saksofon ve perküsyonla değişik bir Kakao merak edenleri bekleriz.
Lupita Dolphin Bar'ın yanında.

MG

Sizleri nefes'te dinleme şansını elde etmiştim aylar öncesinde. En yakın zamanda tekrar dinlemek istiyorum. Bu vesileyle tebrikler arkadaşlar. Barşarılarınız daim olsun.

bluebee demiş ki:
Sizleri nefes'te dinleme şansını elde etmiştim aylar öncesinde. En yakın zamanda tekrar dinlemek istiyorum. Bu vesileyle tebrikler arkadaşlar. Barşarılarınız daim olsun.
Çok teşekkür ederiz. Kedi grubuna da başarılar dileriz.

Bu gece için duyurduğumuz Eskişehir programımız (kulağa garip gelse de) 1 Mayıs nedeniyle iptal olmuştur. Haftaya görüşmeyi umuyoruz.

MG

Selamlar

KAKAO birkaç haftalık aradan sonra, özlediği NEFES sahnesine geri dönüyor.
Bu akşam (perşembe) 21:00'de herkesi bekliyoruz.

MG

Selam

Dün akşam müthiş bir gece yaşadık NEFES'te.
Özellikle son bölümde iki saksofon, trompet ve perküsyonla beraber Big Band gibiydik. Gecenin şahitlerinden izlenimlerini öğrenebilirsiniz.
Bizimle sahneyi paylaşan tüm arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Beraberce koptuk gittik :)

Bu gece (Cuma) 00:30'da her zamanki gibi BİZİZ Bar'dayız.
Görüşmek üzere

MG

Selamlar

KAKAO bu akşam (cuma) 23:30'da BİZİZ Bar'da sahnede.
Üstelik bir de yeni arkadaşımız olacak aramızda.
Keyifli ve eğlenceli bir program olacağına inanıyoruz.
Herkesi bekleriz.

MG

Gölge de tekrar programlara başladık cümleten hayırlı uğurlu olsun şimdilik salı akşamları gölgedeyiz bu haftalık perşembe çaldık haftaya salı çalıcaz bakalım hayırlısı sabit bigün olucak tabi :)

basssun demiş ki:
Gölge de tekrar programlara başladık cümleten hayırlı uğurlu olsun şimdilik salı akşamları gölgedeyiz bu haftalık perşembe çaldık haftaya salı çalıcaz bakalım hayırlısı sabit bigün olucak tabi :)
gölge bizim okulumuzdu; okula geri döndük:)
bu gece biziz de eğlenicez umarım...

Selamlar

Bu akşam Biziz'de uzun süredir olmadığı kadar eğlendik ve keyif aldık.
Bunun sebebi sanırım trompetçi arkadaşımız Barış (ex-Flu)'tı.
Artık Cuma akşamları bizimle olacak olan Barış'a katkıları için teşekkür ederiz.

Kakao oldukça renkli ve farklı bir kimliğe bürünüyor programlarında.
Nefes'te saksofoncu Ceyhun, Biziz'de trompetçi Barış standard Kakao performansının dışına taşan geceler yaşatıyor sevenlerimize.

Görüşmek üzere
MG

bence trompet çok yakışmıştı gruba daha öncede farklı denemeler olmuştu ama bu gerçekten farklıydı bence tam kimliği,ni bulmuş durumda grup başarıların devamı....

tsunami demiş ki:
bence trompet çok yakışmıştı gruba daha öncede farklı denemeler olmuştu ama bu gerçekten farklıydı bence tam kimliği,ni bulmuş durumda grup başarıların devamı....

Sağol kardeş :)

Biz de güzel bir heyecan rüzgar hissettik sahnede. Umarız hep böyle devam eder.

MG

Geri