Sütlü Kakao

bonustrackvocal demiş ki:
jokermg demiş ki:
Bu akşam 22:30'da Biziz'deyiz (çalmaya değil, Bonustrack dinlemeye gidiyoruz).
Bekleriz :)
MG

OOOoooo Yine Bekleriz Efendim. :D

:D Elbette geleceğiz.

Bugün (CUMARTESİ) TV'de, TRT-1'deki "Gençlik Her Zaman" programında (14:00 suları) Haylaz ile yapılan röpörtaj ve "Ben Sendeyim"in stüdyo çekimi yayınlanacak.
"Bunun Kakao ile ne ilgisi var?" derseniz, Haylaz'ın %75'inin Kakao'da çaldığını hatırlatırım :)

Öte yandan bu gece her zamanki gibi 00:30'da Biziz Bar'dayız.
Görüşmek üzere
MG

jokermg demiş ki:
Bugün (CUMARTESİ) TV'de, TRT-1'deki "Gençlik Her Zaman" programında (14:00 suları) Haylaz ile yapılan röpörtaj ve "Ben Sendeyim"in stüdyo çekimi yayınlanacak.
"Bunun Kakao ile ne ilgisi var?" derseniz, Haylaz'ın %75'inin Kakao'da çaldığını hatırlatırım :)

Öte yandan bu gece her zamanki gibi 00:30'da Biziz Bar'dayız.
Görüşmek üzere
MG

Garip bir şekilde program TRT yayın akışından çıkarılmış :( Heyecanla bekliyorduk oysa ki.
Neyse, sağlık olsun.
MG

Bu güzel gece için herkese ama özellikle Sevil, Irmak, Ece üçlüsüne (üçüz sandık onları biz :D ) çok teşekkürler.
Sevgiler
MG

Bu güzel gece için herkese ama özellikle Sevil, Irmak, Ece üçlüsüne (üçüz sandık onlar biz ) çok teşekkürler.
Sevgiler
MG
aman efenim ne demek asil biz tesekkur ederiz bizi yine herzamanki gibi eglendirdiniz. bu eglencede emegi gecen herkese ayri ayri tesekkuru bir borc biliriz :D (ucuz sanmis yaa :D pek de benzeriz birbirimize zaten :D ) onumuzdeki kakao etkinliklerinde gorusmek dilegiyle.. :elsalla

Süpriz bir Kakao "etkinliği" o zaman size :)

Sütlü KAKAO (Akustik) Salı akşamı 21:30 sularında Eskişehir HAYAL'in Unplugged Sahnesi'nde olacak.
Repertuarımızı akustik olarak dinlemek isteyenleri bekliyoruz.

Sevgiler :)
MG

zorknemesis demiş ki:
Ctesi bizizdeydik süper çaldınız eğlendiniz eğlendirdiniz.. Ellerinize sağlık görüşmek üzere :)

Sağol genç :)

Yarın (salı) 21:00 sularında Sütlü KAKAO olarak Eskişehir HAYAL'in Unplugged ahnesindeyiz. Gece Rockstage'de "Sıfırın Altında" ile devam edecek.

Sonra söylemedi demeyin bak :)
MG

Yine eğlenceli bir Eskişehir macerasının ardından Ankara'dayız. Herkese teşekkür ederiz. Sıfırın Altında ekibiyle tanışmaktan da mutluluk duyduk.

Bu akşam (çarşamba) 20:30 gibi Nefes'teyiz. Yarın bir konser olduğu için yine böyle bir değişiklik yapmamız gerekti.
Bekleriz
MG

bu pazar ayın 26 sında eskişehirde rockstage de olcaksınız galiba...
umarım birilerini bulup gelebilirim,merak ediyorum sizi
eglenmeye cok ihtiyaım var uhuhu

spacep demiş ki:
bu pazar ayın 26 sında eskişehirde rockstage de olcaksınız galiba...
umarım birilerini bulup gelebilirim,merak ediyorum sizi
eglenmeye cok ihtiyaım var uhuhu

Evet 26 Kasım Pazar 00:00'da Eskişehir Hayal'deyiz kısmetse. Bekleriz.

Bu akşam (çarşamba) 20:30 gibi Nefes'teyiz, hatırlatalım :)
MG

Unutmadan...

Yarın (Pazar) Eskişehir HAYAL'de, pazartesi ise Trabzon'da dinleyicilerimizle buluşacağız aksilik olmazsa.

Görüşmek üzere
MG

Selamlar

Bu gece (pazar) 00:00 gibi Eskişehir HAYALPEREST,
yarın (pazartesi) 19:30 gibi Trabzon MASS Performans Hall'da sahne alacağız kısmetse.
Tüm sevenleri, merak edenleri bekleriz.

Görüşmek üzere :)
MG

Sevgili İpek ve Sercan; teşekkür ederiz, mutlu ettiniz bizi :)

Evet Eskişehir'de güzel bir programı daha ardımızda bırakarak döndük ve öğleden sonra Trabzon'a uçuyoruz.
Oradaki konseri heyecanla bekliyoruz.
Bir aksilik olmazsa bu akşam 19:30 gibi Trabzon MASS Performans Hall'de sahnedeyiz.

Görüşmek üzere :)
MG

geçen cmt bende bizideydim gerşekten çok güzel bi gece geçirdim kako sayesinde 1 sn bile yerimde durmadım ve sesim kısıldı süper bi performans sergilediniz abilerim tebrik ediorum devamının gelmesi dileğiyle başarılar.....

Geri