Tansiyon 12.8

Tamam arkadaslar dert olmasın davul anatolia showland'de konsere hazırlık yaparken fazla yagmur yagdı ve cadır davulun üzerine yıkıldı davul mavul kalmadı tartısmayı kesin artık..

off yaa sacmalık... kolay bı acıklama

amator gruplara tansıyon tarafından denılıo kı
abı 100 bılet satın we gelın
cewap '' yaa abı sız 100 bılet sattınızmı?''
dawulcusu 8 defa rıtım şanpıyonu olmus
cewap '' abı cıdden ben cok amtor bır dawulcuyum ama hıc bole org oldugunu sanmıyorum''(olursa banada sole:D)

benm amacım tansıyon grubunu ezmek yada hakret etmek deıldır arkadaslar sadece ortada bır yanlıs anlama war we ben buna bır acıklama ıstıyorum....

Abi noluyor ya kafayi yiyecegim 15 tane zil ayagin var ev iki tane daha ariyorsan gayet bos bir herifsin demektir ritm sampiyonu falan beni guldurmu ROM sende erol kose gibi adammisin vallahi gulsene de caktin mi bilmiyorum ama kac tane album cikardin kimlerin albumu onlari da bilmiyorum ama bu grubu canli da izledim kaydini da dinledim komik denecek kadar kotu...Boyle islere bu kadar ovunulecekse muzik piyasasi bitmistir ben bu halde muzik yapiyorken sesimi cikartmayip muzik yapmaya calisiyordum sizin yapmaniz gereken tek sey yaptiginiz muzikten utanmak bana gelip ukala g..u kalkik demeyin ortada asiri komik bir durum var ve millet komik komik birbirini ovuyor ben akil vermeye calisiyorum zaten...duoblle cros la atilacak en guzel ritmleri atman dilegiyle basarilar kardes zil ayagi lazimsa veriyim twin pedal yetmez sana iki tane triple pedal veriym sana yaptiginiz komik alternatif muzikle tripletle yaparsin insanlarin gonlunde taht kurup kral tv muzik odullerini alirsin 1 yil sonra da rockncoke ooooh mis gibi son hedef MTV european music awards two thousand and seven...And now,you're going to hear the best alternative rock band...Ok what are you thinking about this group britney? I think they really rocks...And TANSIYON "12.8"...I'm gonna bloooooow!!!

Alc43Vol demiş ki:
Abi noluyor ya kafayi yiyecegim 15 tane zil ayagin var ev iki tane daha ariyorsan gayet bos bir herifsin demektir ritm sampiyonu falan beni guldurmu ROM sende erol kose gibi adammisin vallahi gulsene de caktin mi bilmiyorum ama kac tane album cikardin kimlerin albumu onlari da bilmiyorum ama bu grubu canli da izledim kaydini da dinledim komik denecek kadar kotu...Boyle islere bu kadar ovunulecekse muzik piyasasi bitmistir ben bu halde muzik yapiyorken sesimi cikartmayip muzik yapmaya calisiyordum sizin yapmaniz gereken tek sey yaptiginiz muzikten utanmak bana gelip ukala g..u kalkik demeyin ortada asiri komik bir durum var ve millet komik komik birbirini ovuyor ben akil vermeye calisiyorum zaten...duoblle cros la atilacak en guzel ritmleri atman dilegiyle basarilar kardes zil ayagi lazimsa veriyim twin pedal yetmez sana iki tane triple pedal veriym sana yaptiginiz komik alternatif muzikle tripletle yaparsin insanlarin gonlunde taht kurup kral tv muzik odullerini alirsin 1 yil sonra da rockncoke ooooh mis gibi son hedef MTV european music awards two thousand and seven...And now,you're going to hear the best alternative rock band...Ok what are you thinking about this group britney? I think they really rocks...And TANSIYON "12.8"...I'm gonna bloooooow!!!

bak benim anlatmaya çalıştığımı hala anlamıyosun sen...ben tansiyon grubu için bu adamlar iyiler kimse laf etmesin fln demiyorum...demek istediğim sadece birbirinizi ezmeye çalışmayın...bana kalsada ömürlerinin sonuna kadar mtv european music awards'a seyirci bile olarak katılamayack bir grup tansiyon...ama herkes kimin ne olduğunu zaten biliyor... ;) burda onları böle ezmeye çalışarak kendinizi küçük düşürüyosunuz...bırakın hevesliler,heveslerini kırmayın...ne yapmak istiyolarsa yapsınlar ya...16 milyarlık zararlarını forumda söyleyebilcek sadece gösterişten ibaret bir grup işte....

Bazılarımız bunlara tepki göstermessek böyle gider ve ilerde daha büyük hayal kırıklıklarına neden oluruz bunun yerine kimin nerede olduğunu hatırlatıp ne tarz bi yol izlemesi gerektiğini söylüyoruz burdaki amatör gruplar forumundaki çoğu kişi bu yollardan geçmiştir bazılarıda sadece geçtiğini düşünmektedir amacımız nerede olduklarını göstermek tabi hepimizin katedeceği çok yol var biz sadece geçtiğimiz kadarında yardımcı olabiliriz bunu söylediğimizde hadi len biz mütiş grubuz fln ayağı yapıyosa boş adamlarla karşı karşıyayız demektir. Emeklemeden yürünmez yürümedende koşmak mümkün değil onun için işin kolayına kaçmaktansa gerektirdiklerini yapmak gerekiyor bunuda herkes kolay kolay kabullenemez kabullenen grupların ne kadar başarılı oldukları da ortada... Başarılar arkadaşlar..

yaa bu tansıyon ne grupmuş tansıyonumu (buyuk) 12.8 (kucuk) 6.4 oldu alt grup olayı yanıı :D

neyse halıl sen kafanı tanıyona takma dua edın grupda sero war yoqsa cıdden ezmemek elde deıl... :D

Konser muhteşemdi, serhat süperdi! 2 kere üstümüze atladı, arkadaşlar fotoğraf çektirdi. serhata msn adresini sordum seni seçtim sikörtıl dedi:D

ÇİLEKEŞ EZİLDİ! YAŞASIN TANSİYON! SERHAT SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN!

alll işte varyaa ömür boyunca bunların şidmi dilinde olur serhat da bir salaklık yaptı yaa kopnus sokakda sımdı herkes serhat harıkasın dıee...

yaa waryaa tansıyon harbıden sınırlendım sızın bu grupdan nefret edıyorum sero senden de...
muzik deıl reklam yapıosunuzz.....

çilekeş süper miydi??? ben bütün amatör grupları beğendim. zaten çoğu benim arkadaştı. ama capitalizm tişörtlü bi adam süperdi. o grubun adını unuttum. Çilekeş cidden zavallıydı. ben reklam yapmıyorum, içimden geleni söylüyorum. ezik sensin. çilekeşde ali dışında diğerleri kötüydü. ama çilekeşi takdir ettim ben en öndeydim gördüm bi çocuk sahneye çıktı güvenlik bunu aşağı attı aliyle görkem de çok kızdı.. ama ben cidden bu kadar iyi nirvana cover yapan grup görmedim.

ben o salak değilim. adminler ip ye baksın isterse.. bu arada trajedi çok güzeldi. kurban coverı yine de herkes coştu. ben cidden aşırı beğendim!

Geri