Tansiyon 12.8

Olaylarla uzaktan yakından ilgim yok öncelikle bunu belirteyim..Konserin neden iptal olduğunu bile bilmiyorum.Ama saçma bazı laflar dönüyor forumda..Mesela Tansiyon'un Çilekeş'i sahneye gömmesi gibi..Ya da Tansiyon sevenlerine köpek denilmesi gibi..Veya bir tansiyon sevenin sıkıyorsa if'te çık demesi gibi..Yok yok ya da yine bir tansiyon severin mahalle ağzıyla kavgaya çağırırcasına "linç edilirsin" gibi sözcükler kullanması!!

Her ne kadar grup üyeleri gördüğüm kadarıyla tartışmalara katılmamış olsalarda bunlar forumu gereksiz yere kirletiyor bence..Biz siz onlar,bu forumdaki herkes nasıl amatörse,onların ne kadar seveni varsa Tansiyonunda diğer her hangi bir gruptan pek de bir farkı yok.Bu tip olaylar daha çok başına gelecektir..Gelmiştir..Bunları biraz hafiften almak gerekiyor bence..Yoksa bu forum kapanmaya kadar gider.."Tansiyon - davul"zaten gerekli olan her şeyi söylemiş..Neden saçma sapan laflar dönmeye devam ediyor..Bu " ne olursa olsun tansiyon en iyi, en haklı,en iyi tansiyon" anlayışı nedir?Bu kadar olaydan sonra bu kadar temiz bir açıklamadan sonra bari bırakın bunları kapansız şu tatsız ve yersiz tartışma..

Bir not düşeyim: Yazımda hiç bir sataşma yoktur..Yalnış anlaşılma olmasın..Rica edicem bir kişi çıkıp "kimsin lan sen "felan demesin..Sadece bakabildiğim kadar bakıp,fikirlerimi yazdım..Dilerseniz alınmayın bile. :)

DuMaNiST-HaLiMiZ-DuMaN demiş ki:
Selam arkadaslar...

Ben söyle bir konuya el atmak istiyorum son olarak.

Bu organizasyona 'Tansiyon 12,8'' Cıkacak dendi birileri tarafından olmadı.Olmamasıda dogal bizde suc ne akla hizmet o birilerinden destek beliyorsak anlam veremdim.

Bu bizim sucumuzdur arkadaslar tamamen kendimiz olayları bu sekle sokmusuzdur.Ne KURBAN'ın ne Anatolianın nede bir baskası sorumludur.

- Konu sudur bana göre ; Biz inanmamız gereken bir imzaya inanarak oraya gittik. . .

- Bizim tecrübesizligimize geldi ve sacmaca bir iş yapdık . . .

*Büyün bu olaylar bizim tecrübesizligimiz sonucu olmusdur.(Her imzayı tapu sanarsak böyle olur)

ama dedigim gibi amatörlügümüze veriyorum.Bu bizim icin tecrübe oldu.Hemde cok büyük bir tecrübe birdaha böyle bir işe elimizi sürmeyecegiz.

Akıllandık diye biliriz.Kurban üyeleri kesinlikle sorumlu degildir olanlardan.

Kurbanı severek dinliyoruz ve her zaman bu ülkenin Kurbana ihtiyacı oldugunu düsünüyoruz.

Cok iyi bir davulcu , Cok iyi bir basscı , Cok iyi bir gitarcı , Cok iyi bir Vokalden olusuyor.ve hayranlık duyuyoruz. . .

Olayı söyle özetliyorum.Tamamen bu olayın bu sekillere girmesi bizim tecrübesizligimizdir bundan Kurban sorumlu degildir.

Kurbana atılanlarda ve yapılanlardan dolayı hemn kınıyorum vokal de dahil.Hemde üzüntü duyarak özür diliyerek sözümü tamamlıyorum.

Saygılar

Sevgiler.

Hepinizi Öptüm gıdıkdan !! :roll:

Konunun kapanmasını istiyorum Kurban baslıgına yazılanın aynısını urayada yazdım.

ilk başta yapmanız gerekeni son anda yapıyorsunuz bu kadar palavradan sonra bu özürün bir anlamı varmı merak ediyorum

anladığım kadarıyla anatolia showlandla aranız iyi ya yönetimden akrabanız var yada yönetimden biri sizlerden birinin annesi yada babası daha doğru dürüst bir demunuz bile yokken orda çıkmanız düşündürücü sizden daha sağlam olan hayran kitlesi daha çok bir sürü amatör rock grubu varken sizin orda çalan tek amatör rock grubu olmanız hakkaten düşündürücü

bi arkadaşta çilekeşi sahneye gömdük demiş harbiden iyi zırvalamış acaba bunu yazarken bişeymi kullanıyodu çok merak ettim :D

gitti demiş ki:
DuMaNiST-HaLiMiZ-DuMaN demiş ki:
Selam arkadaslar...

Ben söyle bir konuya el atmak istiyorum son olarak.

Bu organizasyona 'Tansiyon 12,8'' Cıkacak dendi birileri tarafından olmadı.Olmamasıda dogal bizde suc ne akla hizmet o birilerinden destek beliyorsak anlam veremdim.

Bu bizim sucumuzdur arkadaslar tamamen kendimiz olayları bu sekle sokmusuzdur.Ne KURBAN'ın ne Anatolianın nede bir baskası sorumludur.

- Konu sudur bana göre ; Biz inanmamız gereken bir imzaya inanarak oraya gittik. . .

- Bizim tecrübesizligimize geldi ve sacmaca bir iş yapdık . . .

*Büyün bu olaylar bizim tecrübesizligimiz sonucu olmusdur.(Her imzayı tapu sanarsak böyle olur)

ama dedigim gibi amatörlügümüze veriyorum.Bu bizim icin tecrübe oldu.Hemde cok büyük bir tecrübe birdaha böyle bir işe elimizi sürmeyecegiz.

Akıllandık diye biliriz.Kurban üyeleri kesinlikle sorumlu degildir olanlardan.

Kurbanı severek dinliyoruz ve her zaman bu ülkenin Kurbana ihtiyacı oldugunu düsünüyoruz.

Cok iyi bir davulcu , Cok iyi bir basscı , Cok iyi bir gitarcı , Cok iyi bir Vokalden olusuyor.ve hayranlık duyuyoruz. . .

Olayı söyle özetliyorum.Tamamen bu olayın bu sekillere girmesi bizim tecrübesizligimizdir bundan Kurban sorumlu degildir.

Kurbana atılanlarda ve yapılanlardan dolayı hemn kınıyorum vokal de dahil.Hemde üzüntü duyarak özür diliyerek sözümü tamamlıyorum.

Saygılar

Sevgiler.

Hepinizi Öptüm gıdıkdan !! :roll:

Konunun kapanmasını istiyorum Kurban baslıgına yazılanın aynısını urayada yazdım.

ilk başta yapmanız gerekeni son anda yapıyorsunuz bu kadar palavradan sonra bu özürün bir anlamı varmı merak ediyorum

anladığım kadarıyla anatolia showlandla aranız iyi ya yönetimden akrabanız var yada yönetimden biri sizlerden birinin annesi yada babası daha doğru dürüst bir demunuz bile yokken orda çıkmanız düşündürücü sizden daha sağlam olan hayran kitlesi daha çok bir sürü amatör rock grubu varken sizin orda çalan tek amatör rock grubu olmanız hakkaten düşündürücü

bi arkadaşta çilekeşi sahneye gömdük demiş harbiden iyi zırvalamış acaba bunu yazarken bişeymi kullanıyodu çok merak ettim :D
Anatolia'nın patronuyla Tansiyon grubunun üyelerinin hiç bir aile bağı oluşturduğunu sanmıyorum. "doğru düzgün bir demo" gerekmiyor büyük bir seven kitlesi olması için. hiç sahnede gördün mü? demek ki anatoliadaki yöneticiler görmüş te tansiyonu alt grup yapmak istemiş. sevda hanımı görmüştüm sanırsam anatolia nın müdürü oluyor kendisi. o tansiyonla anlaşma yapmış olabilir. ama sonradan yan çizen kişiler yüzünden anatolia yöneticilerini mahcup etmiştir. tansiyonun da demek ki hayran kitlesi var ki kurban konserinde kendilerini belli etmişler.

"30 Eylül Anatolia Kışa Veda Partisi" adı altında bir sürü amatör grup ve son olarak çilekeş sahne almıştır. ancak bir sürü amatör grup çıktığı halde hiç biri tansiyon 12,8 kadar sahnede kalan grup yoktur. hatta çilekeşten uzun kalmıştır ve konserde ara vermiştir. çilekeş'in oradaki performansı ve bizi 1 saat boyunca bekletmesi bizim sabırlarımızı zorlamıştır. ama ne var ki tansiyon kadar coşturamadı. diğer amatör grupların hakkını yememek lazım ama tansiyon o günün en iyisiydi bunu izlesen anlardın. çilekeş sadece albüm grubu olduğunu o konserde kanıtlamıştır ve o konserden sonra çilekeşin menajeri tolga avcil tansiyona karşı nefret beslemiş olup tansiyonun bazı konserlerini de iptal ettirmiştir. bu konseri de galiba onun sayesinde iptal etmişlerdir... hiç bi bilgi sahibi olmayıp konuşmayın bence...

arkadaşlar konuyla alakalı bi iki şey yazmak istedim, konuda herhangi bi tarafta değilim bunuda belirteyim..

kurban konserinin daha açıklanmadığı ama kesinleştiği gün istanbul ve ankara konserinden haberim oldu, ismini vermediğim ilgili bi kurumu/arkadaşı aradım her iki konserdede yine ismini vermediğim bi grup var onlar çıksın dedim tamam dedi ayarladı aradan bikaç gün geçti telefon geldi ve konserlerde öngrup olmıcanı söyledi..

bikaç gün sonra ankarada tansiyonun ön grup olduğunu öğrendim şaşırdım sordum nedir aslı diye tarih 14.01.2007yada 15.01.2007 kurbanın hiç birşekilde hiçbir konserde öngrup istemediğini ve hiç bi şehirde ön grup olmıycağını söyledi..

bilmiyorum tansiyon ne şekilde bi bağlantıya geçti ama bu olay haftalar öncesinden belliydi..

çok büyültülcek bir şey olduğunu sanmıyorum bu olayın eğer tansiyon 12.8 iyi bir grupsa daha iyi yerlerde de olacaktır zaten, başarılar arkadaşlar..

ayrıca bugün kurban sitesinde açılan pop-up da ki yazıyıda burda sizle paylaşmak istiyorum ;

"Merhabalar,

Öyle oldu böyle oldu Kurban geri döndü demiştik 31 Aralık'da.
Sözümüzde durduk ve bir bir konser tarihlerini açıkladık ardı sıra.
Hiçbir sponsor ve organizasyon firması desteği olmadan,
tamamen kendi ekibimizle gerçekleştirdiğimiz bir turne oluyor hatasıyla ve doğrusuyla.
Gösterdiğiniz ilgiye sonsuz teşekkürler.

Öncelikle, açıkladığımız turne programımız boyunca hiç bir durakta ön grubumuz olması söz konusu değil. Gerek konser mekanlarının gişeleri gerek biletix gişelerinde ön grup olmadığı açık şekilde belirgin olup, tüm konserlerde kullanılmak üzere tek tip afiş de turne açıklamasından önce tarafımızdan bastırılmıstır.

Kanımızca 3. kişiler tarafından alt grup ilan edilen veya alt grup olma sözü verilen topluluklar, tüm organizasyonu kendi üstlenen bizlerin bilgisinin ve izninin olmadığını bilmeliler. Bu konuya topluluğa konserin ön grubu olma sözü verenlerin açıklık getireceğini ümit ediyoruz, bu konunun cevabı bizde değil.

Anatolia Showland'de salonu dolduran tüm kurban dinleyicilerine büyük bir saygısızlık göstererek terbiyesizce konseri sabote etmeye çalışan insanlara da gerçekten söyleyecek söz bulamıyoruz.

Ne konser salonlarının sonuna kadar dolmasından ne de dinleyicilerimizin bu denli çoskuyla bizi karşılamasından suçluluk duymuyoruz. Biz insan ayrımcılığı değil yalnızca müzik yapıyoruz.

Konserlerde görüşmek üzere,

Sevgilerimizle… "

KURBAN

Ya orda köpeklik yapana köpek dedim ben, o kurban fanıda olabilr tansiyon fanıda olabilr orda hiçbişeyin fanı olmadan duran adamda olabilr.
"sen nasıl tansiyon fanına köpek dersin" öyle bişey yaparsa derim ki, o çocuk benim ismimi soyismimi grubumu biliyor şuan ön iki dişi kırık geziyordur sizin aranızda. Kendini menejer zanneden şahıs beni bulmak istiyorsan o yüzünü dağıttığım terbiyesiz eminim İF konserinizede gelir orda sor ona beni sana söyler.

Yaşananlar ciddden kaliteli değildi bunların çoğu planlanmadı ama böyle olunca tansiyonda reklamını yaptı, böyle bi gruba yakışan reklam da anca böyle yapılır.

Şimdi konserde bozan densiz adamlar bana sen nasıl döversin şiddete hayır diyebilr ama, en ön saflarda kızlara taciz eden "Tansiyon ölmez vatan bölünmez" diye bağıran ve sahneye en son gördüğümde nesne atan bir adamdı konsere değil maça gelmiş bi tipti.

Bak beni daha önce bi ton adam tehtid etti yok seni sahneye çıkarmam linç ederim diye, beni bilen ankarada zaten bilyior menejer etiketine güvenme beni bilmiyorsun ankarada,
Adam gibi menejer olsan Tansiyon çıkardı sahneye, senin gibi ada piyasada çok fazla.
Haa bu arada eski İnferno-epsilon-desakort un gitaristiyim Adım enes. özelden adresimide yollarım beni linç etmek istiyorsanız İf e gelip 15-16 yaşındakileri ufak çocukların rocker fantezilerini görmek istemiyorum, sizin ortamınız midemi bulandırıyor. Siz gelin menejer hazretleri.

Bakın burda daha demosu olmayan bi grubu albüm yapıp çok iyi işler yapan damlarla kıyaslamak sanırım Konur tayfasını gaza getidi, yok çilekeşi gömmeler kurbanı emmeler ne ayaksınız siz ya?

nerde oldu bunlar :D

kendi şarkısı olmayan bi grup başkasının şarkısıyla nasıl ezebiliyor?
sizi konurdan başka hangi semtte kim tanıyor?
okey amatöre destek ama böyle değil. Artık bu kurban olayı ile mimlenmiş bi ucuz grupsunuz,
Size yakışan orda en önde bizimle birlikte kolkola girip kafa sallamaktı, terbiyesizlik yapmak değil.

acos demiş ki:
Ya orda köpeklik yapana köpek dedim ben, o kurban fanıda olabilr tansiyon fanıda olabilr orda hiçbişeyin fanı olmadan duran adamda olabilr.
"sen nasıl tansiyon fanına köpek dersin" öyle bişey yaparsa derim ki, o çocuk benim ismimi soyismimi grubumu biliyor şuan ön iki dişi kırık geziyordur sizin aranızda. Kendini menejer zanneden şahıs beni bulmak istiyorsan o yüzünü dağıttığım terbiyesiz eminim İF konserinizede gelir orda sor ona beni sana söyler.

Yaşananlar ciddden kaliteli değildi bunların çoğu planlanmadı ama böyle olunca tansiyonda reklamını yaptı, böyle bi gruba yakışan reklam da anca böyle yapılır.

Şimdi konserde bozan densiz adamlar bana sen nasıl döversin şiddete hayır diyebilr ama, en ön saflarda kızlara taciz eden "Tansiyon ölmez vatan bölünmez" diye bağıran ve sahneye en son gördüğümde nesne atan bir adamdı konsere değil maça gelmiş bi tipti.

Bak beni daha önce bi ton adam tehtid etti yok seni sahneye çıkarmam linç ederim diye, beni bilen ankarada zaten bilyior menejer etiketine güvenme beni bilmiyorsun ankarada,
Adam gibi menejer olsan Tansiyon çıkardı sahneye, senin gibi ada piyasada çok fazla.
Haa bu arada eski İnferno-epsilon-desakort un gitaristiyim Adım enes. özelden adresimide yollarım beni linç etmek istiyorsanız İf e gelip 15-16 yaşındakileri ufak çocukların rocker fantezilerini görmek istemiyorum, sizin ortamınız midemi bulandırıyor. Siz gelin menejer hazretleri.

Bakın burda daha demosu olmayan bi grubu albüm yapıp çok iyi işler yapan damlarla kıyaslamak sanırım Konur tayfasını gaza getidi, yok çilekeşi gömmeler kurbanı emmeler ne ayaksınız siz ya?

okey amatöre destek ama böyle değil. Artık bu kurban olayı ile mimlenmiş bi ucuz grupsunuz,
Size yakışan orda en önde bizimle birlikte kolkola girip kafa sallamaktı, terbiyesizlik yapmak değil.
ne kadar seviyesiz ucuz bir insan olduğunu kendin gösterdin. başka birşey diyemeyeceğim. bu arada konur semt değil sokaktır ;)

acos demiş ki:

burda büyük bi yanlış anlamaya var....senin sölediğin o lafları tansiyon12,82ın menajeri yazmamış ki....tansiyonun12,8'in menajeri studio_adan_zye nickli kişidir...ankarda hemen kerkesin ve her grubun tanıdığı sevdiğin sevileyi((o kadart seviyeliki bu konular hakkına foruma 1tek yazı dişinda hiç bi şey yazmamıştır))biridir....lütfen yükardaki yazında tansiyon12,8'in menajeri için sölediğin yazını değiştir...sevgiler&saygılar...

Tansiyon destekçi kardeşim!!.. Konu kapandı sen neler diyorsun hala..Adam kendisi Çilekeş'in lafını etmiyor sen hala Çilekeş'i,onu bunu sahneye gömmüş,şu ne kadar seviyesiz bu ne biçim adam, şu haklı bu haksız..Tansiyonun seveni 10000kişi olsun..Kurbanı seven de emin ol en az 10000000 kişi var o zaman..Tabiki gelip yorum yazacaklar..Tabiki tepkilerini veya sinirlerini söyleyecekler..Sen vevap verdikçe devam ediyorlar..Tansiyon'dan bir arkadaş saygılıca cevabını vermiş..Artık bıraksana bitsin şu tartışma..Gelen de yapsın eleştirisini..

3 şubat repartuarı sizin bestelerden mi oluşcak yoksa coverlarada yer vercekmisiniz bide şu kayıt olayı tamamen ne zamana bitmiş olur

3 Şubat için başarılar arkadaşlar dersanem olmazsa kesin oradayın en öndeyim... Tanıyamayabilirsiniz kafa sallıyor olucam sürekli :D Görüşmek üzere dostlar ;)

kardeslerım bılıyorum if deki dinleyicilerı kendınden geçiriceksiniz bi aksılık çıkmadığı taktırde o gün sizi dinliyo olucam simdiden basarılar görüsmek üzere

sizin kendi bestelerinizdemi var yoksa onlarıda sağdan soldan çalıp bizimmi diyosunuz sizden beklerim şahsen

zaman geçer gelir öyle günler gelirki müzik işinde amtör dedğimiz iş ytapamaz dedğimiz gruplar veya kişileer piyasanın karlı olur bunun yoluda çok çalışmadan geçer rekabet elbette olacak ama dostluk çerçevesinde a grubu gider b grubu gelir yeterki çalış yeterki inan

zaman geçer öyle günler gelirki müzik işinde amtör dedğimiz iş ytapamaz dedğimiz gruplar veya kişileer piyasanın kralı olur bunun yoluda çok çalışmadan geçer rekabet elbette olacak ama dostluk çerçevesinde a grubu gider b grubu gelir yeterki çalış yeterki inan bu piyasa çok krallar yuttu

Geri