Tansiyon 12.8

:D :D :D ehuehueu sızı bu sefer gercekten merak edıyorum gelecem busefer konserınıze...bıraz yogun bı şubat olacak heralde hatırladıgıma gore konserlerın bırınde bızde yer alacaktık ama şu aralar cok yogunuz ıptal ettık..:arrow: :arrow: :arrow: neyse arkadaslar sıze basarılarınızın devamını dılıyorum

..........twist-off....... Ailesı olarak herzamn daha ıyısı.................

twist_off demiş ki:
:D :D :D ehuehueu sızı bu sefer gercekten merak edıyorum gelecem busefer konserınıze...bıraz yogun bı şubat olacak heralde hatırladıgıma gore konserlerın bırınde bızde yer alacaktık ama şu aralar cok yogunuz ıptal ettık..:arrow: :arrow: :arrow: neyse arkadaslar sıze basarılarınızın devamını dılıyorum

..........twist-off....... Ailesı olarak herzamn daha ıyısı.................

Bu olmaz bir başka organizasyon olur.Acelemiz yok nede olsa :)

3-4 mart D.D.G Organizasyon Rockfest

Sıralama

3 Mart 3-4 mart D.D.G Organizasyon Rockfest

Sıralama

3 Mart

.Keizer
.Bloodtears
.Volkan Fatih Yılmaz (Bateri Show)
.Trashfire
.İnfradark

4 Mart

.Anarchrist
.Tansiyon 12.8
.Therockula
.Mecuba
.Dreadnat

Kapılar saat 13:00 da açılacaktır 2 gün fiyatı :12Ytl 1 gün fiyatı 7Ytl dir

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği kişilere yönelik hakaret ve küfür içerdiğinden silinmiştir. Bu tavrınıza devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

birde burası kıraathane değil terbiyeli olalım dimi herkes ilkokuldan öğrenme anabacılı küfürleri yazabilir...

ki benim bildiğim tansiyon
tansiyonun her hangi bir izleyecisinin alınmadığı organizasyonda cıkmaz...

başarılar kardeşlerim

Haci adam sana kişisel bişeymi demiş? Sen ne diye adama .............................. gibi hakaretlerde bulunuyosun? Sen kişisel olmadan sana söylenen bi lafa böyle kişisel hakaretle karşılık verirsen o çocukda sana bunun bi üst sınıfı olan tipte küfürlerle veye uygulamalarla karşılık verir... Biraz kibar olmayı öğren... Onu öğrenmiyorsan forumda nası konuşulcağnı öğren... Bide organizatör olacaksın... Hem sen kimsinde içeri aldırmıyosun onu? Senin işinmi o? Sokmuyosan sokma... Sen o sokmadığın adamdan ve onların arkadaşı olan gruplardan ekmek yiyosun... Onlar sayesinde ekmek yiyosun... İçeri onun alınmaması demek daha birsürü kişinin oraya girmemesi demek... Ekmeğinin 3 ekmekten 1 ekmek 7 dilime düşmesi demek... Neyse... Tost makinası olmayan elektriğin kıymetini bilemez elektrik gitmeden. Jeneratöre güvenme... Fazla idare etmez... Eyvallah...

Ben Tansiyon 12.8 ' in menejeri olarak olaya girmek istiyorum.

1. Tansiyon 12.8 icin orada bulunan her seyirci altın degerinde kimse kimseyi iceriye alamamazlık yapamaz.
2.Bir organizatör olarak seviyeli konusmaların öncüsü olman gerek.
3.Diger arkadas sanırım ''gyspunk'' çıkışırken daha seviyeli davransaydın keşke.Belki ozaman oda sana güzel cevaplar verebilirdi.

- Bir forum sayfasını bile paylaşacak kadar acizsseniz bence hic foruma girmeyin.

Eylence varken tartışma ne diye.Bu konuyu lütfen kapatın 2 kisi karsılıklı bir birine hakaret etmiş bu Tansiyon 12.8 ' e sıcramasın.

Geri