Tansiyon 12.8

ben tansiyon 12.8in konserine 3 , 5 defa geldim güzel müzik yaptıklarına inanıyorum sahnede duruslarıyla olsun müzikleriyle olsun.ama serhat tansiyon 12.8e cok fazlaydı bence cok güzel bir karar olmus bir türlü ısınamamıstım onun vokaline ve hareketlerine.ne hareketişni gördün derseniz

if konserinde eline sopa alıp kendisini dinlemeye gelen bi cocugu dövmeye kaltı yanına 2 üc kisi alıp. fatihti sanırım yapma serhat sacmalama diyordu ama serhatta ısrarla dövecem dedi.sonra cocuk taksiye binip kactı.

birde anatoliada sahit oldum orada bir tartısma olmustu sanırım.guruptaki herkez serhata hadi gidelim dedi serhat hala ben burda kaos cıkaracam diye yırtınıyordu bunlar hic hos degildi.ben tansiyonu hep zirvede gördüm hepde zirvede görmek isteyim

serhat bu gurubu zirveden indirdi bence okadar ahım sahım seside yok sadece orkestra saglam cok cok cok cok cok cok cok yerinde bi karar olmus serhatla yollarınızın ayrılması.simdi sizi daha güzel ve daha mutlu sekkilde dinlemeye gelecem.

lütfen kimse bu konusmalarım üzerine polemik yapmasın burası bir forumportal bende düsücelerimi dile getirdim.

basarılar dilerim tansiyon 12.8 umarım güzel bir vokal bulursunuz size yakısan.

Giden gitti kalan kaldı bukadar büyültmeye gerek yok olayı.

Tesekkürler destek icin.

Kendi adıma sizden kimin gidip gelcegi hakkında degilde yaptıgımız müzik hakkında yorum isterim acıkcası.

Bu bir müzik herkez biliyor , birileri gidecek birileri gelecek bunlar bir tecrübe olarak kaldı bizde.

Söylediklerinde sana göre haklı olabilirsin ama eskileri simdi getirir buraya seresen her kafadan faklı bir ses cıkar.

varsa vokal adayları Vokal Adayları Buraya tıklasın . . . Secilecek vokal iyi bi süzülecektir bilginize

iyi forumlar dilerim.

kardesım gerçekten üzüldüm bu duruma epeydır bende müzığe ara verdım fatıh ve serhat kardeslerım yakınen bılıyolardı bu durumu am aserhatın ayrılmıs olmasınıda ben daha bugün öğrendım ve üzüldüm ama olan olmus ne desek fayda etmez tensıyon 12.8 ve serhat kardesıme bundan sonrakı müzıkal hayatlarında basarılar dılerım görüsmek üzere saygılar.....

Herkese selamlar bn tansiyon 12.8 Dj i Volkan. Öncelikle gruba katılalı fazla olmamasına rağmen cok iyi bir sound yakaladık ve bunun da devamını getirebilmek yani MÜZİK üretebilmek için eskisinden daha fazla çalısıyoruz.Çalışmaya da devam edeceğiz....

Serhatı severim ve onun kendi kararı ne benim ne tansiyon grubunun ona olan sevgisi saygısı ve verdiği emek karsılıgı duydugu minnettarlıgı azaltmaz.
Sürekli ateş etmemden korktu heralde :D

Herkese müzik dolu günler iyi çalışmalar...

AteS EderiM :twisted:

Epey zamandır arada sırada sırf meraktan su grubun mesajlarını
okuyorum acaip eğleniyorum vallaha...Yazanların yarısından cogunun
muzikten anlamadıgı kanısına vardım...Besteye bakıyorum bir hayli
sade arada detoneler var felan filan ama ona ragmen insanlar cok guzel
beste olmuş tebrikler gibi seyler soluyolar... Anladım kadarıyla zaten
arkadaslar da muzikten anladıklarını dusunen kişiler... Vokalin gittigi
de iyi olmus aslında zaten bu grubtan bir iş çıkacagını da zannetmiyorum

bizim anlayamadıgımız müzikten sen biras olsun anlıyorsan biraz acıp bizede öğretir misin? nedir müzik?

cisemm demiş ki:
Epey zamandır arada sırada sırf meraktan su grubun mesajlarını
okuyorum acaip eğleniyorum vallaha...Yazanların yarısından cogunun
muzikten anlamadıgı kanısına vardım...Besteye bakıyorum bir hayli
sade arada detoneler var felan filan ama ona ragmen insanlar cok guzel
beste olmuş tebrikler gibi seyler soluyolar... Anladım kadarıyla zaten
arkadaslar da muzikten anladıklarını dusunen kişiler... Vokalin gittigi
de iyi olmus aslında zaten bu grubtan bir iş çıkacagını da zannetmiyorum

Artik satasacam

Senin yorumunu önemsemem icin kaplumba gibi kabugunun icinde saklanip baska niklerle yorum atmayi birakman lazim bu 1

Varmi ben müziqi kimse icin yapmiyorum ? kendim icin yapiyorum varsa SORUNUNUZ Kisisel olarak cözelim !

Senin gibi yirtik dondan fırlamıs gibi , cıkıp ilk yorumuyla satasma ortamı yaratan birisine en fazla verebilcegim cevap bu olur.

ilk önce adam ol , sonra sana adam muamelesi yapalım .Varsa onun dısında YARCDIMCI olabilecegim birsey scream-davul@hotmail.com

PinkPunKK demiş ki:
djyiniz hayırlı olsun , hoşgeldin volkan umarım uzun soluklu düşünüyorsundur.Ayrıca vokali ne yapdınız bulabildinizmi?

Bakın bu mesaj saygı ile saygısızlıgın ayrıldıgı noktadır. :!:

Teşekkür ederim PinkPunKK hoşbulduk. :D

Soruna gelirsek;

evet, uzun soluklu düşünüyorum, çünkü uzun soluklu çalısıyoruz. Yani vokal olmadıgı halde biz uzun zamandır "enstrumental da olsa" calısıyoruz. Ben ciddiyeti bir an için kafamdan atsam su an bu kadar olaydan sonra bu grupta devam etmezdim.

Evet vokal önemli, fakat bunun arkasına sıgınıp yatmak yerine müziğimizdeki hatalarımızı ayıklıyoruz. Bundan daha uzun soluk olur mu :D

Vokal konusunda denemelerimiz sürüyor.Aklımızda birkaç isim oluştu fakat söz verdiğimiz diğer arkadaşları da dinlemeden bu isimlere yönelmek; önce haksızlık sonra da emege saygısızlık olur. Bu yüzden bütün vokalleri denedikten sonra kararımızı verecegiz ve yolumuza devam edecegiz.

Yapıcı oldugumuz sürece tartışalım. Zira dğer durumda kırıcı oluyoruz....

Müzik dolu günler arkadaşlar ;)

Bugün oturdum bi hatırladm tanıştıgımız dönemi daha dün gibi aradan 1,5 tıldan fazla dönem geçmiş..

ceco abim,çağrı ve fatih kardeşim birde dj almışsınız onu tanımıyorum tanışmak nasipte olmaz şu saatten sonra artık ankarada deilim ama inş bigün yollarımız tekrar kesişir..

Müziğinizle beraber kat ettiğiniz yolların haddi hesabı yoktur arkadaşlar ne zmn bir konserde beraber çıksak yada ne zmn sizi izlesem gerçektende bir öncekine göre çok daha gelişmiş bir öncekine göre çok daha iyiydiniz bu konuda sizleri hep tebrik ettim başarılarınızın devamını dilerim anam :)
(bizim aramızda yanlış anlamayın )

soner...

yeni vokalinizde tam hardocre tip var hea 8) çok beğendim inşallah performans acısındanda eskileri aratmaz bize ha ? :LOL: bu arada bizizde konseriniz varmış ayıp vallahi bi haberimiz bile yok :roll: kınıyorum sizi.

ca982517sj0.jpg

mehmet apaydın hoşgeldin şanslısın vokal olmak isterdim :LOL: :LOL: :LOL:

teşekkür ederim eray'cım...konsere de bekliyorum mikrofonu uzatabilirim sahne önünde olursan ona göre:) inşallah konserimiz çok güzel geçecek,çok teşekkür ederim TANSİYON 12.8'deki diğer arkadaşlarıma bana gösterdikleri sıcaklıktan dolayı:)

heyyyyt ben geldim ulen :) iste Tansiyon 12.8 ve konserleri baslıyor hadi bakalım cakalar eski günleri hatırlatın bize görelim rapcorenin tansiyon tarzını :p 8)

bu arada Mehmet hoşgeldi guruba umarım aynı kararlılıkla devam eder sizi seviyoruz bu arada e duydum ben :)

Bizizde koseriniz varmış ondan sonrada konyada varmış :)

Geri