Barış Manço

Annem ve babam sağolsun ciddi ciddi kendimi bildim bileli Barış Manço dinledim...Orjinal ''a yüzü vokalli'',''b yüzü enstrumantal'' ''Dağlar Dağlar'' ''45''liğimi gözüm gibi saklıyorum...
Çok iyi hazırlandık bu konsere...ve eminizki Barış Abi'miz bizi orda yanlız bırakmıycak...
Ruhu şad olsun...

ANKARA BARIŞ MANÇO FESTİVALİ-1
KOCATEPE KÜLTÜR MERKEZİ
KAPI AÇILIŞ:13:30
GİRİŞ ÜCRETSİZ...
http://www.turkrock.com/ftopic12592.html

Bizim için harika bir konserdi...
Eğlendirebildiysek ne mutlu bize...
İstanbul'da ki konserleri bitirdikten sonra ,yakında Ankara'ya dönücez ve kaldığımız yerden aynen devam edicez...

Barış Manço'yu Anma Gecesi

Arkadaslar, 26 Şubat 2005 - 20:00'de ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi'nde
Gazi Rotaract Kulubü tarafından bir Barış Manço'yu Anma Gecesi düzenleniyor.
Manço Ailesinin katılımının da olacağı geceyi İzzet Öz sunacak.

- Kardeşleri tarafından "Kardeşim Barış" sunumu,
- Sinevizyon gösterileri,
- Sürpriz konuklar, ve
- "Sonsuz" grubunun seslendirecegi "Barış Manço Şarkıları" konseri yer alacak.

Geceden elde edilecek gelir "Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi - Cebeci Hastanesi Pediatri Kliniği"ne,
oradaki "Adam Olacak Çocuklar" yararina aktarılacaktır.

Biletler:
Tam: 15 YTL
Öğrenci: 12 YTL
Biletleri Biletix'ten edinebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin: TIkK !

NOT: Ben de o gece "Sonsuz" grubuyla aranızda olacağım ;)

Arkadaslar gordugum kadariyla cogunuz Baris Manco'yu asil "baba" sarkilariyla degil de, son donemindeki sarkilariyla tanimissiniz. Bir "2023", bir "yeni bir gun" albumlerini dinlemenizi siddetle tavsiye ederim. Gercekten de cok kaliteli progressive albumler. (Buradan hemen progressive müzigi dream theater gibi gruplardan ibaret sananlara not: oyle hizli sololar yok. hersey sakin sakin gidiyor) Bu arada Emre Plak sirketini de 2023 rezaletinden dolayi kiniyorum.

bana kalsa barış manço nun en iyi albümlerinden biri aman yağlı boya değmesin o kaseti hala saklarım ;) unutamadım ı ilk orada duyup dinledim ben çocukken uyumadığım zamanlar annem bana
gülme ha gülme yi dinletirmiş daha o zamandan belliymiş benim barış abi hastası olacağım küçükkende hep onun saçlarına ve yüzüklerine özenirdim bir tane onun yüzüklerinden buldum aynısı baya pahalıydı ama helal olsun ona ya onun hatırasıymış gibi taşırım emre palkçılığada bir kaç çift lafım olacak 2023 teki şarkıların hepsini biliyoruz ve barış manço nun sırtından para kazanmaları iğrenç bişiy ş,iddetle kınıyorum

ke-di demiş ki:
Annem ve babam sağolsun ciddi ciddi kendimi bildim bileli Barış Manço dinledim...Orjinal ''a yüzü vokalli'',''b yüzü enstrumantal'' ''Dağlar Dağlar'' ''45''liğimi gözüm gibi saklıyorum...
Çok iyi hazırlandık bu konsere...ve eminizki Barış Abi'miz bizi orda yanlız bırakmıycak...
Ruhu şad olsun...

ANKARA BARIŞ MANÇO FESTİVALİ-1
KOCATEPE KÜLTÜR MERKEZİ
KAPI AÇILIŞ:13:30
GİRİŞ ÜCRETSİZ...
http://www.turkrock.com/ftopic12592.html

o dediğin 45'liği iki yüzüde sözlü bir taraf kemençe ve akustik gitarlı slow versiyon diğer yüzü ise daha hareketli. :D

Geri