Kurayami

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda high-one tarafından 20 Haziran 2006 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar bizler Antalya'lı bir grubuz...Grubumuz 25 Mart 2006'da kurulmuş ve bugüne kadar bir çok organizasyon'da yer almıştır ve konserlerimiz devam etmektedir...Tarzımız Alternative Nu-metal...Grubun kadrosu;

Vokal : Cüneyt
    Gitar : Cihan
    Klavye/Gitar : Bilgin
    Bas : Aybars
    Davul : Erman

2. başarılar diliyorum...

3. antalyalı gruba başarılar dileriz

PYRACANTHA

4. artık sizde gizli bahçenin guruplarından biri oldunuz sizide dinlicez artık.. kolay gelsin beyler...

5. müzik kariyerinizde basarilar arkadaslar :)

6. Ahmet saol kardeşim unutma sen hala bizim içimizdesin...Forsytia arkadaşım gizli bahçe grubu olduğumuzuda nerden çıkardın biz şuana kadar Antalya'da sadece Gizli'de diil The-bar Gölge barlarda da çalmış bulunmaktayız nese önümüzdeki haftalarda düzenlenicek olan festivallarde grubumuz sahne alıcak yer ve zaman burda belirticez ilginiz için saolun :p

7. Başarılar diliyorum!!! Kuruyami'nin anlamını sorabilirmiyim? :D

8. Kurayami Japonya'da eski ve efsane savaşçılardan birinin adı yani Kurayami olsun denildi bizde itiraz etmedik...Buarada Salı günü(Yarın) 23:00 te Antalya Gölge pub ta yer alıcas bekleriz...

9. Arkadaşlar konserleriniz ne zamandır bi dinleyelim artık....

10. Bir süreliğine programlara ve konserlere zorunlu ara vermek durumunda kaldık...Sanırım en yakın tarih olarak 2 hafta sonra tekrar başlıyoruz...

11. basarilar

12. Başarılar :)
    Antalya'da stüdyosu olan Can'ı tanıyorsanız selamlarımı iletin lütfen.

Sevgiler
    MG

13. Tabiki karşılaşırsak neden olmasın...

14. Arkadaşlar sezonu konserle bitirmeye karar verdik bir aksilik olmazsa 2 hafta sonra sizlerle buluşucaz...

15. Arkadaşkar 24.10.2006 Salı günü Saat 15:00 te Rock'ntalia 'da Gizli bahçe'de görüşmek üzere...

Giriş : 7.5 ytl (Bir içki beleş)

16. Arkadaşlar kurayami'de vokallik görevine son vermiş bulunmaktayım,açıklama yapmıcam,herşey için teşekkürler...

17. [​IMG]

Rock'ntalia fest. 3

Sömestrın ilk gününde gizli bahçede Mükemmel bir organizasyon gerçekleşicek!!!

İstanbuldan 3 grubun katılacağı festivalimizin programı şöyle!!

•Fieber

•Gren

•Köşeye sert

•Gizli Özne

•Masum Pinokyo

•Kurayami

•Midnight

•Plasenta

Yer : Gizli bahçe (Beachpark) / Antalya
    Tarih : 27 Ocak 2007
    Saat : 14:30
    Giriş : 10 ytl

iyi eğlenceler...

18. başarılar arkadaşlar..o gün ordayız..çok grup çıkacak.umarım bi aksilik yaşanmaz..

kolay gelsin

19. Vay be Antalya'yı görmeyeli çok oldu... Öhömm pardon evet başarılar konserde... Bakmayın bana anılara daldım ben... Peh Peh...

Bu Sayfayı Paylaş