Bulut Bazen

'Grubunu Tanıt!' forumunda The_Answer tarafından 10 Haziran 2014 tarihinde açılan konu

1. Bir senedir böyle bir proje üzerindeydik. Albümümüz şu anda basılıyor ve çok yakında müzik marketlerde ve itunes gibi online satış platformlarında olacak.

İlk klibimizi de çektik, umarım beğenirsiniz.

darkafter, Muder, SouthpawMe ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. Prodüksiyon çok iyi de şarkı bana hitap etmedi. Ama gene de başarılı olacağına inanıyorum. Tebrikler.

The_Answer bunu beğendi.
  3. Ben çok beğendim. Güzel olmuş, umarım diğer parçalar da arabesk, ağlak tarafa geçmeden tam bu melankolik tavırdadır. Çünkü bu çalışma tam yerinde olmuş.

The_Answer bunu beğendi.
  4. biraz gripin etkisi var şarkıda ama tonlar ses rengi yerinde umarım istediğiniz gibi olur her şey

The_Answer bunu beğendi.
  5. Bence güzel olmuş Özgür Bey, umarım daha iyileri de olur. :)

The_Answer bunu beğendi.
  6. Güzel ve yapıcı eleştirileriniz için teşekkür ederim.

7. Albümümüz çıktı. Bütün müzik marketlerde bulabilirsiniz. İlginize teşekkürler.

8. gayet guzel olmus

The_Answer bunu beğendi.
  9. Gitar soundu çok hoş :) Kayıttaki setup öğrenebilir miyiz ?
    ;)

The_Answer bunu beğendi.
  10. Gretsch White Penguin, Vox Ac15 hwx ve Joyo Digital Delay ile yapıldı kayıtlar. Beğenmenize sevindim.

11. mainstreamleştiremediklerimizden misiniz dercesine bi röportaj

12. Muder

Muder

21
    4
    56
    Başarılar diliyorum, beğendim.

13. diğer şarkılarınızı da dinledim. tebrik ediyorum. benim de tarzım değil fakat hoşuma gitti. trafik olarak abartı bir tekrar ve uzatma yok. klavye çok doldurmuş. elektro gitar üstüne düşeni yapmış, belki daha sık değiştirebilir rifleri. davulcunuz da benim gibi aksak ritm hastası galiba, diğerleriyle birlikte bende böyle bir intiba bıraktı. tekrar tebrikler iyisiniz böyle aynen devam

14. hatta ben bir soru sormak istiyorum size. şarkılarınızı internete siz mi koydunuz evetse sizce doğru bir karar mı

15. Biz koymadık ama ilginç bir sistem var. Neredeyse albümle aynı anda bütün korsan mp3 forumlarına düştü mp3ler.

Yorumlar için de ayrıca teşekkürler.

16. Konser görüntülerimizi gündemle harmanladık;

Bu Sayfayı Paylaş