Cem Köksal

dün cem köksal uludağ üniversitesi sahnelerindeydi...
mükemmel bir performans bi kez daha hayran kaldım kendisine...
ve tabi viski grubunun elemanları ve murat ilkay da dahil olmak üzere bursalıları coşturdular... :LOL:
darısı izleyemeyenlerin başına :twisted:

arkdaşlar sanırım aramızda sem köksal ın sounda wave konserlerine katılan arkadaşlar var. eminimki bir kaç poz resimde çekilmiştir diye düşünüyorum . resimleri burada bizimle paylaşırsanız tüm cem köksal sevenler sevinecektir....

gerçekten de mükemmel di ayrıca birazda şaşkınlık sezdim ben bu kadar çok bi kalabalık veya mu kadar çok metal dinleyicisiyle karşılaşcağını tahmin etmemişti galiba ama murat ilkan olsun whısky grubunun basçısı ve davulcusu olsun hepsi mükemmeldi süper coşturdular bizi zaten ilk çıktığında sahneyi göremiyordum ve vokal olarak murat ilkan ın olduğunu bilmiyordum pentagram çıktı sandım sonra bi zıpladım cem köksalı gördüm ha tamam dedim çok iyi vakit geçirdik mükemmeldiler

dun de balıkesirdeydiler.altınoluktan balıkesir unv. kampusune cem koksal için gittik sadece.gerçekten de cok iyidi.bilmeyenler vardı cem koksal'ı.sevdiler sonradan ama.
bide konserde cem koksalda kafa sallamayıp pamela'da falan sallayanlar oldu onlar değişik geldi bana.heralde cemi tanımadıklarından olsa gerek.

Evet gerçektende Cem Köksal ı kimse tanımıyordu :)
İşte böyle lanet olası bir şehirde yaşıyoruz ....

Neyse...

Ben Cem Köksal ın performansını beğenmedim dün...
Konserde en öndeydim ve gerçekten çok yakındım Cem Köksal a,ya gitarı çalmak istemedi yada gerçekten söylediği gibi halen virtiöz mertebesine ulaşamamış...

Konserde bol bateri ve bass dinledik...

Cem Köksal kullandığı ses sistemlerinin Metallıca da bile olmadığını iddia ediyordu ama gitarının sesini duymak nasip olmadı ki en önde bulunmama rağmen...

İşi yine Murat İlkan kurtardı ya neyse...

Bana en güzel performans Kargo ya aitti,bilindik Kargo saund uyla performansıyla müziklerini yapıp gittiler...

evet kargonun sahne performansı iyidi bence de.
cem köksal ses sistemini övmekte haklıydı bence.gerçekten iyi kurulmuştu ses sistemi.ama senin dikkat ettiğin şeye ben de dikkat ettim.solo sesleri diğer sesleri bastıramadı.daha doğrusu diğer sesler solonun seslerini bastırdı.cem'in gitar sesi ara ara cok az duyulabildi.(ben de 2.sıradaydım)
son olarak bence kotu değildi.

Bu çarşamba da KTU ye geliyor Cem Abi, sabırsızlıkla bekliyorum. @nienturi çok şanslısın böyle bir üstatla tanıştığın için. Bu çarşamba selamını söylerim umarım tanışırsam, merak etme ;) . Ayrıca çektiğim resimleri de buraya koymayı düşünüyüroum.

Ben de kimse bilmiyor sanıyordum!!Dinlemeyenler ya da bir şarkısını dinleyenler bence bir de albümünü dinlesin ben özellikle WINDING ROAD'u tekrar tekrar dinlerim e artık videosunu da indirdim oh bee!!

Dün gece trakya üniversitesi şenlikleri kapsamında cem köksal konseri vardı yalnız benim bahsetmek istediğim nokta cem köksalın basçısı çağatayın yaptığı terbiyesizlikle ilgili rock topluluğu amatör bi rock grubunun yol parasını çıkarmak için t-shirt satmaya çalışıyodu herif rock müziği yaymak amacıyla uğraşan bu arkadaşlarımızla dalga geçti resmen yok ben öyle bi grup duymadım fln diye ben şahsım adına çok rahatsız oldum sanki kendisi amatör olmamaş gibi orda elemanları ezdi resmen hiç yakıştıramadım doğrusu...

ya herif zaten esrar fln çekmişti galiba kafası bayaa iyiydi aslında sahnedeyken çok iyiydi seyirciyle diyaloğu olsun performansı olsun çok iyiydi ama konser sonrası acınacak haldeydi olayı daha ii aktarmaya çalışiim trakya üniversitesi rock topluluğu istanbuldan amatör bi grubu edirneye getirmek için yol parasını çıkarmak amacıyla t-shirt satmaya çalışıyodu herife de anlattılar böyle böyle ayılar diye bi grup var yol parası çıkarmaya çalışıyoruz t-shirt alırmısınız diye herif ben öyle bi grup duymadım kimmiş onlar fln diye resmen elemanlarla dalga geçti.yani yaptığı ayıp budur...

Beyler bir konuyu anlayamadim Maltepe UNi. konserine gitmeye niyetliydim ancak 12ytl'lik bir bilet fiyati ile karsilastim. Diger sehirlerde de mi boyle yoksa istanbula ozel bir uygulamami??? İlk aciklandiginda konserlerin ucretsiz olacagi duyurulmustu... Hayir maddi durumu duzeltebilsem daha fazla da veririm onemli degil de planimi ona gore yapmistim...

musty demiş ki:
herife de anlattılar böyle böyle ayılar diye bi grup var yol parası çıkarmaya çalışıyoruz t-shirt alırmısınız diye herif ben öyle bi grup duymadım kimmiş onlar fln diye resmen elemanlarla dalga geçti.yani yaptığı ayıp budur...
dalga gecmek amaclı soyledigini sanmıyorum

Burock1905 demiş ki:
Beyler bir konuyu anlayamadim Maltepe UNi. konserine gitmeye niyetliydim ancak 12ytl'lik bir bilet fiyati ile karsilastim. Diger sehirlerde de mi boyle yoksa istanbula ozel bir uygulamami??? İlk aciklandiginda konserlerin ucretsiz olacagi duyurulmustu... Hayir maddi durumu duzeltebilsem daha fazla da veririm onemli degil de planimi ona gore yapmistim...
heryerde ucretsiz olduğunu biliyorum ben.şaşırdım 12ytl'ye valla.ben para vermedim.zaten ucretsiz oldugu soyleniyordu yani..

starwars de klon ordusu varya,gerçek dünyadada malmsteenlerden oluşan bir klon ordusu tüm dünyada müzik yaptığını sanıyor,haa ben yermiyim,dinleyenlerin başı sağolsun

Dostum Ankaraya gelmişti 2-3 ay önce 15ytl..
Saklıkentte vermişti kimse yoktu seslerde birbirine girmişti hiç tat almadım o konserde

Geri