Cem Köksal

Dun aksam Yuxexes programina telefonla katilan Cem Koksal yeni projeler hakkinda somut bazi bilgiler verdi.

Oncelikle beklenen konser dvd'si 2 diskten olusan, bonus materyaller iceren ve toplamda 3 saate yakin gorsellik tasiyan bir urun olacakmis. Kasim ya da Aralik ayinda piyasaya cikmasi bekleniyor.

Diger yandan 2007 iceridinde 2 yeni album projesi soz konusu. Bunlardan ilki, ilkbaharda piyasaya surulmesi beklenen, Turkce sozlu ve bayan vokalli bir album olarak lanse edilirken; ikinci album J.L.Turner ile birlikte gerceklestirilecek ve sonbahar aylarinda piyasaya sunulacak bir İngilizce album.

Oncelikle DVD'yi sonrasinda da yeni calismalari merakla bekliyoruz..

Bence çok iyi gitarist ama söylendiği gibi de malmsteen den çok etkilenmiş.bence biraz kendi tarzını yaratsa çok iyi olur.gitarı konuşturuyor hakkını vermek lazım ama dediğim gibi biraz özgün olsa dahada iyi olur.

cem koksal da yetenek avcısı oldu çıktı yav :LOL: klavyecesi için her konserde geleceğin virtüözü diyor şimdi bu hanımkızımız içinde geleceğin en iyi vokali der artık konserlerde

Burock1905 demiş ki:
Dun aksam Yuxexes programina telefonla katilan Cem Koksal yeni projeler hakkinda somut bazi bilgiler verdi.

Oncelikle beklenen konser dvd'si 2 diskten olusan, bonus materyaller iceren ve toplamda 3 saate yakin gorsellik tasiyan bir urun olacakmis. Kasim ya da Aralik ayinda piyasaya cikmasi bekleniyor.

Diger yandan 2007 iceridinde 2 yeni album projesi soz konusu. Bunlardan ilki, ilkbaharda piyasaya surulmesi beklenen, Turkce sozlu ve bayan vokalli bir album olarak lanse edilirken; ikinci album J.L.Turner ile birlikte gerceklestirilecek ve sonbahar aylarinda piyasaya sunulacak bir İngilizce album.

Oncelikle DVD'yi sonrasinda da yeni calismalari merakla bekliyoruz..

Almora'dan sonra bayan vokalli çalışmalar oldukça arttı. Cem Köksal da etkilenmiş belli ki. Çok güzel, acaba nasıl olacak bu çalışma.

cem köksal boş vokalle çalışmaz zira önce murat, ardından mehmet ki kemancı konserinde cem köksal ile ilk sahnesinde muhteşemdi, ardından jlt, eminim bundan sonraki de muhteşem olacaktır, yetenek avcısı denilebilir evet :) ama klavye zaten ayrı bir yetenek, yani şarkının birinde ikinci gitar duyduk midi olarak vermişler sanırsak derken klavyecinin klavye ile gitarvari solo attığını fördük büyüleyiciydi.

Abi Cem Köksal- Özlem Tekin- Kargo'nun olduğu soundwave turunun neredeyse her ayağına gitmiştim. Adam kudurttu bizi o ne öyle. Helal olsun...

Gitarla sevişen iki insan :D Önceki konser de konser binası çöktü,anfiler patladı :D yakındaymış yenisi...2007 de bir ay,bekliyoruzzzz!!!!!
!!!TAVİZ YOK!!!

Cem köksal malmsteen'in birebir kopyası...çaldıı gitar,gitar tonları,kullandıı anfiler,pedallar,müzik türü,çalarken girdii tripler hepsi aynısı yazık yaa bari adamın müziğinin aynısını yaptın bari başka bişileri değiştir...

ne kopyası ya keşke kopyası olsa.arada teknik olarak dağlar kadar fark var . cem köksal iyi gitarist ama virtüöz değil.eğer öyleyse paul gilbert malmsteen steve vai gibi heriflere başka bir sıfat bulmak lazım.youtube da hiç tanınmamış ama ondan çok daha iyi bi ton gitarist var.ama doğru türkiye standartlarında iyi gitarist.adama kötülük etmeyin belki adam daha çok çalışarak o gitaristler gibi olacakken burdaki yazıları okuyunca ben oldum der ve işi biter.ayrıca yurt dışında bu adamı bilen varmı.o kadar iyi olsa hemen kapışılır ama ben sıradan bir yabancı metal grubundan bile teklif alacağı konusunda şüpeliyim.adamlarda ne gitaristler var.

ne kopyası ya keşke kopyası olsa.arada teknik olarak dağlar kadar fark var . cem köksal iyi gitarist ama virtüöz değil.eğer öyleyse paul gilbert malmsteen steve vai gibi heriflere başka bir sıfat bulmak lazım.youtube da hiç tanınmamış ama ondan çok daha iyi bi ton gitarist var.ama doğru türkiye standartlarında iyi gitarist.adama kötülük etmeyin belki adam daha çok çalışarak o gitaristler gibi olacakken burdaki yazıları okuyunca ben oldum der ve işi biter.ayrıca yurt dışında bu adamı bilen varmı.o kadar iyi olsa hemen kapışılır ama ben sıradan bir yabancı metal grubundan bile teklif alacağı konusunda şüpeliyim.adamlarda ne gitaristler var.o yüzden bu adama iyilik edeyim derken kötülük etmeyin tamam heyecanınızı anlıyorum ama olayı abartmayalım.

ya biri de yapıcı eleştri yapsın
tabi ki eleman mallmsteen den etkilenmiş ama bu işler böyle zaten her sanatçı kendisinden önceki birilerinden etkilenir var mı turkiye de cem gibi gitar çalan adam başka

Etkilenme farklıdır taklit başkadır...Nice etkilenmeler war...Ama bu bi başka adamın herşeyi malmsteen'in aynısı yaa biraz daa dikkat edin yaa..Tripleri bile aynı yaa..Yakında adı yngwie köksal olursa hiç şaşmam:D

ha sen akıl ediyosunda koskoca cem köksal taklit edersem anlaşılır şeklinde bi şeyleri akıl edemiyo öyle mi? biri yılları harcar,o kadar emek,zaman ve diğer bi normal adam çıkar tek kelimeyle gömer diğerini :?

Geri