Cem Köksal

Cem Köksalın şarkılarının malmsteen şarkılarıyla uzaktan yakından hiçbir alakası olmadığını düşünüorum.cem köksal müziğinde çok özgün bir insan.kişilik bakımından da tanıdığım kadarıyla muhteşem bi insan.ilk albümünü çıktığı ilk gün almıştım.dvd yi henüz alamadım.ama en kısa zamanda bir tane edinicem kendime.albümün çıkmasını da sabırzsızlıkla bekliyorum.bayan vokalli nasıl olmuş bakalım şarkılar.
Türkiye ve türkiye müzik tarihi için Cem Köksal çok önemli bir değerdir.

muratcım doğru diyosun piyasada olacak dicektim anlam bayağı farklı yönlere kaymış bi hal ekinin eksikliğiyle ;)
dvd çıkmak üzere.eli kulağında yani.

malmsteen özentisi dedikleri sadece tırı vırı......

yüreği olan adam çıksın cem köksal gibi malmsteen çalsın....

laf söylemek kolay geliyor insanlara

Cem Köksal featuring Joe Lynn Turner - Live!! piyasaya çıkmıştır. Bulunduğunuz yerlerdeki müzik marketlere sorunuz. Megavizyon ve DNR gibi zincir mağazalardan temin edilebilir. Online olarak ta elde edebilirsiniz.

28 şubatta yayınlanmış olması lazımdı dvd nin ama bu arada album hatun vokal ve türkçe sözlü olacak 6 nisan da çıkacak bahar şenlikleri ayagına gene geserlermi acaba türkiyeyi

hammer'dan yayınlanmamış evet de sonuçta müzik market :)

bugün aldım hammer'dan dvd 25, cd 10 ytl
cd audio cd, vcd değil burock1905. ki zaten artık vcd çıkartmasın kimse :) filmler falanda :)

metanch4 demiş ki:
hammer'dan yayınlanmamış evet de sonuçta müzik market :)

bugün aldım hammer'dan dvd 25, cd 10 ytl
cd audio cd, vcd değil burock1905. ki zaten artık vcd çıkartmasın kimse :) filmler falanda :)

Sagolasin, ben de diyecektim VCD cikarttiysa yazik diye.. Neyse hafta sonu alip izlemek lazim..

Taksim Megavizyona gelen 30 adet DVD ilk gun icinde tukendi arkadaslar. Hani sayi bakimindan az belki ama ilginin oldugunun bir gostergesi. Sonuncuyu vitrinden ben aldim : ))

Geri