Hayatımı Heavy Metal Ile Geçirmek Istiyorum

Konu sahibi sırra kadem basmış olmalı bu ülkede malesef metal/rock yapılarak güzel para kazanılması çok zor. Ne hikmetse Trap gibi saçmalıklar hem dünyada hem de ülkemizde aşırı ilgi görüyor, çok can sıkıcı bir durum.

Konu sahibi sırra kadem basmış olmalı bu ülkede malesef metal/rock yapılarak güzel para kazanılması çok zor. Ne hikmetse Trap gibi saçmalıklar hem dünyada hem de ülkemizde aşırı ilgi görüyor, çok can sıkıcı bir durum.
Artık sadece bu ülkede değil bütün dünyada müzisyen olarak iyi para kazanmak zor ne yazık ki. Enstrümanı çalabilmek için harcanacak binlerce saat oto tamirciliğe harcansa zengin olunur. Sadece para kazanma amacıyla bakılırsa bu iş çok verimsiz.

Kuzey koreden böyle bir örnek verebilir misin? O ülkeden kimler belki hangi umutlarla yola çıktı da adını şuan bilmiyoruz. Belki toprak altında belki kominizmin kölesi olarak merdiven altında. Ülkenin ekonomik seviyesi, ailelerin eğitim seviyesi çok önemli. Biz de biri çocuk yaşta eline gitarı almak istese annesinden tokadı yer. Ya mühendis olacak diye matematik kursuna gider yada cenneti garanti altına alsın diye kuran kursuna gider. Ülkenin ekonomik seviyesini geçtim, en büyük fedakarlık anneye düşer. Çocuğuna bu dalda destek vermek gerçek cesaret işidir. Malmsteen bildiğim kadarı ile annesinden bu desteği kapacak yeteneğe ve hırsa sahipti. Annesi de ona destek verecek sosyal güce sahipti. Kültür farkını kesinlikle unutmayın. İskandinav ailesi vs. Türk ailesi. Çocuğunu hayata hazırlama konusunda Avrupalılar kazanır. Özelliklede İskandinavlar.

Bu ülkenin en büyük parçası şiddettir. Psikolojik veya fiziksel olsun. Biz daha sevdiğimiz insanı doğru düzgün seçemezken 5 yaşında geleceğimize karar vermek ne haddimize. Otur doktor olacaksın, memur olacaksın...

Benim yaşadıklarım ve gözlemlediklerim bu yönde. Baskı toplumuyuz. Demokrasi bize teğet bile geçemez. Umarım çok yanılıyorumdur. Umarım şizofrenimdir.

KILLING IN THE NAMEEE OOOOFF

Geri