Parça Tesiri

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda fuzzyhendrix tarafından 13 Temmuz 2014 tarihinde açılan konu

1. Selamlar arkadaşlar, biz İzmir'den Parça Tesiri. Genel olarak blues rock çalsak da çok keskin bir tarz benimsemiyoruz. İçimizden geleni yapmayı seviyoruz.
    Facebook sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz: https://www.facebook.com/parcatesiri

Ve son olarak Neşet Ertaş cover'ımız:

Son düzenleme: 5 Ağustos 2014
  2. abi eyv cok iyide gitarı arkaya alıp yaptığın show a kafam takıldı biraz.. güzelim stratı arkana alıp göbeğini sallamanın pek estetik kattığını düşünmüyorum sahneye tabiki bu bnm kişisel görüşüm.. başarılarınızın devamını dilerim :) (amacım bişeyleri baltalamak değil forumcu arkadaşlar hemen saldırmasın :D )

3. 'Neredesin Sen' -biraz da vokallerinden ötürü- hiç hoşuma gitmedi işin aslı ama yine de ellerinize sağlık, diğer kayıtlardaki gitarlar güzel.

4. Coverlar beni sarmadi, ama bir blues sever olarak ilk parca yikmadim kuralları gerçekten de cok guzel kaliteli bir iş olmus.
    Tebrikler

fuzzyhendrix bunu beğendi.
  5. Özlem Tekin coverını izlerken şu geldi gözümün önüne adeta :

6. Hocam "Kim" adlı bi parçanız vardı yanlış hatırlamıyorsam, 1.5, 2 yıl öncesinden hatırlıyorum da, bulamadım şimdi onu. Kaldırılma gibi bir olay mı oldu? :)

7. İlk parçalarımızdandır doğru :) Hem grupta hem tarzımızda değişime gittik, eski şarkıları da yeniden düzenlemek için kaldırdık. İleriki bir zamanda tekrar düzenleyip koyabiliriz onları da.

Bu Sayfayı Paylaş