OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

11:00-12:00 - TaklaMakla
12:00-13:00 - Soulitary
13:00-14:00 - R.U.J
14:00-15:00 - Schizomania
15:00-16:00 - Sınıf 64
16:00-17:00 - Overdose
17:00-18:00 - Since Yesterday

Öyleyse yeni liste böyle olabilir lütfen bu liste haklkında itirazı olan da hemen bildirsin bir an önce halledelim.

11:00-12:00 - TaklaMakla
12:00-13:00 - Soulitary
13:00-14:00 - Overdose
14:00-15:00 - Schizomania
15:00-16:00 - R.U.J
16:00-17:00 - Sınıf64
17:00-18:00 - Since Yesterday

Öyleyse yeni(2. yeni) liste böyle olabilir lütfen bu liste haklkında itirazı olan da hemen bildirsin bir an önce halledelim.

Arkadaşlar Street ball turnuvası konserinde davul sorunu var haberiniz var mı bilmiyorum? Biz de çıkıyoruz. Ama bize sizin çıkıcağınızdan kimse bahsetmedi. Bu arada Müh. Fak. taki turnuva değil mi? Rekreasyon alanında.

Bende dün organizasyondan bi arkadaşımla konuştum,o da overdose yok şu anda abi nerden duydun dedi?Bide anfi,davul fln.hep sizin getirmeniz gerekecek gibi görünüyo..

arkadaşlar bu turnuvadan çok evvelden haberim vardı cenker sayesinde (turnuvayı düzenleyenlerden biri) 1 hafta 10 gün önce fen fak. a gelip cenkerle konuştum tamam abi çıkıyosunuz dedi ama başka hiçbi grup belli değil dedi afişleri bile verdi :) fakat sadece zil konusunda problem olduğunu söyledi diğer herşeyi ayarlanacağını belirtti ama işte bu 1 hafta 10 gün önceydi şimdi gelişmeler ne bilmiyorum beni aramadı...

dün gece çok güzeldi, desteğiniz için teşekkürler arkadaşlar... sahneden indim bir de baktım gidivermişsiniz,neyse ki çağrı selamınızı bana yetiştirdi hemencecik.... keşke biraz daha kalsaydınız laflardık... neyseki bu açığı kapatmak için önümüzde birsürü fırsat var...8 mayısta görüşmek üzere :D

valla kesindi ama 29. sayfayı okursan anlarsın yani organizatörün söylediğine göre kesin çıkıyoruz ama diğer gruplardaki elamanların dedine göre overdose ismi yok bende anlamadım.ayırca davul ve anfi problemleri var biz sadece zil problemi var biliyorduk yani anfileri davulu gruplar getirecekse o organizasyonda bulunmamız çok zor olacak

Bencede böyle bişey varsa çıkmamak daha iyi..Son güne kadar kimin olup olmadığı belli olmayan organizasyondan hayır mı gelir??
Bide başka bi forumda playlistinizi gördüm de sizin beste biraz daha böyle coverlarınıza ters gibi geldi..Yani çilekeş besteleri mesela coverlarıyla uyuşuyo veya deja vu besteleri ne biliyim yaptıkları coverlara benziyo veya sokak köpeklerinin besteleri de öyle..Sizinki biraz daha duman besteleri gibi olmuş gibi geldi..haa şunu söyliyim ben şarkıyı hiç fena bulmadım..Hatta güzel bi kayıt ve hatasız davul-basla baya güzel olacak bi şarkı bence..Neyse öyle işte :) Tüüm konserlerinizde başarılar..H.tepeye gelmeye çalışıcam..

olmaz çıkmanız lazım!!! olmadı ben gelir popolarına vururum hepsinin 8O gelcez bağırcaz coşucaz hep birlikte, destekliycez sizi... hacettepede de birlikteyiz ama olsun tandoğanda da birlikte olalım :D

cinnet demiş ki:
Bencede böyle bişey varsa çıkmamak daha iyi..Son güne kadar kimin olup olmadığı belli olmayan organizasyondan hayır mı gelir??
Bide başka bi forumda playlistinizi gördüm de sizin beste biraz daha böyle coverlarınıza ters gibi geldi..Yani çilekeş besteleri mesela coverlarıyla uyuşuyo veya deja vu besteleri ne biliyim yaptıkları coverlara benziyo veya sokak köpeklerinin besteleri de öyle..Sizinki biraz daha duman besteleri gibi olmuş gibi geldi..haa şunu söyliyim ben şarkıyı hiç fena bulmadım..Hatta güzel bi kayıt ve hatasız davul-basla baya güzel olacak bi şarkı bence..Neyse öyle işte :) Tüüm konserlerinizde başarılar..H.tepeye gelmeye çalışıcam..
'son defa' bizim fanta için yaptığımız bir şarkı yani daha sert bir bestede yollayabilirdik ama gereksinim buydu maalesef.bizim yapmak istediğimiz müzik playlistimizin aynısı dinlediğimiz ve çalmayı sevdiğimiz şeyler bunlar ama ortama göre yalanda çalınır slipknotta yani bunu iyi ayarlamaya çalışıyoruz.
organizasyona gelince bizde çıkmak isteriz ama davulu anfiyi biz ayarlayacaksak o organizasyona çıkamayız.gönül isterdiki çıkalım konser olsun ama kısmet ;)
jasminto kısmet bu işler beraber çalmak güzel olur :D
esenkalın

Tasiyici_Cats demiş ki:
cinnet demiş ki:
'son defa' bizim fanta için yaptığımız bir şarkı yani daha sert bir bestede yollayabilirdik ama gereksinim buydu maalesef.bizim yapmak istediğimiz müzik playlistimizin aynısı dinlediğimiz ve çalmayı sevdiğimiz şeyler bunlar ama ortama göre yalanda çalınır slipknotta yani bunu iyi ayarlamaya çalışıyoruz.
organizasyona gelince bizde çıkmak isteriz ama davulu anfiyi biz ayarlayacaksak o organizasyona çıkamayız.gönül isterdiki çıkalım konser olsun ama kısmet ;)
esenkalın

Abi sizin bestenin dumanla ne alakası var!!! Tamamen metal kokuyo ve bence coverlarınızlada alakalı...
BASARILAR

QuarantinE demiş ki:
bu "imaj" biraz fazla tüysiklet degil mi baba? :D

OverDosE işte son nokta :D:D:D:D

tenekecnr demiş ki:
Tasiyici_Cats demiş ki:
cinnet demiş ki:
esenkalın

Abi sizin bestenin dumanla ne alakası var!!! Tamamen metal kokuyo ve bence coverlarınızlada alakalı...
BASARILAR

fıratın yaptığı yorum yapılan yorumlara olan saygılardan dolayı yapılmıştır... yoksa şarkı gayet sert dinlettiklerimizin çoğu çok sert olmuş falan dediler...

Herkeze Saygı & Sevgi...

vadaa demiş ki:
:D :D Canım saygı olsun diye de yapılan işten fedakarlık edilmez ki :D Sertse sert neresi Duman bu şarkının deseydi Fırat :D

peki :roll: :roll: :? :? :LOL: :LOL:

yatahaze demiş ki:
overdose ankara üniversitesinde çıkacakmı ? Çıkacaksa tarihini ve saatini rica ediyorum. Saygılar.

daha belli olmadı bize haber verildiğinde bizde burdan duyurucaz...

vadaa herkeze farklı gelebilir şarkı saygı saygı saygı

yatazade 8 mayıs sanırım iptal olmuş yani cenker öyle dedi artık başka zaman bahar şenlikleri ise hafta sonu belli olacakmış sanırım bilgim bu kadar :D

Arkadaşlar büyük ihtimalle konser düzenlenmiyor dediler bana. Davul işini halletmeye çalıştık ama yine olmadı. aftit topluluğunu bilenler vardır(fen fak. tiyatro yopluluğu). Davul için orasıyla konuştum ama yok dediler ki olduğunu ben biliyorum çünkü daha önce aftit için bi kaç konser verdik ve onların sistemini kullandık. Ayrıca gitar amfileri gitarlar herşey var ziller...Ama adamlar saklamışlar. Nasıl oluyo diyeceksiniz, arkaları sağlam bütün hocalarla falan.neyse olaylar çok ince ve detaylı ama yeri burası değil. Kısaca biz konserlerin yapılmasını istedik elimizden gelen herşeyi yaptık hatta kiralamak için bir çok yer dolaştık ama organizasyonu yapan arkadaşlar kiralamak istemiyor sebebi de açık. Bilginiz olsun. Kolay gelsin .

size de nazar boncuğu alıcam arkadaşlar; bize de... bizim de 14 mayıs iptal oldu ühüüü :cry: ama neymiş öğrendik... bu işler kısmetmiş, overdose abilerimiz öyle diyolar... bir de ana fikrimiz var...tutmayalım taklayı ondan sonra :D 12 mayısta odtüde sizleyiz ama ondan önce yarın dostun önündeyiz :D (ya şimdi hanginiz fırattı hanginiz tolga?? şaka şaka..valla şaka :p )

Geri