OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

clown:valla clown u bayağa oldu aslında çalmayalı haklısın artık önümüzdeki haftalarda söz çalacaz kesin :D ama ne zaman birşey diyemem :)
kumandan:roxy e bizim tarafımızdan bir kayıt gönderilmemiştir.sanıyorum bir yanlışlık oldu.kısmet tabi :)
hürmetler...

overdose röportajı

Arkadaşlar Overdose röportajı hangibar.com'da yayınlandı.Şu anda ana sayfada ileri tarihlerde ana sayfadan çıkartılırsa,tüm yazarlardan ismail gülere(yani bana :D )tıklarsanız orada görebilirsiniz.

ismail teşekkür ediyoruz ilgine,alakana ve söylediklerimizi çaptırmayıp olduğu gibi yazdığın için.tekrar çok sağol.
normalbunyamin:valla içimizden ne geliyorsa onu söyledik.güzel oldu zannımca :D
yarın özellikle hikmet için ayrıca özel bir gün :D bizim için bir ilk yaşanacak.çok güzel geçecek inşallah yarın.kısmet tabi :)

ismail valla çok eğlenceli bi röportajdı cidden....

normalbunyamin: sağol kardeşim biz nasılsak öyleyiz zaten sahnedede dışardada ben sahnede olmadığım zamanlar bile zıplarım yani anla :D:D

fırat: "bizim için bir ilk yaşanacak" bu ne abi :D:D

Arkadaşlar methinizi çok duydum ama bir türlü bi gelip izleyemedim, bahtsızlık mıdır nedir. Cayır cayır distortion oh, açtırmıyolar bana grupta(yani cayır cayır drive'ları), gelip kurtlarımı bari sizde dökiyim:)

Bijen demiş ki:
Arkadaşlar methinizi çok duydum ama bir türlü bi gelip izleyemedim, bahtsızlık mıdır nedir. Cayır cayır distortion oh, açtırmıyolar bana grupta(yani cayır cayır drive'ları), gelip kurtlarımı bari sizde dökiyim:)
valla bugün vardı bar prog. bilmiyorum gelip izleyebildin mi ama :D her zaman bekleriz pazarları garage dayız 21:00 da :D
bu gecede geberdim yorgunluktan ama nasıl kalabalıktı çok sevindim ve çoook eğlendik gelen herkezin ayaklarına sağlık.
gökçen doğum günü tekrar mübarek olsun.kısmet tabi :D

Ya çok sağlamdınız bu gece! Elinize kolunuza sağlık! Ne diim yaww daha Fırat, Hikmet abi hep böle ya hep böleee :D
Haaa bu arada dikkatimi çekmedi değil! Gün geçtikçe daha da kalabalıklaşıyoruz! Abi bu korkutmuyo da diil beni! Zıplıcak yer lazım bizeee yaww! Herkes kendine ii baksın, haftaya yeniden sizinleyiz! Olm pazar günlerini sevmeyen bi adamdım ben ama artık seviom ya :D

Dun gece gercekten cok guzeldi ve hayatimdaki en guzel dogum gunuydu yapimda emegi gecen hikmet ve saz arkadaslarina tesekkuru bir borc bilirim!Ipini koparmis itler gibi eglendim valla :zipla :metal :metal Iyi ki varsiniz :p

AnkaraCats_55 demiş ki:
ismail valla çok eğlenceli bi röportajdı cidden....

normalbunyamin: sağol kardeşim biz nasılsak öyleyiz zaten sahnedede dışardada ben sahnede olmadığım zamanlar bile zıplarım yani anla :D:D

fırat: "bizim için bir ilk yaşanacak" bu ne abi :D:D

dün çok başarılıydınız tebrikler.insanları gayet gaza getirdiniz yani harbiden 'overdose' olduk:D

son defa güzel bi şarkı.diğer şarkılarıda dinlemek isteriz

...bu müzikte zıplamamak ,bunu yapmamak imkansız!! :twisted:

NormalBunyamin:eyvallah çok sağol.valla çok eğlendik bizde.siz zıplayınca iz iyice gaza geliyoruz biz sizi siz bizi gazlıyosunuz.enteresan bir durum söz konusu :D ama çok eğlenceli.nahuaaaa :) kısmet tabi :)
kıvanç cım zillerin ve o kırmızı kutu hayırlı olsun :p

caner; KISMETTEN ÖTESİ YOK :D:D:D:D

NormalBunyamin; eyvallah kardeşim valla bizde overdose oluyoruz :D:D programdan sonra ben yığılıyorum resmen :D:D ama herşey çok güzel gidiyor yeni parçalarda ekliyoruz artık, yakında üniversite konserleride olucak kısmetse.... beklemedeyiz.... 8) 8)

AnkaraCats_55 bizim forumda(djinnstylo) yazını gördüm.çok teşekkür ederim :) sizi zaten pazarları dinliyorum.ankarada gerçekten şu an büyük bi boşluk var yaptığımız müzik açısından! hardcore-nu metal kardeşliğinden fln bahsetmişsin :D sana sonuna kadar katılıyorum :twisted: :twisted: umarım tanışmak kısmet olur yakın zamanda :D bu arada 13 mayıs cuma günü djinnstylo odtü de .bekleriz :D
başarılar..

POGO FOREVER :twisted:

Patron biz sizi grup olarak Garajda dinledik hatta ben ATWA ATWA diye bağırdım. Çaldınız saolun. Ha bu arada sahnedeki rahatlığınız takdire şayan yani. Kolay gelsin. Hardcore kardeşliği güzel terim.

geçen pazar da -her pazar olduğu gibi- çok başarılı bir program izledik
çok kalamadım ama izlediğim kısmı da kanımı kaynatmaya yetti :))
acaba diyorum geçen haftanın kamera görüntülerini overdose camiasından istesek??

Geri