OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

Kusura bakmayın...En kısa zamanda fazlasıyla telafi edilecektir...
Kimin yaptırdığını bildiğimiz ve gerçekten hiçbir yetkisi olmayan insanlar yüzünden çok güzel bir konser heba oldu.Ne denebilir ki...Teşekkürler anlayışınız için...

Yazık olmuş hakikaten ama kısmet demek lazım heralde..En kısa zamanda görüşmek üzere beyler kolay gelsin..Beste işi de çok iyi fikir,şans sizinle olsun...

Yaa üzüldüm iptal olmasına.. gerçi zar zor gelicektim sadece sizin için .. ama olsun özlemistim sizi dinlemeyi.. ;)
Bu aralar garip günler yaşıyorum zaten.. bi uğursuzluk var üstümde.. hayırlısı... :?
Bazı arkadasları yorum yapmıslar hayran kaldım elestirilerine.. eleştirinin sözlük anlamınıda bilmiyolar sanırım . bir sözlük alıp araştırmalarını öneririm..
İnsanlar elbette özgürler eleştirirken. Yanlız öenmli olan iki nokta var ki., onlarda da eger sözünüzün kaale alınmasını ıstıyorsanız söyleyiş şeklinize dikkat etmeniz gerekir ve eleştirirken , eleştirilen konu hakkında biraz bilgi sahibi olmalı insan.. hiç bilmediğimiz konularda bu kadar düzeysiz bilinçsiz söz söylemek kişiyi küçültür..eleştiri olumlu olucak diye bişey yok tabi önemli olan yapıcı olmasıdır.. sözlük anlamını araştırıldığı zaman sanırım söylediklerim anlaşılıcaktır..
Saygılar...

behind_the_paradise demiş ki:
bir konser biter öbürü başlar.. :) başarılar:::

afish8cy.jpg

selamun aleyküm cümleten
mersinde kısa kollu t-shirtümle gezerken dedim ki: 'şu bizim overdose ne alemde acabe'
sıcaktan bunalmış olan bana güzel bi haber gerekiyodu
onu da garage konseri rumuzuyla aldım.
ne hoş olmuş ne hoş...
kesinlikle oradayım (söylememe bile gerek yok ya nese).
başarılar arkdaşlar...
overdose tam gaz....

overdoseeeeeeeeeee çok özledim sizi ve ankarayı.okulun bitmesinden dolayı şu an marmaristeyim ve overdosesuzluktan çatlıom:) bu forumu bulduğuma gerçekten çok sevindim.2 hafta sonra ankarada olucam 2 günlük bi işim war.sırf sizin için pazara denk getirdim olayı.umarım sahneniz aynı gündür.gerçekten çok mutluyum bu gurbet ellerde bu :) forumu bulabildiğim için.az önce son defayı indirdim bi noltalji yaptım.tek kelimeyle süpersiniz

bayadır bişey yazmıyomuşum yav :D herkese teşekkürler destek lazım şu aralar....

emre_legacy; sanırım 18.30-19.00 arası bi saatte sahne alıcaz....

phsyco; pazar günleri sahane almıyoruz artık GARAGE Barda :( cumartesi gel :D

Clown; sana bişi demiyorum artık :p

Clown demiş ki:
olm konser müthiş olcak lan
önerler de gelirse 2 pogonun a.k.uz vallaaa
az kaldı zatene
herşey gönlümüzce olsun ...
.... WAyy wayy ki ne wayyyyyy....
Ararım olm ben seni zaten ... Beraber a.q yucazz :D
Uzun zaman sonra Overdose'dan konser haberi almak güsel iş.....
Daha ne diim lan ben... Dagıtıcas olm dagıtıcasss... :D

Geri