OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

maresalx demiş ki:
Bir yıldır hep adını duydugum ve herkesce övülen her ne hikmetse pazar'a alındıgını anlamadığım grubunuzu cmt günü izliycez..Bakalım insanların dedigi kadar varmıymış ;)
cmt görüşmek üzre
Başarılar Overdose

eywallah kardeşim inşallah beğendirebiliriz... pazar gününden kurtulamadık 1 senedir bi türlü (değişik bar işletmecileri yüzünden) ama kısmetse bu haftadan sonra bi değişiklik olabilir mevlütcüğümle güzel konuştuk :D dedidiğm gibi KISMET :D hard-core nası oluyomuş cumartesi gecesi bi görelim bakalım insanlar nasıl zıplayıp pogo yapıyomuşlar.... :metalhead

Grup gayet kaliteli, güzel çalıyosunuz ayrıca genelde rap söyliyen arkadaşın sesi çok hoş. Ancak dier vokali pek beğenmedim, sesi biraz uymuyor sesini kullanamıyor gibi geldi bana bilemiyorum. Bide "bekle" diyip durması da sinir bozucu geliyo :x Ama grup gayet iyi, hemen herkes hareketli, coşuyo ve bu enerji direk seyirciye yansıyor, gayet güzel bi olay yani :) başarılar...

eywallah dostum çok saol dikkat edicez dediklerine ayrıca sesimi beğenmene çok sevindim :D çok eğlendik çok güzel bi geceydi gerçekten beğenen beğenmeyen gelip dinleyen herkese çok teşekkürler haftaya Cumartesi yine saat : 00.00 da GARAGE sahnesindeyiz rutin olur işallah + yepyeni şarkılarla beraber olucaz bu hafta biraz oldu bittiye geldi sanki herkesten özür dileriz bunun için... :D

dün akşam overdose olduk topluca:)ben kendimi dağıttım hatta bi ara o sahnedeki nota sehpası mı ne ona falan kafa attım :D çok zıpladık.çok eğlendik.artık gelmeyi düşünüyorum her hafta ankaraya :)

ShadyRR demiş ki:
Grup gayet kaliteli, güzel çalıyosunuz ayrıca genelde rap söyliyen arkadaşın sesi çok hoş. Ancak dier vokali pek beğenmedim, sesi biraz uymuyor sesini kullanamıyor gibi geldi bana bilemiyorum. Bide "bekle" diyip durması da sinir bozucu geliyo :x Ama grup gayet iyi, hemen herkes hareketli, coşuyo ve bu enerji direk seyirciye yansıyor, gayet güzel bi olay yani :) başarılar...
çok sağol yorumların için dikkat edeceğimden emin olabilirsin.güzel bir geceydi maaile eğlendik.gelip zıplayan hoplayan eşlik eden herkeze çok teşekkürler.
bundan böyle her cumartesi 24:00da garagedayız maaile bekleriz hürmetler bizden

çok teşekkürler arkadaşlar beğenmeniz bizi çok sevindiriyor ayrıca dahada gaza getiriyor yepyeni şarkılarla gelicez haftaya çok çalışıcaz daha çoook... ;) :D:D

Bu grubu ilk kez dün gece Garaj'da izledim ve uzun zamandır ( ManGa ve Çilekeş popüler camiaya adım attıktan sonra ) ilk defa bir grubun sahnesi beni bu kadar memnun etti...Özellikle de 7 adet System Of A Down çalmaları kitleyi canlı tutmalarını sağladı...Bundan sonra sırf bu grup için bile her cumartesi Limon'dan sonra bayağılaşan gece hayatına ayak uyduran Garage Bar'a giderim...

İlk sahneye çıktıklarında Ceza vb... rapçiler izlenimi verseler de ilerleyen dakikalarda yanıldığımı anladım...

Özellikle de Toxicity girmeleriyle yok artık dedim kendi kendime ama bazı ritim kaçırmalar ve vokalin noktalamaları gereksiz uzatması dışında bunun altından da başarıyla kalktılar...Ağzım açık kaldı tabii ki....Bir de Forest bekledim son son ama olmadı...Neyse bu kadar yeter herhalde KESİNLİKLE SÜPER....TEBRİKLER....

PS: Mesajı girdikten sonra öğrendim maalesef Pazar gecesi çıkıyorlarmış garajda herhalde...Yazık olmuş keşke her cumartesi çıksalar...

DaronMalakian:yorumların için teşekkür ederiz.sadece toxicity değilbize kalsa slipknotta çalıcaz hatta pazar çıkarken çalıyordukta ama cumartesi için nasıl bir teki alırtız bilemedik o yüzden çekindik biraz.şuan görünen önümüzdeki hafta ve diğer haftalar cumartesi günleri 24:00da garagedayız ama bi değişiklikte olursa buradan duyuyuruz.kısmet artık.eleştirilerinizi esirgemeyin ki bizim göremediğimiz eksiklerimizi görebilelim.şimdiden eleştiren herkeze teşekkür ediyoruz.hürmetler bizden :)

Yok ya Slipknot çalmasanız da olur...Bana sabaha kadar SOAD çalın eyvallah...Kitle de SOAD dışında parçalar çaldığınızda sarmadı zaten pek ortamı...

Bizim sitede de duyuruyorum grubunuzu kim bilir belki ilk Ankara toplantısını yaparız sizin gecede...

DaronMalakian; abi çok teşekkür edriz çok sevindirdin bizi böyle konuşarak, söylediğin hatalarada dikkat etmeye çalışıcaz her hafta bekleriz (inşallah bundan sonra her hafta çıkarızda)....

didecim sende oyalıyon valla bizi gelicem gelicem diye :p şaka bi yana gel artık kardeşim olmuyo böyle :D

Bu ne kadar sevimli bi grup böyle..haftasonu ankaradaydık arkadaşlarla,hepimiz ilk defa ankaraya geliyo sayılırdık ve gidilcek yer konusunda hiç bir fikrimiz yoktu.bir iki insanın tavsiyesiyle garage da bulduk kendimizi..ama çıkıcak grup hakkında kimsenin bir fikri yoktu.korktuk aslında eğlenemezsek diye:) sora duvardaki afişte repartuarını okuduğumuz grubu birazdan sahnede görünce sevindik.sanırım güzel de eğlendik.sahneyi başta yadırgamıştık ama köşeye oturup eşlik etmek çok eğlenceliymiş..iki vocal ikiside acayip sempatik "bekle"ler ve seyirciye söyletmeler çok eğlenceli.ses sistemi biraz kötü olsada siz yinede iyiydiniz.repartuar çok çok tanıdıktı bize.üstelik bir de sober çaldınız hediye gibi geldi:) tesadüfen baya eğlendik biz,tek bir gecemiz vardı izmire eğlenemeden dönseydik üzülürdük..inşallah tekrar karşılaşırız böyle..başarılar!

Geri