OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

overdose sahne performansı çok iyi bir grup ama nu sahnedeki hallerini yansıtacak bir demolarının olmaması çk üzücü bence en yakın szamda demo yapsınlar ozaman eminim yıkılcakortalık ;) başarılar :arrow:

caney; killing de sahnedesin olm o zaman :D

pey; çok teşekkürler yorumun için ama işte bestemiz bulunmadığı için böyle bi proje henüz pek gözükmüyor sadece 1 beste ve 1 kaydımız var onla işte idare ediyoruz :D

yine bir OverDose gecesi yaklaşıyor gelin hepberaber zıplayalım hoplayalım yerimizde durmayalım :D :D

maresalx demiş ki:
AnkaraCats_55 demiş ki:
kısmetten ötesi yok be gökan bak 4 tane yedik işte :? herneyse...

yine süper bi cumartesi gecesi geçirdik çok eğlendik umarım sizleride eğlendirmişizdir gelip beğenen beğenmeyen herkese çooook teşekkürler.....
ben yazmayı unutmuşum
ben de çok eglendim hatta son saniyeye kadar kaldım artık Overdose un fanlarıda kemikleşti zor kırılır dagılır.allah bozmasın saadetinizi

vay be
demek overdose kemik kadro oluşturdu demek haa
bari bide liste yapında kadroda kimler var kimler yok bilelim:)
geyik yapıyodum:)
özledim hepinizi bee
can da dahil:)
gelemiyorummmmm

Beyler ilk defa Ankaradayken ben gelemedim inemedim kızılaya,Cumhuriyet tarihinde ilk :p çok arttı birden ağrılarım cuma cumartesi iki gündür yattara modundayım.
Haftaya kesinlikle gelicem çokda üzgünüm şu an evden yazdığım için ühühühühüh iki gündür nası içim içimi yiyo yatmaktan içimde patladı 2 gece :cry:
haftaya kesin saglıklı bi şekilde ordayım,sözlerime Kanuni Sultan Süleymanın bi sözüyle son veriyorum

Halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi,olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi..

dün yine çok iidiniz.çok eğlendik.hatta bir grup arkadaşım hala boynunu kıpırdatamamakta.(bis gonjayla alıştık artık sanırım.gayet iiyiz :D )
bu arada hikmet sana tekrar teşekkür ederim.muratcım sanada :D (bu arada muratcım sen de herzamanki gibi çok iidin).

gökan; bıdı bıdı etme tırık :D gel artık bizde özledik....

caney; olm o kadar bağırdım sahneden can can can can nerde can nerde diye meğer yokmuşsun bi rage söyleyemedik senle :D haftaya artık kısmet... :D

rica ederim sinem hanım doğum gününüz gutlu olsun yine....

Elinize sağlık... Helal olsun gerçekten işinizin büyüüük bir kısmını layıgı ile yerine getiriyosunuz..
Başarılarınızın devamını diliyorum..

Bu geceden bir hatıra...
Sizleri çok seviyoruz ve özliycez umarım tekrar geri gelirsiniz..

overdose2sj.jpg

erinch; abi çok teşekkürler bu şekilde yorumlar bizi gerçekten çoook mutlu ediyor eğer layığıyla yapabiliyorsak gerçekten güzel bi iş çıkıyor ortaya demektir tekrar .ok sağol.....

cancan; olm ne tuhaf bi foto fıratla ben arkamız dönük senin yüzün, napyıosak artık :D :D ağzına sağlık kardeşim bizde umalım senin gibi ama güzel şeyler olacak gibi görünüyor kısmet diyelim..... :D

baya geri düşmüş forum yaw :D yeni gruplar çıkıyor tabi normal neyse bu cumartesi garage sahnesinde yokuz (13 mayıs yani) ama haftaya kaldığımız yerden devam....

walla baya bi gazdı be gökan çok şey kaçırıyosun ne diyim :D

SilverBloodomen; dostum sana şöyle bi açıklama yapıyım öncelikle GARAGE barın işletmecisi olan arkadaşımız bu işten ayrılında yerine yeni birini getirdiler ve GARAGE da haliyle yeni bi yapılanmaya gidiyor ama bize sölenen bi takım nedenlerden dolayı Raindog grubunun perşembe çıkamayacağı 1 haftalığına cumartesi çıkacağı ve bizimde aynen kaldığımız yerden bi hafta sonra devam edeceğimiz şeklinde.... işallah bi değişiklik olmaz....

ne demek yaa
bu hafta çıkmıyonuz mu olm
lan ankaraya geliyorum tam, overdoz çıkmıycaz diyo
naapalım pop programı dinleriz mecburen:)
hafta sonu görüşürüz, görşelim...

Geri