OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

ulen kimse beni övmüyo be sağol semihcim bi sen walla :D valla çekerken çok güldük inşallah güldürmüşüzdür dicektim gerek kalmamış herkes gülüyo zaten :D daha nice filmlere işallah :D

arkadaşlar hala gülüyorum,mutlaka izleyin,aman sakın kaçırmayın.can'ın yönetmenliğini terik ederim burdan:)nefret ettiğim çikolatanın reklamı da izledim ya tebrik ederim.bu arada sölemeden geçemicem o nasıl abuk bi yürüyüş ya hikmet :D pohahahha
neyse izleyiniz efemm:)

ya üpekcim imzani sil yaa cok bariz belli oluyo izlemeden millet çakıyo dalgayı

Reklam için yorum yapan herkese teşekkür ederim..Daha grallari yakinda geliyo..bizi izleyiniz
ba byee

Demek ki ipekjiiim durum hayatım derken bile yüzüne bakılmayacak kadar fena nahuhahahhaha :D :D taam taam şakaydı şaka :p :p ayhhhhh hikmetjiimle biz oynarız bi dahaki filmde :twisted: :twisted:

AnkaraCats_55 demiş ki:
ulen kimse beni övmüyo be sağol semihcim bi sen walla :D valla çekerken çok güldük inşallah güldürmüşüzdür dicektim gerek kalmamış herkes gülüyo zaten :D daha nice filmlere işallah :D

walla ben yuruyusune guldum, hala da guluyorum.. :LOL: :LOL: :LOL:

bu arada uygun bi rusvet karsiligi elimdeki goruntuleri siteye vermekten vazgecebilirim, saglam bi oneriyle gelirsen.... :twisted: :twisted: :twisted:

valla ben ikisinide begendim ipeeeeek i tanımıyorum ama bence gayet guzel oynamıs. ;) hikmet zaten şopar ya:) ;) diger filiminizi bekliyorum dort gozle 8O
herkes artiz olamaz !! :twisted: ;) :p

arkadaşlar bu cumartesi yepyeni bi kadroyla OverDose sahnede olucak grupta süpriz bi değişiklik oldu artık cumartesi görürsünüz bilenler atlamasın hemen süpriz dedik o kadar inşallah hayırlı olur grup için.....

Geri