OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

ben slipknot'tan son klip parçaları duality, sic, heretic anthem veya left behind'ı dinlemek isterdim ancak istanbulda konser vermediğiniz için zor gibi. ayrıca korn'dan freak on a leash veya blind'da tercihim olabilir.

ama sertsessiz bence en iyi yorumu yapmış ve bu konuda ona %100 katılıyorum. son defa yı ilk indirdiğimden beri döndürüp döndürüp dinliyorum. yeni bi parça gerçekten çok hoş olur. kendi çalışmalarınızla sizleri dinlemek tercihimdir...

left behind ve blind ı çalıyoruz inşallah bi konser olursa ist.te dinlersin.du bakalım eylülde bişeyler düşünüyoruz :D
kendi şarkılarımıza gelince az daha sabredin yenileri geliyor.az daha sabır iyi olacak inşllah :D

istanbula beklerim :) ayrıca yeni parçalarınızıda bekliyorum...

o zaman slipknot duality yi yapın derim klibini indirdim falan baya güzel parça ama sic ve heretic anthem da çok iyi parçalar. neyse istanbula gelinde gerisi kolay :D gelir izler ve coşarız...

kardeşim ya bi soru sorduk adam hala cart curt ediyo beste olacak tabe ama konser olsun bar programı olsum bütün gece boyunca beste çalınmazki allah allah... biz bestelerimizi çalmamazlık etmicezki zaten yeni fikirler ediniyoruz, insanlar nelerden hoşlanıyo onu merak ediyoruz, onlara yer vermek istiyoruz daha beste diyolar.... şu açıkça belirteyim bütün bestelerimiz konserlerimizde olacak bu konuda kafanızı yormayın...

merabalar:)
abi son defa yı kime dinletsem bayaa beeniyo,albümleri varmı diye soranlar da oldu, bence biraz daha beste güfte olaylarına girip son defa gibi başarılı şarkılar yaparsanız albüm bayaa iyi olur.Bu arada saklıkent konserinden bu yana grup bayaa geliştirdi kendini,safranbolu hakkaten başarılıydı,performans süper bence.Daha çok konser olsada daha çok dinlesem hatta sürekli dinlesem o derece yani.Evde sürekli dinliorm zaten ama canlı bi ayrı oluo tabi.Eminim albüm yaparsanız en olucak o albüm o yüsden beste ii olur biras o yöne eğilin bence.Ayrıca bazı görüşmeleriniz olduğunu duydum doğrumu??
Neyse ben overdose oldum dinlemekten:) süpersiniz aynen devam arkadaşlar :D

eyvallah düşüncelerin için zafersarhoşu.bestelerimiz devam ediyor yeni 2 beste bayağı yol aldı artık stüdyoya girip çalmaya kaldı iş inşallah güzel olur.bazı görüşmeler var ama sen nerden duydun ki :D neyse bi kesinleşsinde o zaman burdan duyurruz herkeze.görüşlerin için çok teşekkür ederim :D

kesin bişey yok cemcim bikaç görüşme var ama kesinleşmeden bişey diyemeyiz olmazsa bize patlıyor olunca söylerim zaten.artık sen ayarlican bişeyler öyle boş durmak yok :D

ne manowar ı bea yok öyle metal fln biz hard-core grubuyuz manowar ı gitsin metal grupları çalsın... gulunc yaw kim olduğunu belli etseydinde bizde seni sevseydik bol bol yok eğer tanımıyosak sağol :D:D:D

ya canım berkaycım biraz mantık ya lütfen ya nedir bu!!! eskiden kimi dinliyolarsa dinlesinler be abi şimdi yapılan o değil bizde metal çalmıyoruz diyorum bu kadar basit ya çünkü metal grubu değiliz ya allah allah ben sana gelipte ya berkay olm bi korn çalın be süper olur diyomuyum ya daha hırr mırr töbe...

taylan(bass):konyada ailesiyle nezih günler geçiriyor.
emre(davul):ankarada yaz okulu denen tiksinç şeyin pençesinde boğuşuyor
tolga(gitar)istanbulda diğer grubuyla kayıt yapma çabasında aynı zamanda amerikadan geleeck olan misafirini bekliyor.gayet mutlu :D
hikmet-mehti(clean voka):bodrumun serin sularında yanında ben olmadan eğlenip eğlenemiceni kendine kanıtlamaya çalışıyor :D
fırat-ben(scream vokal):istanbuldan yeni geldin ve 1 hafta sonra didime gideceğim mutlu huzurlu ve üşengecim.gerçi mehtiyle adamik(bodrumda bir rock bar) geceleride süper oluyordu ama kısmet :D

Geri