OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

Overdose ve V.V için;

Overdose ve V.V yetenekli bir davulcunuz var kıymetini bilin :) Çok heveslidir kendisi aman kalbini ve hevesini kırmayın çünkü 2-3 sene içerisinde daha da disiplinle çalışırsa kendinden çok söz ettirecektir. Bilirsiniz kenisiyle Aram çok iyidir :) severim utkuyu....

tabi canım utku bizim bi tanemiz grubun yaş olarak en küçüğüde o zaten çok seviyoruz onu, çok da beğeniyoruz... sanada teşekkürr ederiz caner'cim sen buldun utku'yu bize :)

caner senle çalmak süper olur ama çalabilirsek tabi.ayrıca utkuyu üzen bizi üzmüş demektir iri insanlarız biliyorsun az çok kırıcı olabiliriz :D :D :D
kayıt işi beni heveslendiriyor bu ay elimizde bir kayıt olacak bu artık kesinleşti.hadi eyvallah :D

umarım kaydınızı internet üzerinden ulaşma imkanımız olur. Sanırım başka türlü dinleyemem.

p.s. Müzik profeyonellik gerektirir. Kişisel sorun teşkil etmemelidir.

:)

OverDose size güveniyorum. Çok iyi olacaksınız... :metalhead

ahmetçim senin sayende gerçekten çok yol aldık ve kurulma aşamasından bir grup gibi müzik yapmaya adım attık diyebilirim. ama senin dediğin gibi müzik diyince daha profesyonel davranılmalı.. umarım rkadaşlığımız sona ermez çünkü biz seni gerçekten sevmiştik. Kendine iyi bak ve hırsını hiç bir zaman yitirme. çok iyi yerlere gelebileceğini biliyorum..

tolga

tolga'ya

saolasın. bende sizden çok şey öğrendim. Çok teşekkür ederim. Arkadaşlığımız bitmez tabii ki. Profesyonellik.

Neyse ben inanıyorum sizler kesinlikle güzel işler yapacaksınız...

Başarılar....

Tolga çok saol.... :) :)

Tüm oversose ekibine bir şey söyliyeceğim, 8 Şubat'taki konser eyer ertelenirse Utku için büyük sorun olacakmış yani ne biz ne siz çıkabileceksiniz bugün Utku'yla konuştum ne bileyim haberiniz olsun

haber verdiğin için sağol gutay.cnercim saygılarımı sevgilerimi sunarım.utku ertelenirse çalamayabilirmiş yani onu söylemek istedi sanırım utku.ailesinden izin alamama gibi bir sorunu olabilir mağlum üni.ye hazırlık :D

bugün cenkle konuştum konseri 22 sine alacağını söylüyor.eğer başarabilirse süper olur dışarıdan gelen öğrencilerde izleyebilir.süper olur inşallah :D konser vermek lazım artık

Bana ayrı forum açıp oradan devam edelim isterseniz :D :D Şaka bir yana teşekkürler arkadaşlar mahcup ettiniz inanın :oops: Bende overdose'da ki arkadaşlarımı en az bizimkiler kadar seviyorum ve takdir ediyorum...Güzel işler çıkarmak zorundayız arkadaşlar hadi kolay gelsin hepimize..
q3.gif
remybussi.gif

sana ayrım forum açılmalı zaten abi :D güzel şeyler olacak çok yakın istanbuldan izmirden teklifler yağacak "gelin, burda çalın, neolur, lütfen" diye bizde seve seve gidecez çünkü insanlar bu miziği tanısın, sevsin türkiyede yaygınlaşsın ki bütün grupların albümleri full satsın dimi yanlışmı konuşuyorum ama...!!!!?????!!! :D :D :D :D

14 saat bilgisayar karşısında oturup bizim yeni şarkının kaydını ve mixini yaptım. fırata gönderdim ve adamın ilk dediği şey şu oldu : ''gitarlar az duyuluyo sanki la niye öyle??'' yorum yapmıyorum daha fazla. ne diyim ayıp ayıp.. emeğe saygınız olsun biraz..

7 demiş ki:
14 saat bilgisayar karşısında oturup bizim yeni şarkının kaydını ve mixini yaptım. fırata gönderdim ve adamın ilk dediği şey şu oldu : ''gitarlar az duyuluyo sanki la niye öyle??'' yorum yapmıyorum daha fazla. ne diyim ayıp ayıp.. emeğe saygınız olsun biraz..
ne deseydim abi çok güzel olmuş deyip seni mi kandırsaydım.seni kandırmak kendimi kandırmak olmaz mı :?: sen benim canımsın daha 114 saat durmak lazım bilgisayarın başında. :? 8O :p :twisted: :oops:

bitti benden bu kadar abi bundan sonra hiç bişey beklemeyin benden .gelip çalarım bu kadar... artık sen oturursun neyin başına kaç saat istersen.

Hikmetcim vokal olayında cok basarılar diliyorum sana!Müzik konusunda elimizden geleni yaparız senin için yeterki söyle.En kısa zamanda dinlemek istiyorum sizi...Bu arada stüdyolarımızın kapısı herzaman sana açık istediğin zaman gel(tüm overdose elemanlarınada tabii ki)...Dediğim gibi elimden gelecek herşeyi yaparım sizi desteklemek için çünkü müzik konusuna ciddi anlamda atılman beni inan çok mutlu etti.Hatırlarsan sana bir borcum vardı(bilgisayarımı düzelttiğin için) :LOL: bunu bir şekilde ödemem lazım dimi ama? :p

Bütün overdose elemanlarına sevgiler ve başarılar

guntac (çakırkeyif-davul)

Valla sizin için ne kadar uğraşsa da arkadaş,forumu kapatacak nerdeyse!!Arkadaşlar forum yazılarında Türkçemizi doğru kullanmaya dikkat edelim lütfen..Overdose'un bir kez başına geldi bir daha olmasın,bu kadar sayfaya yazık oluyor sonra..Saygılar..

arkadaşlar ben bile ilk bestemi yaptım kayıt yapacağım neredeyse siz bi kayıt yapamadınız :p şaka bir tarafa hayırlı olsun tüm overdose cemiyeti için :)

Evet arkadaşlar bencede sabır...Daha yepyeni bir grup overdose...Tabi ki ince eleyip sık dokumaları gerekiyor yaptıkları işleri...Ben sabırla bekliyorum..Ayrıca Hikmet sınavın nasıl geçti..ve bir ayrıca daha, Dj arkadaşımıza da sizede hayırlı olsun :D

Geri