OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

hoşgeldin hikmet.. sonunda herkes döndü..bence form için sasırıcak bısey yok.. 8) ınsanlar gırıp bakıyolar , etkinlik yok overdose da, napıyo ,ne edıyo, ne zaman cıkıcak dıye 3-5 msg atılmıs zaten.. herkes tatildeydı ,garage tadılattaydı o yuzden sanırım ... yoksa sızı hala cok sevıyoruz :p ;) :D
bu sabah rock'n coke dan dondum tasiyici_cats imle .. superdi.. korn... :dans
bu sene sizden daha cok korn beklıyoruz.. ;) :metal

çok güzel çoook gaz bi geceydi yorgunluktan ölecem sanırsam baya hamlamışız :D hatta bazı şarkıları unutmuşuz bile diyebiliriz :D:D (bazıları garip oldu :D:D:D) ama çooook eğlendik gelen herkese çoook teşekkürler....

çok eglenceli bi geceydi,dinliyicler de çok gazdı ,gökçenciğimle bende costuk valla, :zipla :metalhead ellerınıze saglık.. sızı sevıyoruz yahu..: ;)
:)

Fotoğraf için sahnede yeterince ışık olmasa da, ilk kez dinlediğim Overdose'dan çok keyf aldım. Hatta şimdiye dek nasıl oldu da dinlememiş, fotoğraflamamışım diye hayıflandım. Umarım uzun yıllar sürer birlikteliğiniz.

bizde bizi resmetmenizden çok keyif aldık ama tanışamadığımız için çok üzgünüm ara verdiğimizde yanınıza gelicektim ama bi takım işlerim vardı gelemedim inşallah başka bi zaman tanışırız....

aylar sonra çıktık sahneye yeni şarkılarla ve bir değişiklikle 2-3 haftaya tamamen hazır olucaz inşallah.
ayrıca gelen ve dinleyen arkadaşlara çok teşekkür ederim bu kadar kalabalığı ben beklemiyordum açıkcası :) her zaman bekleriz.
bu hafta cuma 24:00 da çıkacaz hepinizi yine bekleriz.hürmetler cümleten
yorumlarını esirgemeyenlerede ayrıca eşekkürler

tekrar hoşgeldiniz diyelim ankaraya(ben de yeni geldim,hoşgeldim :))hangibar.com'daki talihsizlik sonucu grup kayıltarı silindi maalesef.Tekrar kaydınızı yapmak isteriz,merak etmeyin röportaj hala yerinde sapasağlam :).tekrar kaydı yapmak için bana ulaşabilirseniz sevinirim.

kayıt oldum dostum sağollasın....

Arkadaşlar Cuma Günü Saat 24 sularında Garage Barda Sahne Alıcaz (Zıwana gurbu anadoluda konserde oldupu için) herkesi bekleriz efendim

abi garaj'ı ve grupları oyuncak sanıp saçma sapan işler yapanlara çok sinirliyim şu anda... p.tesi günü siz foruma cuma garajdayız diye yazdığınız sıralarda bize teklif getirdiler... daha sonra da saçma sapan bir şekilde çarşamba günü denemeye gelin dediler ki zaten her p.tesi çalıyoruz garajda... bazı şeylerin değişmesi gerekiyor sanırım...

eyvallah ceyhan ben göremedim seni bi selam verseydin gelip yav :!: :!: :!:

F0r90tten; dostum garage barda bi yönetim ve kadro değişikliği oldu ve bu yüzden tam oturtamadılar sanırım artık yakında görücez neyin nasıl olacağını...

Pazar günü Garage barda kaldığımız yerden devam edioyoruz arkadaşlar....

dün çıkmamanıza çok üzüldüm...artık pazar gelip coşarız :metalhead kısmet :)
bide bugün fıratımın (tasiyici_cats)dogum gunu... ıyı kı dogdun aşkım ,nice mutlu saglıklı beraber yıllara ;) :ask :elsalla

Geri