OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

yaa Fırat müzikleri atabildin mi Web'e ?

bu arada Ankara Üniversitesi Bahar Şenlikleri programı kesinleşmiş galiba siz war mısınız?

Hani beeeeeeeeeeeennnnnnnnnniiiiiiiiimmmmmmm kayıtlarım?adi ler :)

Millet :!: Beklenen gün geldi.. Şarkıyı indirebileceğiniz linki veriyorum:

:arrow: http://members.lycos.co.uk/assalaq/overdose/track.rar

Alın tepe tepe dinleyin..

Ulan kaç saatimi verdim buna.. Lan fırat senden alması daha kısa oldu.. Siteye yüklemesi çok uzun sürdü lan.. :evil: :evil:

Not: Millet bu mp3'ü winrar ile sıkıştırdım. Haberiniz olsun.. Winrar yüklü ise makinenizde açarsınız dosyayı.. ;)

Dost acı söyler;
Şarkınızın Miksajı vasat..... Çalım hataları mevcut ve davulda metronome sorunu var... Şarkınızın introsu PORTISHEAD - Mysterious şarkısını oldukça anımsatıyor....
Intro daki gitar tonu oldukça özensiz duyuluyor çok basit ve stadart açıkcası TOLGA dan stereo Chorus + Flange yada rotary beklerdim ki şarkınıza uyardı... Miksaj dan kaynaklanan Drive tonu cehennemi var... Drive tonları yırtıcı olmuş oysaki şarkınızda Linkin park esintileri ne rastlarken daha tok tonlar bekliyor kulaklarım.... Detone vokaller var.... Bass gitarın sesi çok kısık... Muhtemelen bu da miksaj hatası.... Sonuçta ZOO da yapılan bir kayıttan ne beklene bilirdiki.... Şu an bunları yazarken 1yandan da şakınızı 2-3 kere daha dinliyorum... Aklıma gelenleri aynen hissettiklerim ve duyduklarım ile aktarıyorum.. Belki alınırsınız kızarsınız ama emin olunki olumsuz eleştrilerin katkısı daha fazla olur... Keşke back vokallere daha da özen gösterseydiniz.... Hi-hat in tonu çok tiz ve tırmalıyıcı...Eminimki bu şarkı daha özenli miksaj ve tonlama ile çok daha güzel olur ve farklı bir düzenleme daha lazım gibi... Daha profesyonel kayıt ile çok daha iyi olurdu...
Sonuçta şarkıyı eleştirmek gerekirse şarkınız değişik 1 havada ve güzel dinlenebiletisi yükses....
İlk tecrübenizi göz önünde bulundurmak gerekirse başarılı bir çalışma....
Devamını beklerim kayıtlarınızın...
Daha iyi sonuçlar elde edeceğinize eminim...
Sevgiler sağlıklar

sağol caner darılma gücenme yok zaten müzik yapımada başlık açtım bizim acemiliğimiz kesinlikle.bunlar bizim çokişimize yarıyor ve çok dikkate alıyoruz.tekrar sağol :D

Abi ben indirdim,yukardaki en sıkı katıldığım 3-4 görüş var...Portishead indirdim sandım bi ara...Acayip benziyor...İkinci konu, abi zoo'da kayıt yapılır mı ya? ucuz falan heralde ama kayıt bu, bi kere yapılıyor,basslar hiç yok,hi-hat acayip garip geliyor..Ama bunlar sizinle alakalı hatalar değil direk mixaj hatası belli...Bide saklıkent konseri sonrada yazmıştım vokalde çok detone sesler var..Ama şarkı genel olarak çok çok daha iyi bir kayıt,mixaj ve özenle güzel olacak bi şarkı kesinlikle...Başarılar...

ayrıca ne zamandır yazacam yazacam bi türlü fırsat bulamadım. hazır waktim war ve girdim dinledikçe beni rahatsız eden noktalar war.

Özellikle en çok 2. vokal konusunda Fırat sana da sölemiştim, diğeri ile bir ton problemi war. Ayrıca şarkının bir noktasında bir uyum sorunu war. Sanırım, ikinci söz dizesine başlarken...

ama ilke olması açısından bence umut verici..

başarılar....

sağol ahnetcim fikirlerin ve link için inşallah ilerde daha iyi kayıtlar yaparız.üşenmeden indirip dinleyen ve fikirlerini bildiren herkeze çok teşekkürlerimi sunarım.

yaaa bişi sorcem dün zoo'daydım ve Adnan abi ile biraz konuştuk işte sizden falan. Ve sen bana gönderdikten web'e attıktan sonra biraz daha oynama yapılmış dedi şarkının üzerinde. O bana gönderdiğin son halimiydi yoksa son düzenlenmiş hali war mı?

Selam arkadaşlar..Bende indirdim demonuzu..Öncelikle şunu yazayımda, bende müzisyenim İstanbul'un büyük otellerinde gitar çalıyorum...Bir kere kaydı yapan kişi sizle hiç uğraşmamış bence veya uğraşacak kadar olayı bilmiyor...Introda inanılmaz dağınık bir gitar var,davulun metronomu aksıyor...Gitar tonları çok karışık...ve back vokal-nakaratta ki vokalde aynı arkadaş heralde- detone ve sesi vokal arkadaşın sesiyle çok uyumsuz...
Bence Ankara'da çok iyi gruplar ve çok iyi kayıtları var..Çilekeş,Manga,Dejavu,84 gibi kayıtları çok sağlam gruplar var..Tarzlar farklı olsa da onlarla iletişime geçsenize..Bunun size bayağı yararı olacağını düşünüyorum..Madem amatör gruplar dayanışması var o zaman bu arkadaşlarda size kayıtta destek olurlardı...Neyse yanlışlar yapıla yapıla doğrular bulunuyor...Başarılar...

vadaa demiş ki:
Selam arkadaşlar..Bende indirdim demonuzu..Öncelikle şunu yazayımda, bende müzisyenim İstanbul'un büyük otellerinde gitar çalıyorum...Bir kere kaydı yapan kişi sizle hiç uğraşmamış bence veya uğraşacak kadar olayı bilmiyor...Introda inanılmaz dağınık bir gitar var,davulun metronomu aksıyor...Gitar tonları çok karışık...ve back vokal-nakaratta ki vokalde aynı arkadaş heralde- detone ve sesi vokal arkadaşın sesiyle çok uyumsuz...
Bence Ankara'da çok iyi gruplar ve çok iyi kayıtları var..Çilekeş,Manga,Dejavu,84 gibi kayıtları çok sağlam gruplar var..Tarzlar farklı olsa da onlarla iletişime geçsenize..Bunun size bayağı yararı olacağını düşünüyorum..Madem amatör gruplar dayanışması var o zaman bu arkadaşlarda size kayıtta destek olurlardı...Neyse yanlışlar yapıla yapıla doğrular bulunuyor...Başarılar...
eyvallah sağol bizim ilk kaydımızda bişeylerin yanlış gideceğini biliyorduk yorumların için sağol.o saydığın gruplardan sadece mangayla temasımız yok diğerleriyle çok sık olmasada görüşme halindeyiz desteklerini yorumlarını almaktayız.onlarada çok teşekkür ederiz senin vasıtanla.senin dediğin gibi zamanla düzelir herşey sanada kolay gelsin

Ziplenmiş dosya mı? Eger oysa ıcını bir turlu acamadım sarkıya ulasamıyorum.. Bu benim bilgisayarı kullanma kapasitem ile mi ilgili yoksa bir puf noktası var mı?

Valla abi ben beğendim. Biraz clean gitar kulağa hoş gelmiyo.bi de ortada bi yerde geçişte sorun var. ama iyi bi kayıtla çok güzel olur. helal olsun

Geri