Mysongbook'tan tab indiremeyenlere ÇÖZÜM!

'Müzik Teknolojileri & Kayıt Forumu' forumunda aquestionofheaven tarafından 31 Temmuz 2006 tarihinde açılan konu

1. Tamamı ile nerdeyse Mysongbook.com'un bir kopyası fakat Mysongbook.com'dan 1000 adet tab daha az.

İ$te adres:

http://www.gprotab.net

2. Sağolasın

3. iyi oldu teşekkürler.

4. teşekkürler

5. allah razı olsun

6. bu tabları toplu halde indirmenin bi yolu warmı???

7. evet var şimdi site adı verirsem olmaz biraz araştır google da 23000 tabı zip lenmiş halde indirebiliyosun

8. site için teşekkürler
    topluca indirmek isteyenler, emule vs programlarla .rar vs olarak bulabilir :)

9. kardes bana özelden atarsan site isimlerini sewinirim.şimdiden teşekkürler:D

10. ya inmiyo bu sitede

11. başka bir site de ben önereyim çok güzel bir arşiv tabların doğruluk oranları çok yüksek benim ihtiyacımı karşılıyor.
    www.tabsheaven.net

12. bide 911tabs.com var...onda bütün sitelerdeki tabları arama motoru şeklinde bulabilirsiniz

13. Tesekkurler

14. bu site epey kıyak oldu eskiden ne güsel mysongbook u kullanıoduk sonradan gitti canım site 911tabs i kullandım şimdide bunu kullanırım heralde :D

15. arkadaşlar mysongbook un forumunda bir zip dosyası var bütün tablar var orada my song booktaki bütün tablar foruma bakın bi gerçekten çok yararlı ...

Bu Sayfayı Paylaş