The Next Highway (Post Hardcore/Emo) - Ankara

Rock Alive #17
Gruplar:

Since Yesterday (Ankara)
In Between (İzmir)
The Next Highway (Ankara)
Mars (Ankara)

@ Biziz Rock Bar @ 26 Mart 2005 Cumartesi
Kapı Açılış: 14:00
Bira: 2.5 YTL
Giriş: 5 YTL

Adres: Tunalı hilmi Cad.,No:106/6 (McDonald's karşısı) Kavaklıdere/Ankara

...Anti Organizasyon...

ra17.jpg

Slm gençlik!
Sizi birkaç kez sütüdyoda rastladigim zaman kisa bir zaman araligida olsa dinledim fena bir grup degilsiniz özelliklede yasinizi göz önüne alirsak fazlasiylada iyisiniz anladigim kadariyla besteleriniz falan da yeterli sayidaki buda çok daha önemli bir konu. Agnostic Front, Do or Die, Discribed havalari esinleniyor tarzlarinizda ki bunlarda tarzinin bence iyi gruplari.Bu arada ben Black Tooth un vokalisti Tuna bir ara rastlasirsak stüdyoda kendinizi muhakkak tanistirin konusalim.
Beraber projelerde gerçeklestirebiliriz belki.Grubunuza ve siszlere yardimci olunacak birseyler olursada söyleyin tabi bu arada bizde size iletelim.
Konseriniz vamis gördügüm kadariyla.Oraya isten bir firsat bulursam gelmeyi düsünüyorum hangisaate dogru cikabileceinizi yazarsaniz sevinirim.Gelip sahne performansinizi izlemek istiyorum onunda iyi oldugunu duydum.

2 hafta peş peş çıkcaksınız haa..kolay gelsin başarılar..artık alışkanlık oldu hatta söylemesi bile saçma geliyor ama söylemeden geçemiicem : orda olucaz heheh =))) iki konser için de geçerli..

herkese meraba..26mart ve 2nisanda konserlerimiz var biziz.de..
26sında sırasıyla şöyle çıkcak gruplar:

since yesterday
in between
the next highway
mars

*26sında saat 18-18.15 gibi sahne alıcaz

2nisandakinde ise sırayla:

the next highway
josef k
idea
durak
ruj

*bunda da heralde 14.00 gibi sahneye çıkarız..

herkesi bu iki konserde görmek istiyoruz..

ben birseye benzemiyorum bunu biliyorum ve resmimi koymuyorum oraya cilek milek koyup isi sirinlige vuruyorum...
Arkadaslar konserde gorusmek uzere siralama
tnh,josef k.,durak,idea,ruj seklinde olcak buyuk bir ihtimalle...

hıh aferinnn sanaa!!! ama eğlence senden mi kaynaklancak ondan pek emin değilim :? yok yok şaka bir yana çıkan gruplar çok eğlenceli o yuzden

Geri