Gulyabani (rock)-Ankara

tabi ki devam ... ama bi ara muzik hayatima son vermeyi dusunmedim degil hatta bi baget bile kirdim o anda :p sonra baktim olcak gibin degil devam ettim yoluma...

bak ruj 2.katilisinda finalde ama zannetmiorum ki gulyabani 2.kez katilacak olsun gerci bu benim gorusumdur grubu baglamaz...

umarim bahar senligine seciliris...

Ya tamam da Battle of The Bands'deki 3.lükten de anlaşılmıştı bence Gulyabani'nin yarışmalarla arasının iyi olmayacağı, kaldı ki şahsi görüşüm, piyasaya hitap konusunda Battle of The Bands, Roxy'nin eline su dökemez :)

Dinleyen ve müzikten anlayan herkesler gayet başarılı buluyor Gulyabani'yi :)

Ama ben demoyu yeteri kadar iyi bulmuyorum :D Çok daha iyisini bekliyorum bir dahaki sefere...

aysecan umutlarini suya dusurmek yine cok guzeldi...
berkaycan olm daha iyi demo demek daha iyi (kanal) kayit demek , daha kanal kayit demek daha cok para demek , daha demek demek oole yok durumumuz anla kardesim aaaa... yok daha iyi ekipman yok daha iyi kayit yok su haklisin ben de cok istiyom ama olmadi mi olmuyo canim... bizi dogru duzgun elestiren sayili insanlardansin cok saygi duyuyom butun dusuncelerine ama bu is cidden maddiyata cok bakio...senle sayisiz seferler tartistik belkim bu konuyu ama durum bu degismio degistirilemio... soole bakiim demoda neyi beyenmion kayit mi . calis mi nedir sence sorun ???

umarim su rock istanbul isi olurda istanbullu insanlarada bi nebze tanitabilmis oluruz kendimizi...
destekleriniz icin cok saolun...

cok yakin zamanda "aylin aslim" isimli bestemizi hazirlamayi dusunuyoruz... hatta belki abartir ilerde albumumuzun adini da "aylin aslim" koyariz... nasil fikir???

19.odtu uluslararasi bahar senligi kapsaminda mt panayir alani sahnesinde 12 mayis persembe saat 15-16 arasi alienizin biricik grubu gulyabani sahne alacaktir... gelebilen gelsin keza giriste odtulu olmayan giremez dieceklerdir size ama bi yolunu bulup dalin iceri...bekleris..

ps: ayrica bi gun sonra 13 mayis cuma ayni saat diliminde sahne alacak `karton sushi`ye de dikkat cekmek isterim...

abi sizden once umarim milleti hareketlendirebiliriz bi parca olsun... bakalim nasi olcak cok yeni bi grup zati bu sushi umarim olur...

anc sevgiler saygilar unutmayalim ki burasi gulyabani forumudur ben sadece ufak bi reklam yaptim *okunu cikarmayalim :) saka saka cikaralim...

gorusmek uzro...

abi moralinizi bozmayın, biz sizi seviyoz!

ne dicem, şu saklıkentteki tsunami konserinde sahneye çıkan cin seddi mi roxy'de finale kalmış? Bizi, en azından beni pek açmamıştı ve hatta kulaklarımızda selpaklarla dinleyebilmiştik, aaa ne acayipmiş...

müziğin yarışması mı olur, vallayi doğru gibi...
bi gruba gidip siz en iyisiniz demek ne biliyim, müziğin tanrısı varsa o bile yapmaz bunu aslında allasen...bak şimdi düşünüyorum da, battle of the bands de size az zaman verdiler diye kızdıydık, aslında gerek yokmuş, böyle gözümüzü gereğinden fazla bi hırs bürümüş... ha o yolu küçücük servis minibüsüyle geçirdiğimizden olsa gerek, iyi bi derece bekledik, onun hırsı olsa gerek :p

müzik yapan adam kendini dinletmek ister, millet eğlensin ister, ağlasın üzülsün ister kendi melodisiyle, haz duymak ister sahnedeyken, bunlar oldu mu müzik olmuştur veee gulyabani böle bi gruptur! eğlenir, eğlendirir, duygulandırır, üzer... niye? çünkü araya 9:8ler girer, oryantal melodiler girer, az da olsa depresif de olur... türk değil miyiz, biz de severiz oryantal... bak orphaned land'e, metal-oryantal diye bi sentez yapmışlar, metalciler konsere gidip estarabimle göbek atıyorlar, eğleniyorlar mı evet, orphaned land amcalar? onlar da...

evet ne diyodum, sizi seviyorum gençler, öptüm canlarım...

şenlik güzel olacak! iple çekiyorum...

arin gelemedi proje lafina eehueheu; akay agir konustu :p
ayni gün cikicaz sanirim; isim degisip duruyo anlayamadikki ...ne iyi ne iyi :)

evren de gelmis buralara vay vay

evren de gelmis buralara vay vay[/quote]

bak sayin fara burasi oyle kahve muabbeti yapilcak yer deil tamam mi.ne o oyle evrenler de gelmis vay ahmet abi nerde, huseyinin selami var.ben de gider about:blank sayfasindan atar tutarim ona gore.gormeyim seni bu forumlarda bi daha. neyse efendim gulyabani grubu bahar eglencesinde yarisi cover,yarisi da besteden mutehasil olmak uzere 8 sarkilik bir playlistle hazir bulunacaktir.huzunbaz bestelerden ziyade hem eglendirip hem dusunduren sarkilarla bezeli bir performans tatbik etmeyi munasip gormustur. duyrulur.

hmmz ancden beklenmeyecek guzellikte bi cvp
:p
aslinda grup olarak iyi - kotu her turlu elestiriye acigiz ki bu sekilde ilerliyces ama

"demonuzu dınledm kapak cok kusel ama içi boş çok kötüsünüz"

bu bi elestriyi birak yorum bile degil bence...yine de saygi duyariz... ama cidden ortaya koyulan bir gercekligi elestrimek bu sekilde yapilmaz... kolayliklar ve saygilar dilerim...

ps:grubumuzun mandasinin dedigi gibi bahar senliginde olanbildigince eglenceli bi listeyle bisiyler yapmaya caliscas keyifli olur insallah...

tedirgin-manda demiş ki:
evren de gelmis buralara vay vay

bak sayin fara burasi oyle kahve muabbeti yapilcak yer deil tamam mi.ne o oyle evrenler de gelmis vay ahmet abi nerde, huseyinin selami var.ben de gider about:blank sayfasindan atar tutarim ona gore.gormeyim seni bu forumlarda bi daha. neyse efendim gulyabani grubu bahar eglencesinde yarisi cover,yarisi da besteden mutehasil olmak uzere 8 sarkilik bir playlistle hazir bulunacaktir.huzunbaz bestelerden ziyade hem eglendirip hem dusunduren sarkilarla bezeli bir performans tatbik etmeyi munasip gormustur. duyrulur.[/quote]

özür dilerim...saygilar

Geri