Anima

Joker'i dinledim değişik hoş bir tarzınız var . Elimde olmadan vokali dinlemekte oluyorum genel olarak . Başarılı buldum özellikle ses rengi çok hoş başarılar ...

Cayir cayir gunes altinda bacaklarimi yakma pahasina izledigim tek grup oldu anima (Rockistanbul ) Bir parcaniz var ki adini bilmiyorum ama hemmen alinmali albümünüz çikar çikmaz sirf o parca icin bile, umarim kazasiz belasiz devam edersiniz çalismalara, zira kadro harika, sali mojo'da da dinliycez en yakin zamanda :) sevgiler.

odtüde şenliklerde dinledim, ve hakkaten etkilendim(çalgıcı çalgıcıya hep gıcık olur, hatasını yakalamaya çalışır, inanın nerdeyse hiç hata yoktu..bulamadım ehe ehe)
şarkılarınız cidden çok kaliteli, ne yazıkki sözleri anımsayamıyorum fakat vokal-müzik uyumu, enstrüman partisyonları, enstrüman hakimiyeti, altyapı hepsi harikaydı, ne zamandır dinlediğim en iyi yerli grup.
ankaraya bidaha gelişinizde muhakkak gelicem, en önde dinliycem(hatalarınızı bulcam hahahaha..ehe ehe)

başarılar, saygılar

evet joker şarkısında iskambil kartlarının esrarı kitabının izleri mevcut,
ama baska şeyler de mevcut, daha geniş..
belki gılgamıs destanı, belki tarot kartları...

umarım hikayenin tamamını bir gun dinletme fırsatımız olur...

arkadaslar ya sizin sitenizi takdir ediyorum cok güzel bi web sitesi yani, ayrıca bascınızı tebrik etmemek elde degil. adam azmetmiş deyip gecelim bari. cok ii böle devam, büyük bi kiteye sahip olacagınız kesin. yakında album var galiba. neyse yolunuz acık olsun

"animasal" çivilenmekte Alp Turaç stüdyosunda...

15 Temmuz itibariyle başlandı kayıtlara...

yakında anima'nın stüdyo hallerinin fotoğrafları+anima ile ilgili önemli son gelişmeler ve daha nice ayrıntılı bilgi www.animasal.com adresinde...

:!:

monk demiş ki:
"animasal" çivilenmekte Alp Turaç stüdyosunda...

15 Temmuz itibariyle başlandı kayıtlara...

yakında anima'nın stüdyo hallerinin fotoğrafları+anima ile ilgili önemli son gelişmeler ve daha nice ayrıntılı bilgi www.animasal.com adresinde...

:!:

joker'i dinlemistim.. süper sarki simdi adresi buldum diger sarkilari da indiricem.. :) albüm calismalari hayirli olsun, en kisa zamanda kazasiz belasiz olsun.. :D

anima güzel insanlardan kurulu, süper bir gruptur, tavsiye edilir...süper kaydırakçı bir gitaristleri vardır, süper çalar... 8)

kayıtlarına başladıklarına çok sevindim, zannediyorum yakın zamanda herkes tarafından tanınacaklar... :idea:

yürü beahh... :p

kuzu

Geri