Anima

hey!

öncelikle herkese teşekkürler...

animasal; en geç 13 subatta yayınlanıyor.

anima- animasal gala konseri; 20 şubat pazartesi gecesi, saat 21:00'de,balans music hall' de.

herkesi bekleriz...

albümü bekliyorum yaaaa :D tr ye siparis veriyorum

ceylan...

albümde "yagmurla gelen" sarkinizda vardir umarim

süper bir sarki bu sarkiya klib cekilsin isterim

animasal çıktı!

umarız seversiniz.

(bu arada soruya cevaben; "anima" tunçay, murat, ekin ve ceylan'dan oluşuyor,balans'da, 20 şubatta, gala konserini veriyor...)

oo süper p.tesi alıcam albümü..sitenin anasayfasında 3 kişiyi görünce !? o yüzden sormuştum.teşekkürler...

masallar başlasın , 14 şarkı varmış dinler dinler dururuz artık :D

Çok çok çok mutlu oldum albümün 13'ünden önce çıkmasına!

Bir an önce almak dileği ile, başarılar fazlasıyla bekliyorduk. Türk Rock bölümünde görüşmek üzere! :)

ya bn grubu daha gecen gun kral tvde gordum baya iidi ama albyumu sordum bana tip tip bakti kasiyer fln nese almam umudyla!:)

giggle demiş ki:
Tamam arkadaşlar, halloldu o iş. Bir de albüm bu gün Ankara'ya geldi mi? Bilgilendirirseniz sevinirim.

dün forumda albümün çıktığını monk duyurduktan 1 saat sonra d&r dan aldım albümü, yani albüm ankara'ya geldi
ancak albümü almak yetmiyor bir de ona sahip çıkmak lazım, benim gibi gaza gelip arkadaşınızda dinleyip eve dönerken sadece cdnin kabını getirirseniz anca kapak tasarımına bakarsınız :kafaat
ankara'da ne zaman konser verecekler rica etsek grup elemanları duyurabilirse çok güzel olur çünkü animasal.com hala yayında değil
bu güzel albüm teşekkürler ve başarılar :elsallaa

Geri