Anima

Elveda şarkısındaki bimısra beni öldürdü.Çok güzel,zekice yazılmış sözler müziğe oturuşu da...
Acaba şöyle geniş çapta konser falan vermeyi düşünüyorlar mı?

grup cok ii yaaa

parcalar süper olmus

hele o mızıka sesi diger calgılarla birlesince cok gusel bi muzik olusmus

basarılarınızın devamını diliorum

bu grupta bana değişik ve hoş gelen bi şeyler var gece yatağına yatıp anima dinlemeye başladığımda içim hem huzur doluyor hem de dinlendiğimi hissediyorum özellikle fa minör mızıka ve kızıldereli ruhunda bu saydığım hisler tavan yapıyo...Türk rock ında yeni bi çığır açtılar bence sadece gitarın dibine vurarak(yanlış anlaşılma olmasın gitar seslerini çok kullananlara lafım yok onlarıda severim) rock yapılmayacağını gösterdiler...Keşke Bursa,Ankara vb illeri dolaşırken arada DİYARBAKIR ada uğrasalar süper olur valla kendilerini Diyar'a bekleriz...

Kuklalar ne kadar güzel bir şarkıdır dimi yaaaa. Joker yerine ilk ona klip gelseydi daha güzel olurdu bence...

şu anda sadece joker şarkılarını dinlememe rağmen grubu çok sevdim.bi kaç şarkısını da yüxexes de dinlemiştim.gerçekten iyi ve sıradışı bir gruba benziyolar.en kısa zamanda albümlerini almaya çalışıcam...

yaa ben pek sevmedim ama şunu söylemeliyim ki hiç bişey için olmasa şarkı sözleri için dinlemeye deger çok güzel sözleri var... ;) ;) ;)

bende pek sevmedim ama şarkı sözleri çok güsel bide saçları uzun düz olan arkadaş isaya benzio :S:S joker i sevdim bi tek bidee ceylan sesin ççççççooooooooooooookkkk güsel ;)

Aslında albüme ne kadar soğuk baksa da insan, içindeki masalda başkahraman haline geliyor bir müddet sonra.Bu istikrar benim çok hoşuma gitti.Yani insanın her ruh halini yansıtan farklı tipte şarkılar ama bütünlük içinde. Tıpkı insanın tek bedende eksiyle artıyı barındırması gibi

Geri