Anima

anima çok eğlenceli bir grup çok başarılılar saundlarını çok beğeniyorum şarkılarıda ayrı bi güzel zaten:) ve vokalistlerini(ceylen) de bir bayan vokalistler zor bulunmasına karşın çok iiiyi ve tatlı.

anima'yı bi çok kişinin neden beğenmediğini şimdi anlıyorum sözler normalden çok farklı hani sadece yaşayanların anlayacağı cinsten dün gece ben tüm şarkıları anladım. teşekkürler anima...

şair ne demiş,

anlaşılmak ki hiç birimize bahşedilmemiştir.(E.C)

Dİğeri de demiş ki;

Yenilgim, senin gözlerinde okudum
taç giymenin kölelik,
anlaşılmanın alçalmak,
ve yakalanmanın tamamlanmak
ve olgun bir meyve gibi düşmek ve tüketilmek olduğunu. (H.C)

animanın en sevdiğim yönlerinden bitanesi politik görüşlerini direk olarak ifade etmemeleri yani "bizim politik görüşümüz şu bizi bundan sevin" gibi bir duruşları yok ama bakarsanız kuklalar şarkısında politik olarak bi anlam var daha gizli ifade etmleri herzaman daha iyidir... demi ceylan:D

9 eylül cumartesi - Extreme Festival
yedikule zindanları - 15:00
10 YTL

I.Bölüm
Anima
Zardan Adam
Demir Demirkan

II.Bölüm[/b9
Yeni Türkü
Mavi Sakal
Duman

III.Bölüm
DJ DIRTY FACE

"Anima" beğendiğim gruplardan. Umarım en kısa zamanda canlı olarak dinlemek kısmet olur.

Bir iki ay önceydi galiba Taksim'de ıslak hamburgeciler vardır ya sırıca ile,bambi deydiler :))) Çok uyumlu bir grup umarım daha iyi yerlere gelirler...

rock adı altında saçma sapan arabesk yapan bir yığın grup arasında boğulmuşken ANİMA ilaç gibi geldi ve dinlemeye doyamadık. mızıka saksafon şahane. vokal şahane. şarkılar sözler şahane. fa minör mızıka saatlerce rep e alınıp dinlenilesi. keza yağmurla gelen joker kuklalar el kadar bir kız da öyle. eheeheh tüm şarkılar öyle aslında ya. fazla söze de gerek yok. tekar tebrikler

Geri