Anima

muratcopur demiş ki:
1 mart yani bu akşamki yüksekses programına sağlık problemlerinden dolayı çıkamıyoruz.ceylan 39 derece ateş içinde benim boğazım patladı falan filan.1-2 hafta sonra yüksekses te buluşmak üzre.

Of of.Çok geçmiş olsun .Ciddi birşey yok galiba..Boğaz şişmesi için sıcak çaylar birebirdir :)
Monk hanım sizinde çokçabuk 36 dereceye falan düşmeniz dileği ile.!!

Ceylan'in kendine ait bir sesi var ve bu sesi oldukca daha cok iyi kullaniyor.

Turk Rock'da harika sesler, harika gruplar gormek cok sevindiriyor beni.

Fakat bu benim aklima takilan bir parca var :) '' Tak '' olarak geciyor sanirim.

Bu Tak parcanin da Bar'da calinmis bir mp3u var elimde :) Korsan olarak yukledim, itiraf ediyorum. Herneyse, O mp3 de de kufur icerikli laflar var, Bu kufurleri de o bar'daki kizlar soyluyorlar. Acaba kotu bir durum degil mi.? Anemi grubuna soruyorum.? Cevaplarlar ise ne ala..

Bestial demiş ki:
Ceylan'in kendine ait bir sesi var ve bu sesi oldukca daha cok iyi kullaniyor.

Turk Rock'da harika sesler, harika gruplar gormek cok sevindiriyor beni.

Fakat bu benim aklima takilan bir parca var :) '' Tak '' olarak geciyor sanirim.

Bu Tak parcanin da Bar'da calinmis bir mp3u var elimde :) Korsan olarak yukledim, itiraf ediyorum. Herneyse, O mp3 de de kufur icerikli laflar var, Bu kufurleri de o bar'daki kizlar soyluyorlar. Acaba kotu bir durum degil mi.? Anemi grubuna soruyorum.? Cevaplarlar ise ne ala..
Şu andaki başlığımız anima."tak" şarkısı ise anemi grubuna ait..onu da amatör gruplar başlığı altında bulabilirsin..hoşçakal

pudding demiş ki:
Bestial demiş ki:

bombaya bak :LOL: kötü bi durum tabi bardaki kızları kınıyoruz :twisted:

evet evet kınıyoruz :)

daha önce mojoda dinlemiştim animayı, joker ve yolgezerinde kayıtları vardı elimde, joker çok güzel eskiden beri severek dinlediğim bir parça ama sanki biraz daha farklı şeyler yapılabilirdi joker üzerinde, albüm hayırlı olsun deyip, başarılar diliyoruz :)

Ama 29Mart'ta Güneş tutulması var :D

Bu arada albüm cıktıktan sonra ilk defa yazıyorum.. Muratcopur bana ilk gitar calmayı öğreten insandır.. Grupta güzel zaten :D Hepinizi tek tek tebrik ederim ve başarılarınızın dewamını dilerim... Görüşmek üzre!!!

sitesine tıkladım yapım aşamasında olduğunu görmedim tıklıyom paso bişey olmuyor Alla alla diyorum neyse anima hoşgeldin diyeyim bende :p

Elgar benden önce yazmış :D Murat bi bascı olmasına rağmen banada davul öğreten kişidir...Bana hep şu zillere yavaş vur ziller gürültü yapmak için değil derdi :p...Ne mutlu ki bana onun gibi biriyle stüdyoya girebilmişim...Hepinizin yolu açık olsun...Ya bu arada murat tv makinasındaki senmsn ya gozlerime inanamadım o tip ne :p

albüm çıkmadan önce "joker"i çok severek dinliyordum iki gün önce albümü aldım ve anladım ki Anima aslında joker'i kat kat aşmış bir grupmuş yani albümdeki bütün şarkılar çok güzel...özellikle yağmurla gelen ve kızılderili ruhu en beğendiklerim...Başarılar Anima :)

Geri