Anima

abi elemanların görüntüsü punk a kayıyo da müzik punk değil.gitar üzerine mızıka da harika olmuş tanımayan arkadaşlardan kime dinlettiysem beğendiler. başarılı grup ihtiyaç böyle elemanlara

didi_in_chains demiş ki:
ya bizim millet anlamaz! :evil: varsa yoksa duman ın peşinden koşsunlar te allaammm konuşturmayın beni vallah çok dertliyim bu konularda... :roll: ;)

abi yerden sonra gücüme gidiyo canım ya bende dumanı\kaanı severimde genelde küçük kızlar filan çok nasıl desem rocklas ilgileri olmayanlar bile ne hikmetse kaanın peşinde batunun peşinde vs....bunlarda bi yerden sonra kafa bozuyo...duman harici de grub dinlerim ama yani şarkı sözleri falan tarza yaşam biçime uyuyo bi yerden sonra fanlarından biri olmamazlık imkansız oluyo:)

duman'ı -kendi adıma- severim. ilgi görmeselerdi çok üzülürdüm.hak etmekteler yaptıkları işin karşılığını.
ünlü yü de yavuz çetin i de kurban ı da çok çok sevmiş idim ancak değer verilmeli ki ilerlenebilsin...

bugün bu konuda sanırım yarım saat durmaksızın konuştum...
anima'yı kaç kişi dinledi,kaçında albüm var ancak?
anima' nın tavrı kimin umrunda?
ben geçerken bir şekerlemecinin önünden diyorum ki şu pastayı alsam mı yoksa cep delik cepken delik ey kadın ,yoluna devam sen...trajikomik bu durumlarda :
-acaba coca cola festivallerinin tümünde dolansaydık, günümüzün ton sür ton olan akor ve ritimlerini biraraya getirerek şarkılar yazsaydık, "helal olsun ulan bize cuk oturttuk" yöntemini kullansaydık,"bi dakika ceylan bir kadın şarkıcı, iki bacak açısı ve bizim kaşımız gözümüz mevzusu da bir başka yöntem olsun mu yahu" cinliğine başvursaydık...vs vs vs...-
ihtimalleri geçti aklımdan...

"hey tunçay-san!git dokuz metre onbeş santim baraj kompozisyonunda tuvalete yazıl,iki aptal rock(?) eseri yarat...niye hayatını sürdürmek için kitaplarını satıyorsun!" gibi cümlelelr dillendirmek istedim.

zor arkadaşlar
beyin cerrahı da zor bir iş yapıyor
hammal da
şair de
ressam da
çöpçü de
orospu da
kasapta

ve müzisyende...

gerçek kasap gerçek orospu gerçek şair GERÇEK MÜZİSYEN!

amatörüm
amatör ne?
amor dan gelior
yani "sevgiyle yaklaşan"
profesyoneller; geri dönüşsüz adamlar

amatör anima rock grubu ' nun bir parçası ben ceylan

hepinize iyi geceler dilerim... :idea:

süppersin ceylan ablacım aslında doğru söylüyosunda işte anlayana....uzun zaman geçmesine ramen ben seni ilk defa extreme festte yakından görme imkanına sahip olmuştum çok zeki yetenekli zeki bir bayansın süpersin...ama dumanda yerli grubumuz onuda seviyoruz işte bu şekilde:)

ceylan,bu yazdıklarından sonra gözümde farklılaştın,bir kez daha saygı duydum sana...önemli olan "kütle"ye değil, "kitle"ye hitap edebilmek, ki siz öyle bir kitle oluşturdunuz ki bunun sizler de farkındasınızdır zaten ;)

Geri