Aylin Aslım

Tüm gitar ve bas kayıtlarını yapan Blue blues band den hatırlayacağımız Sunay Özgür yani basçı hatunu tebrik etmeye pek de gerek yok (kayıt için). :D :D

arkadaşlar ne güllüsü ne düeti allahşkına yapmayın ya... doğru dürüst takip etmeden dekman atmayın...
iki genç kız filminin soundtrackinde replikas, babazula, nazan öncel ve aylin aslım'ın yanı sıra kibariye de şarkı vermiş. milliyette de aylinle kibariyeyi biraraya getirip röp. yapmışlar...budur olay.
arabeskin 20 yıllık en efsane ismi kibariyeyi de medya çirkefi güllüyle bir tuttunuz ya, one da bravo...

bu arada kadın 10 tane şarkı yazmış muhteşem sözler yazmış, acayip besteler yapmış ve söylemiş. 1 adet kimsenin aklına gelemicek kadar değişik bi şarkıyı yorumlamış babalar gibi... sanki bunların hiçbi önemi yokmuş gibi... ilk cover yapan aylin mi? keşke herkes bu kadar orjinal fikirler bulsa...
insanları harcamak bu kadar kolay değil... daha iyisini yapabilen beri gelsin!

carolgerber demiş ki:
WS demiş ki:
Tüm gitar ve bas kayıtlarını yapan Blue blues band den hatırlayacağımız Sunay Özgür yani basçı hatunu tebrik etmeye pek de gerek yok (kayıt için). :D :D

Sunay Özgür ün basçı olduğu doğru da hatun olduğunu nerden çıkardın :)
Kardeş basçı hatuna teşekkür etmeye gerek yok dedim. Sunay Özgür ü kastetmedim. Nasıl öyle bi anlam çıkardınız ki?

Gerçi virgül koymamışım özür

ya ben bu kızı acayip seviyordum.Son albümü güzel olmuş ama ilk çıktığı zamanı hatırlıyorum da şimdi ki imajı bana "piyasa olmak istiyor" izlenimini veriyor ki Kral'da çıkması da bunu kanıtlar nitelikte bence.

soothsayer demiş ki:
ya ben bu kızı acayip seviyordum.Son albümü güzel olmuş ama ilk çıktığı zamanı hatırlıyorum da şimdi ki imajı bana "piyasa olmak istiyor" izlenimini veriyor ki Kral'da çıkması da bunu kanıtlar nitelikte bence.
valla bencede...
haa aldım simdi albümü cok mutluyum..birazdan dinleyecegim insallah!!
bu arada kralla pek ilgilenmedigim icin göremedim sanırım..daha manganın yeni klibini bile izleyemedim :(

voo-doo demiş ki:
soothsayer demiş ki:
valla bencede...
haa aldım simdi albümü cok mutluyum..birazdan dinleyecegim insallah!!
bu arada kralla pek ilgilenmedigim icin göremedim sanırım..daha manganın yeni klibini bile izleyemedim :(

Kralın yönetimi değişmiş tamamen belki bakış açısıda değişmiştir diycem ama adı değişmedikten sonra dimi yani.... :roll:

Ama şarkı güzel olmuş ben beğendim albümüde aldım ama şimdi bulutsuzluktan felluce yi dinliyorum sonra dinliycem :LOL:

Geri