Aylin Aslım

Eski albümde küçük sevgilim diye bi şarkısı var. Sözleri görüp deli gibi aramış internette ya da bayilerde bulamamıştım. Bi grup arkadaş şarkının peşine düştük, bulduk.. Sözler kadar iyi değildi müzik..

Televizyonda gülyabani yi gördüm, harika olmuş :)

televizyonda o gülyabani şarkısını gördüm de saniyesinde dayanamadım.fenalık geçirdim.geçtim..berbat olmuş...hayır niye kendini saçmasapan bi kalıbın içine sokmaya çalışıyoki anlamadım..beğenmiyorum...sevene saygı duyuyorum...

ilk zamanlar nefret ettim. tesadüfen "ahh"ı dinledikten sonra tekrar denemeye karar verdim. neyin değişmiş olduğunu anlamadım ama artık dinlemekten çok hoşlanıyorum.
(evet biraz garibim.)

bence aylin aslım tarz yapmaya çalışıyo ama bi türlü kendini bulamıyo..en gıcık olduğum şeyde tayfalarını sürekli arka plana atması bence kendini beğenmişin teki...ben umursamazım,asiyim havası vermeye çalışıyo...

güldünya,sokak insanları,beyoğlu kimin oğlu,gelinlik sarhoşluğudur ki farklı tarzıyla bu ülkenin gerçeğidir bu şarkılarda anlatılanlar.ahh çekmeye devam etsin,aylin tayfasıyla rules dedirtir insanoğluna.

salycooperın verdiği linkten alıntı..

"Aylin: Hiç katılmıyorum, o aşamada ben böyle şeyler düşünmem. Hissederek yaşamıyorsan onlar seni etkileyebilir. Ya da ilk başlarda yabancılık çekiyorsan sana itici gelebilir. Ama alıştığında bunlar çok zevkli. Dışarıdan kamerayla bakıldığında belki dediğin gibi görünebilir. Ne bileyim kış olmadığını düşün, ormanda falan elbiseyle olduğunu farz et. Adamın da üzerinde daha ince bir şey...
Deniz: Mesela onda da elbise olsun
Aylin: O zaman çok daha güzel olur. Sevişmek güzel şey arkadaşlar. Sonra Allah bize sorar"

:mrgreen:

bilmiyorum ya diğer albümü çooooooooook daha daha iyiydi. bu piyasa bir albüm olmuş. sarmadı açıkçası.
nerede "o 40 gün 40 gece" nerede o siyah saçlı şirin aylin...

Geri