Aylin Aslım

4 gün 4 gece harikaydı aşmış sözler barındırıyordu bir diğeri de keşkeydi bence...
bu iki şarkı dahi yeter saygı duymamız için ona 8)
bir ara artık seni öldürsem modlarındaydım yahu :eek:
harika albümdü o harika... :roll:
kaset gazabıma dayanamadı ve kırıldı :? (bkz olacağı buydu-dinlemekten,döndürmekten kırdım en sonunda-es geçilecek şarkı olmayan-uzun ömürlü albümler)
eeeeee albüm o kadar iyi olunca satmasını da bekleyemiyorsun doğal olarak...ne denilse azdır gelgite dair...

iidiiir iidr eed hadi buyur u da sevıorm beyoglu kımınoglu da cok hos gul dunya da guzell ama 'ahh ' ında bı cok sevenı var neden yadsıyalım sımcık bunu ?? bı cok kısının favorısı o sarkı.. o yuzden '' bıcok kısının kı gıbı benımdee...'' seklınde bır ıbare kullandım ve bence yerınde bır kullanım;)

6 nisan 2006 perşembe (yarın) akşamı saat 23:45 sonraları beyoğlu büyükparmakkapı sokak'ta bulunan line bar'da Aylin Aslım ve Tayfasını dinleyebilirsiniz.

ben aylin aslıma çok aşıım ya müziğine bişe diyemiyorum ama çok güzel yaaa ah ahh allaıım yaşı yaşımı tutsaydı kader bizi aynı yollarda sürükleseydi tüh

line5jr.jpg

her perşembe Line'da..!

adres: büyükparmakkapı sokak, nizam pide salonu karşısı, beyoğlu / istanbul..

ya bu aylin aslım kadar çok şirin bi insan tanımadım ya bi kere dışarda görmüştüm o kadar sıcaklılıkla konuşuyoki :D en sonunda dayanamayıp sarıldım öptüm :D ve kendi gibi şarkılarıda müthiş bayılıyorum ya

Kendi tarzını oluşturmuş hoş bir hanım kendileri.Son albümünü almıştım zaten ama gelgit yoktu,bulamıyordum şimdi tekrar yayınlandı albüm ve içinde 4 gün 4 gecenin Hayko katkılı versiyonu falan da var.Çok sevindim en yakın zamanda alıcam

çok ama çok hoş..ilk albümleri de mükemmeldi..ama tek sevmediğim yanı, nerdeys bütün konserlerine tacı ile çıkmasıdı..umarım bırakmıştır bu alışkanlığı... çok iyi bi yorum gerçekten ;)

gülyabani güsel bir albüm ahh ise bana benzer tanıdık melodili bi şarkı olrk geldi ama asıl güsel yanı klibin sonunda aylin aslımın üzerindeki thsirt de yazan joy division un kelimelerin yetersizlii dolayısı ile adlandıramayacaım şarkısı love will tear us apart yazısıdr ki klibin ayrıntılı düsünülme bölümünde akla gelinmiş çok iyi fikirlerden biri olmuştur bence çok anlam taşımakta ince ve küçük ayrıntı bu kdr büyük bi anlam içerebilmiş gelinlik sarhoşluğu böyledir bu işler olduğun gibi de albümde tuttuğum dier şarkılar

Geri