Aylin Aslım

BarışManço fest. program tam olarak şöyle;

BARIŞ MANÇO ROCK DERNEÐİ- ROCK FESTİVALİ
( 15 TEMMUZ 2006 YEDİKULE ZİNDANLARI) SAAT 14:00-02:00 12 SAAT ROCK MÜZİK...

KURTALAN EKSPRES
HALUK LEVENT
FERİDUN DÜZAÐAÇ
AYLİN ASLIM ve TAYFASI
OGÜN SANLISOY
RASHİT
MURAT YILMAZYILDIRIM
ZARDANADAM
GRİZU
UMUT KUZEY
TAYLAN AYIK
EMRE ÖNBAYRAKTAR

Barış Manço Ekspresi

Mert-ElvisTurk Band
OKYANUS (İstanbul)
POKER(İstanbul)
GAMGAMA(İstanbul)
GİZLİ ÖZNE(Antalya)
THE DOMİNO(Samsun)
SAHNE SHOWLARI-ANİMASYONLAR

BİLETLER :22.5 YTL
BİLETLER ÇOK KISA BİR SÜRE SONRA
BİLETİX'TE

slacker demiş ki:
11 haziran 2006 pazar akşamı saat 21:30da beylikdüzü yeşil vadi konserlerinde çalacağız. konser ücretsizdir :)

bu arada immo valla ne diim ki hehe :)

valla en güzeli hiç birşey dememek oluyor sanırım.. Neyse artık yahu 11 HaZirandaki konserde başarılar....

Saygılar...

Yaa crayzmuge Ayça'nın davetlisiydik ankirockfest e ancak elimizde olmayan nedenlerden dolayı gidemedik şu yazdığını gördüm yaa of bee offf lan ne talihsiz bahtımız varmış bee ..

SAygılar....

immo demiş ki:
Yaa crayzmuge Ayça'nın davetlisiydik ankirockfest e ancak elimizde olmayan nedenlerden dolayı gidemedik şu yazdığını gördüm yaa of bee offf lan ne talihsiz bahtımız varmış bee ..

SAygılar....

bende tam ayçanın önündeydim..çok şirin kız yaa...bende basçıyım ve ayça dinlediğim en iyi kız bas gitaristlerden biri...bu arada sizede geçmiş olsun abi..kötü bir durum :roll:

crazymuge demiş ki:
immo demiş ki:

SAygılar....

bende tam ayçanın önündeydim..çok şirin kız yaa...bende basçıyım ve ayça dinlediğim en iyi kız bas gitaristlerden biri...bu arada sizede geçmiş olsun abi..kötü bir durum :roll:

pardon kötümü kötü az demek olur sanırım bu arada bascımısın hadi bee :D bizim gruba da bir bascı gerekti ancak grubun vardır olmaz...

SAygılar....

eee bak başlıga bee ne guzel olaylara vesile oldu yaş sorununda yoksa grubumuza gelebılırsın bee :D ozel mesajtan ulaşman yeterlı bana :D

SAygılar...

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği kişilere yönelik hakaret ve/veya küfür içerdiğinden silinmiştir. Bu tavrınıza devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

bi dolu var böyle diyen.. neyse herşey istediğin gibi olur "grubun" iyi iş yapar umarım....

Aylin Aslım , İstanbul - kumburgaz'da..

Kumburgaz - Club Malibu - 23 Haziran 2006 Cuma

Geri