Aylin Aslım

birsürü grup ve müzisyenlerin konserlerine gittim ama aylin aslımınkine gidemedim.
her verdiği konser zamanlarında ben müsait olamıyorum bir ürlü gidemedim.
aylin aslımıda görmeyi çok merak ediyorum.
canlı performansı nasıl acaba..

afismyspace.jpg

Galatasaray Üniversitesi Bahar Şenlikleri kapsaminda 15 Mayıs 2007 tarihinde çalacağiz..!

Aylin ASLIM'dan önce sahnede olacak isim ise KAÇAK..! Nokia Supersound 05 ile isimlerini duyuran Övünç ve Ali Seval'in şahane grubu kesinlikle kaçmaz..!

hala hiç aylin aslım konserine gidemedim tv den filan izledim ama canlı izleyemedim bi türlü bi süre daha izleyemeyeceğim sanırım ben 13ünde ayrılıyorum istanbuldan 15inde konser var neyse seneye gideceğim ama çok merak ediyorum canlı performansını çok övüyorlar

dark_and_shadow demiş ki:
hala hiç aylin aslım konserine gidemedim tv den filan izledim ama canlı izleyemedim bi türlü bi süre daha izleyemeyeceğim sanırım ben 13ünde ayrılıyorum istanbuldan 15inde konser var neyse seneye gideceğim ama çok merak ediyorum canlı performansını çok övüyorlar

bi an önce izlemelisin o zaman. ben son albümün gala konserine gitmiştim. biraz kilo almış haliydi o zamanlar. ama performans şahane. tayfa da harikaydı. bi de arkada bi abi gitar klavye v.s. çalıyo ou çok taktir ediyorum burdan. tüm yük omuzlarında gibiydi.

gerçi aylin ablamız sahnede öylece dursa biz yine dilimiz dışarda izlerdik :D hastasıyız ailecek :p

onno tunç için yapılan albümde bir çocuk sevdim harika olmuş aylin aslım ın sesini çok özlemiştim albüm öncesi hasret giderdik yine hayko eli değmiş sanırım nasıl içten nasıl da güzel okumuş aylinimiz

aylin aslim 1999 da cikardigi gelgit ve 2006 da cikardigi gulyabani albumleri arti savasa hic gerek yok adli irak savasi protestosu nitelikteki sarki projesinde yer aldi ve son albumun de guldunya aadli parcaylada bir daha tore cinayetlerine gondermede bulundu basarili ve bir o kadar guzel bir rock starimiz....basarilarinin devamini dilleyerekten...

Geri