Aylin Aslım

çarşamba günü çapa festivalinde izledim.tv den izlemiştim ama ilk kez canlı izledim aylin aslımı ve çok hoşuma gitti performansı yani tv de de çok beğenmiştim zaten.aylin aslımdan sonra ogün sanlısoy sahne aldı keşke kendin oldun söyleselerdi:(

Enerjisi ve sempatikliği iLe türkiye'nin en iyi bayan vokallerinden biridir kendisi.
İzlemiştim seneler önce kendisini insan yerinde duramıyo onu dinlerken :)

yeni albümü bencede çok iyi olucak.bekliyoruz sabırsızlıkla.

Bugün Aylin Aslım konserine gittim arkadaşımla. Neyse konser saatinin gelmesini bekliyoruz. Saat 19:00 oldu Aylin Aslım çıkmadı, 19:30 oldu yine yok, 20:00 oldu yine yok, 20:30 oldu e yine yok (bu arada yağmur yağıyor) 20:50 oldu Aylin Aslım hanım teşrif ettiler. İnsanları o kadar saat bekletmesi büyük terbiyesizlikti. Benim konserin sonuna kadar beklememin tek sebebi Burak Gürpınar ile fotoğraf çekinmekti (bu arada baterist Burak Gürpınalr'dı). Ki olduda!

Yaptığı terbiyesizlikten sonra kendisine zerre kadar saygım kalmamıştr. Seyircilerini önemsemeyen birini ben hiç önemsemem.

panik_431 demiş ki:
Bugün Aylin Aslım konserine gittim arkadaşımla. Neyse konser saatinin gelmesini bekliyoruz. Saat 19:00 oldu Aylin Aslım çıkmadı, 19:30 oldu yine yok, 20:00 oldu yine yok, 20:30 oldu e yine yok (bu arada yağmur yağıyor) 20:50 oldu Aylin Aslım hanım teşrif ettiler. İnsanları o kadar saat bekletmesi büyük terbiyesizlikti. Benim konserin sonuna kadar beklememin tek sebebi Burak Gürpınar ile fotoğraf çekinmekti (bu arada baterist Burak Gürpınalr'dı). Ki olduda!

Yaptığı terbiyesizlikten sonra kendisine zerre kadar saygım kalmamıştr. Seyircilerini önemsemeyen birini ben hiç önemsemem.
Peki öğrenebildin mi neden geç kalmış?Yada konser alanından bir açıklama gelmedi mi?

panik_431 demiş ki:
Hayır hiç bir açıklmama gelmedi. Biz orda açıklmama yapmalarını bekledik, ama açıklama yapmadılar. :D
kuaförde işi uzun sürmüş..
o yüzden bekletmiş bizi yağmurun altında...
(bizde inandık ya zaten... ;) )
ama her şeye rağmen muhteşem konserdi...
burak gürpınar ile tanışmayı çok istedim ama otobüsü de kaçırmak istemeyince.......

Bizim şenlikler için Edirne'ye geldi ve istediğim çoğu şarkısını söyledi sağolsun. Herşey bir yana da Allah sevdiğine bağışlasın çok güzel be:)

Şimdiye kadar yaptığı en güzel şarkısı da "Ah" bence..

Yönetici Uyarısı: Mesajınız silinmiştir. Forum kurallarına uymamanız halinde uzaklaştıralacaksınız.

Telif hakkı bulunan müzik dosyasına link vermek, bunları barındıran korsan cdlerin satışını forumda veya özel mesaj ile yapmaya çalışmak veya her türlü yazılım crack/serial paylaşımı, kısacası KORSAN'IN HER TÜRLÜSÜ YASAKTIR!

Abi bir saygısızlıktır almış başını gidiyor...
Aylin Aslım , sizlere kaliteli müzik sunmak için,günlerce,aylarca,yıllarca uğraşırken...
Sizler burada mp3 linkleri dağıtıp,argo bir dilde hitap ediyorsunuz.
Afedersiniz ama kimse haketmiyor,Aylin Aslım gibi biri ise hiç mi hiç haketmiyor bu tarz yorumları...yazık.

İnsanların kafasında farklı şeylere yol açıyorsunuz bu şekilde davranarak...
Link veriyorsun ama Aylin Aslım`ı da sevdiğini iddia ediyorsundur, işte bu noktada insanlar ,kitleyi yorumluyor ve orjinal albüm almadan, konserlerine gitmeden fan olunmayacağını savunuyor...
lütfen yorumlarınıza dikkat edin...

Geri