Aylin Aslım

Yeni Melek konserinde giydiği kırmızı elbiseyi beğenmedım,sahne performansından da çok etkılendığımı soyleyemem,yine de severım sesını .

yüxexes 'dalgalar' canlı performansını izledim,sert çaldılar;çok iyiydi.fakat bilgisayarımda dinlediğimde digital bi sound vardı.acaba 2 versiyonu mu var?

şimdik bilgisayarında dinlediğin büyük ihtimal ilk albümdeki hali ve dijital doğru ama aylin o albümün elektronik halinden çıkıp rock olarak çalmayı sevdiklerini söyler hep öyle de yaparlar bu hali daha bir güzeldir zaten....2 hali var sayılır :D

onun bunun kaydını bulmak icin etrafta coğh surtmus biri olarak; bu youtube işi çoğh guzel oldu! elde (evde) tv de yoğh ama biri bi sahneden bahsediyo, yoğ efffenim surda su soyleydi diyo; açiyon youtube'u ariyon seyrediyon sen de gritiğhini yapıyon sonra keyfine bakıyon.

Sonuç :
Yuxexes'teki Dalgalar sahnesi icin;
Ilk versiyonuna kıyasla anca (azcığ) dumanlı olacan ki keyfe bulanasın. Çilekeş'le Ferman'ın (Manga) "Senin Gibi" cover ' ında oldugu gibi.

bugünmüydü yoksa yarın mı tam net bir bilgim yok ama bu haftasonu belçikada olduklarını duydum bir türk festivalinde... sevgili ablam ve 7 yaşındaki yeğenimde aylin aslım ve tayfasını dineleyecekler arasında...

ewt fazla sakin bir tarzları var ancak dehşet bir performans var biraz kassalar neler çıkacak..izmire gelme ihtimalleri çok düşük aylin aslımıda artık üniv.bahar şenliklerinde bekliyor olacağızz :) kendisni çok severim çok tatlıdır,seside çok harika! şebo ile ikisi favorim ;)

slacker demiş ki:
konserler devam ediyor arkadaşlar. bu cumartesi yine balans'da çalacağız 23 aralık 2006 tarihinde..
gelmek isteyenler http://www.aylinonline.com/forum adresindeki konserler bölümünden site adminleriyle iletişime geçsinler indirimli giriş için.
bizden sonra teoman da sahne alacak.

bir de ilk albüm şarkılarının canlı versiyonlarını merak edenler için;
http://www.youtube.com/watch?v=T4niz_QgZBU
teşekkürler bu arada konuşurken aylin aslım diye konuşuyoruz tayfasını koymuyoruz uzun olduğundan ynlış anlamayın sizi yok saydığımızdan değil

Geri