Direc-t

ama sen varsın'ın klibini izledim çok güzeldi. duman ve teoman da böyle çizgi film gibi klipler yapmıştı ama en iisi bu olmuş. hatta dükkanda kabinde pantolon deniodum orda duydum fırlıcaktım öyle cıbıl cıbıl zor tuttum kendimi :p

klip harikada hasret klibi ne zaman gelecek yaa bazen prodüktör deniz olmasaydı kurban benzetmeleri olmazdı die düşünüyorum yada bilge rüyamda gördüğüm gibi üç no kafalı sıradan bi itp olsaydı yine benzetilmezdi ayada ammmaan neyse yaa

ya direc-t in kurban la uzaktan yakından alakası yok :!:

albüm çıkmadan önce hiç kimseden böyle bi şey duymamıştım.
tabi bizim illaki bişeyleri bişeylere benzetme alışkanlığı olan arkadaşlar prodüktörün de deniz yılmaz olduğunu görünce hemen atladılar.deniz in adı geçmeseydi eminimki böyle bi benzetme olmazdı.

the_bassist demiş ki:
ama sen varsın'ın klibini izledim çok güzeldi. duman ve teoman da böyle çizgi film gibi klipler yapmıştı ama en iisi bu olmuş. hatta dükkanda kabinde pantolon deniodum orda duydum fırlıcaktım öyle cıbıl cıbıl zor tuttum kendimi :p
Bence sen Direc-t i diğer ikisindende çok sevdiğin için böle diyosun=)-
Teomanınki bariz daha iyi..
Ama Dumanın ki Direct nkine daha yakın denebilir..
Direc-t eğlenceli olmakta 1numara=)-

Ben ilk kez Yüxexes'te izledim.
Deniz'in produktor olduğunu bilmiordum.İzledim live performanceı ve anında kararımı verdim ''kurban'a benzemeye çalışmışlar'' dedim.
Şimdi burda öğrendim Deniz'in produktorleri olduğunu...

selam arkadaşlar..yorumlar için teşekkürler..
kişisel galerime ama sen varsın ve frekans fotoları ekledim....
yo hayır köpeklerden korkmam..bayılırım...
20 kasım istanbul Roxy Direc-t konseri var...
Ankara'da görüşmek üzere
İlk defa çalacağımız besteler ve 3-4 sıkı kaplama(kavır-cover)ya hazır olun :LOL:

bilgenin kafa harbii çok güzel rasta herkeste böle güzel durmaz maşallah bilgede 3 kişilk saç var.. yaa bilgenin kısa şaçlı veya rastasız halini çok merak ediom öle bi fotosunu koysalar siteye.. denizin saçları bencede eskiden daa iyidi

yıllar önce bi yerde izlediydim direc-t'i ve uyuz olmuştum... hakkaten sevmemiştim ve çok yapmacık gelmişlerdi ama şimdi o zamanlar salakmışım diyorum...

Kimse yazmamış galiba ama Bilge,Nil Karaibrahimgil'in biz üniversiteliyiz biz reklamında oynamış.Reklamı görürseniz sarı t-shirtli rastalı elemana dikkat :)

off bu benzetmelerden ne zaman vazgecilecek? Direc-t ayri bi grup Kurban ayri bi grup......yikici olacagimiza biraz moral verelim insanlara...giyim tarzina bakarsak bütün metal gruplar birbirine benziyor.....

Geri