Direc-t

direct ve rus kozmonotlari

aslinda bu adamların ilk klibini izlediğimde albümü almak aklımın ucundan bile geçmiyordu , ama niye gittin şarkılarını dinleyince kararim değişti. albüm gerçekten hoş , güzel bir vokal ve içerige sahip. bence haluk levent in son albümünü alıp sinir ve pişman olacaginiza direct i almanizi tavsiye ederim çünkü direct çokk farklı ve iyi.

ankara,adana,konya,kütahya,izmir aralıkta büyük ihtimalle
eskişehir rağbet bar 13 kasım büyük ihtimalle

bu arada yeni albüme 2005 başı gireceğiz yeni parçaları yapıyoruz...accaip oluyoooorrrrrrrrrrr

Grunge-dadada demiş ki:
yeni parçaları yapıyoruz...accaip oluyoooorrrrrrrrrrr
üzülme be bilge ben size yazarım 8)
maşallah direc-t baya hızlı çalışıo.
stüdyo açmışsınız, tebrikler...
yurt dışındada iyiler diye bişeyler duyduk.
aferin çalışın, çalışın ki bize albüm ve konser yapın.

direct ilk dinlediğimde sinirimi bozan özenti gelen bi gruptu çoğu sevdiğim şey gibi ilk başta beğenmmeiştim ama şimdi adamların müziği çok sevimli geliyo

direc-t yi neden severiz?
1.grunge tarzımdır.
2. sound iyidir.
3. vokalin sesi güzeldir.
4. enteresan videoları vardır.
5. eğlenceli parçaları vardır.
6. konserde çoştururlar.
7.elemanları kafadır, severiz ve sayarız.(ilk bassçıları geldi aklıma)
8.ailecek dinleriz.
9. deniz baba prodüktördür.
10. yurt dışındada iyidirler.

direc-t yi neden sevmeyiz?
1.bunun bir nedeni yoktur.
2.konserleri çok zamansız yaparlar.
3.saklı dışında konser verdiklerini görmedim !!
4. gitarist 1 tanedir. yazık vokale.
5.çok tane klipleri vardır, hangi biri güzel diye düşündürür.
6. kasette şarkı azlığı vardır.

ya 13 kasım eskişehir rağbet die bişi okudum!yapmayın bunu ya......yanlış anlamayın eskişehire gelin çok istiyorum ama mekan çok kötü!!!!geçen konser bence kötüydü ama kötü olan siz diil,mekan,ses düzeni ve gelen bazı insan topluluklarıydı!herkesin seviyesi çok düşüktü,arkadaşlarımı kollamaktan konser dinleymedim!belki elinizde diil ama ben önümüzdeki on yıl bidaha rağmet denen o iğrenç yere girmeyi düşünmüyorum!nese umarım sizi daha kaliteli bi ortamda dinlemek nasip olur!valla eskişehr konserinde olan arkadaşlardan yorum bekliyorum!ben mi yanlış düşünüyorum!belki yorumlar yapılmıştır ama kaçırdım:) belki ankaraya gelirim:) hadi başarılar şimdiden

12 kasım eskişehir ragbet bar organizasyonu iptal edilmiştir
1 aralık itibariyle baslıyacak olan turnenin ilk ayağı bir sorun cıkmazsa
eskişehir hayal kahvesidir

bence bir yıl çok erken.şarkılarına yani bütün albümüne güvenen bir grup için birhayli erken bence(bir kinaye yok).en az 1.5 yıl geçmeli derim ben.dinlemediğim ve ciddi anlamda sevmediğim bir grup ama ne olursa olsun türkçe müzik yapan bir rock grubu.orjinal albüm almak lazım.

Geri