Direc-t

aa ne güzel cosmo-girl de olmaları bizim okulun ciks kızlarından temin etmenin beleş yolu!

ama şuda var... böyle heryere röportaj vermemeliler... mesela geçen Roll'de çok iyi bi röportajı vardı..

axlewurm demiş ki:
giggle cm klip şöle
şimdi ilk önce üçü sokakta yürüyo bi çiçek buluyolar yerde sonra özgür çiçeği alıyo ve kız arkının evine gidiyo çiçeği ona vermek için ama bide ner görsün :D kız evinin önünde başka bi elemanın motosikletine binip vıınnn gidiyo :) sonra özgür çok üzülüyo tabee çiçeği yere atıyo...
sonra alex sinemaya gidiyo-öndeki bi çift yüzünden filmi izleyemiyo ve kızın omzuna dokunuyo kafanı çekermisin diye kız arkasını bi dönüyo- meğer o kız alex in kız arkıymış alex kızı başkasıyla görünce çıkıyo salondan sonra affeeeeett nefret ettim senden diye bağırıyo bilge :D
ve sonra bilge kız arkadaşının evine gidiyo içeri bi giriyo kızı yatakta başka bi herifle görüyo-e dumur oluyo tabee :D öle işte yaa...yakında nr 1 dede görürsün mrk etme ;)

of ya izleyemiyorum ama güzel olduğu belli yani:)
zaten direc-t in yeri ayrı yani...
adamlar ne yapsa güzel yapıyo hoş yapıyo...
her ne kadar görüp izleyemesekte...
affeeeeet nefret ettim senden diye bağırtmasını iyi biliyo... ;)

MorHatuN demiş ki:
bence gayet iyi yazdım. illa herkes beğenmek zorunda değil ki..

pardon hava civa ne demek? albümdeki geriye kalan 10 şarkı mı? verilen onlarca emeğe mi diyorsun? bence çok büyük saygısızlık, ayıp ettin sanki... çekilen kliplere göre şarkılara bu şekil muamele göstermeyin..

beğenmeyebilirsin ama havaciva diyemessin.. doğru-güzel beğenmedim şöle böle dersin... lütfen..

Grunge-dadada demiş ki:
deli gömleği var bu arada..süperdir....
özver bi dönsün askerden...
anima
cemiyette pişiyorum
springroll
bu gruplar....

deli gömleğinin şişelerimi kırdın diye bi şarkısnı dinledim valla çok sevmedim ben...

cemiyette pişiyorum= abi düper yorum yok! ;)

Geri