Direc-t

ya şu varki bence albüm "aa dinledim aa hastası oldum" tarzı bi albüm değil.. yani ilk dinlediği gibi bayılan görmüyorum fazla.. böle yavaş yavaş tadı çıkıyor.. dinledikçe sindiriyorsun..
ve sonrada böyle benim gibi iyi bir fanı olup çıkıyorsun :) yaa gerçekten çok süper bir albüm olmuş!! çok başarılı!! süpersin direc-t tebrikler!!! :D

o kadar garip bi tipten bahsediyoruz ki bende aşırı merak etmeye başldım aşırı güçlü sesi var (sanırım bunu herkes biliyo) , kısacık bi boyu, garip saçları,garip giyinimi ve bunun gibi bi çok garipliğe sahip biri. insan düşündükçe bende görsem fena olmaz be diyo :LOL:

Süper ses

Dinlediğim ilk gün bu adam nasıl bu sesi çıkartıyor diye arkadaşlarıma sormuştum tabi bilemediler. Ben hala soruyorum. Abi bu adam nasıl bu sesleri çıkartıyor. Süper ses... Süper performans demek isterdim ama demiycem. Diyenler çok zaten.

Ceyhun
B`şeyler yapmaktan zevk alıyor.

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

neverlasting demiş ki:
o kadar garip bi tipten bahsediyoruz ki bende aşırı merak etmeye başldım aşırı güçlü sesi var (sanırım bunu herkes biliyo) , kısacık bi boyu, garip saçları,garip giyinimi ve bunun gibi bi çok garipliğe sahip biri. insan düşündükçe bende görsem fena olmaz be diyo :LOL:
ayrıyetten keşke imkanım olsa da daha fazla konuşabilseydim.... gerçekten anlatığın gibi, yani bende senin gibi düşünüyorum... uff uff :D

Geri