Direc-t

genelde konuşmuyo diye bi şey yok arkadaşlar.çok eğlenceli,çok konuşkan,çok yardımsever kısacası süper bi insandır alex tintaru.basında fazla konuşmaması normal hayattada suskun olduu anlamına gelmez.konuşmamasının da kendince çok doğal bi sebebi var.sevmiyorum diyo.bu kadar basit.bilge yle özgür yeterince aydınlatıcılar zaten diil mi?
:)

axlewurm demiş ki:
türk ç diye bi kanal var
atv nin müzik kanalı(ya biliyosun bea)orda bi programa direc-t konukmuş(anladığım kadarıyla)onun saatini sordum işte
ve programı sunan adam(adı ozan galiba) çok uyuz biri de onu söylüyorum :D

17 şubat perşembe günü uydudan yayın yapan Türkçe kanalında saat 15te Direc-t konuk olacak...

kac1rm1cam:)

fulya_m_o_r demiş ki:
Hmm her zmanki çok şirinlerdi... beatles'ın parçasını da oldukça güzel seslendirdiler :D bir de Alex konuştu!!! :p

abi büyük bi aşama kaydedilmiş!!
evet alexin konuşması hayra alamet değil :LOL:
hehe of ya izleyemedim...
kasetimin ses gidip geliyodu şimdide cuv cuvlamaya başladı :roll:

harbi bi de ateş dansı vardı bilge harika dans ediyor bu arada asena ya taş çıkartır..
gitarı kırmasaydı daha iyi olacaktı bence en azından böyle bir konserde, yardım amaçlı!!

muhteşem bi performanstı her zamanki gibi...
trt den izleyemediniz powertürk ten isleseydinis.
bilge tabii tırmandı yine.ortaköy box da da bi tırmanış olayı mevcuttu ama bu kadar aktif diildi ihihi
şekerlerdi her zaman ki gibi
tebrikler tekrardan jelibom kişilikler

yaklaşık 15 kişlik bi grup sürekli yuhaladı ve sübyancı bilge diye bağırdı :) bilgede millete bizi sevneler el kaldırsın dedi şimdide sevmyenler dedi sevmeyenlerde 30-40 kişi el kaldırınca bu yetermi dedi sonra gitarı parçalamaya çalıştı sonra truslara tırmandı sonra altında biri varmış gibi şinav çekti eğlenceliydi yani konser canlı yayında hepsini gösterdilermi bilmiyorum ama tekrar verselerde kaydetsek :)

Geri