Direc-t

ha kırmış ha üstünde tepinip hırpalamış..onu yapmasa da biz direc-t'i severiz, dinleriz..yeterince ilginçler zaten bence bunlara hiç gerek yok..ah ah tam karşındaydım bilge bana verseydin ya güzelim gitari..

evet belki, o heyecan ve enerjinin verdiği bişeydir ama oralara tırmanması ve şınav çekmesi bence luzmu yoktu... yani yapmacık geldi baya...direc-t-bilgenin in bunu yapmasına gerek yok... ayrıca şarkıları yarım bırakması ayrı kötüydü, hiç tatmin edici değildi direc-t... üzüldüm ama izlerken... nerde o çığlıklar? çoğunu duyamadık...şarkılarını söyleyip, çalıp bi kaç takla yeter bize.... onlara bi gitaristin olması şart artık...

bunu söyleyen ben; direc-t'i, bilge'yi (sadece bilge değil tabiki) deli gibi sevip dinleyen kişi....

ankarada olmanın zararları ortaya çıkıyo zaman zaman ya trt4 açık öğretim derslerini vermeseydi ne olurdu o arada gitti direc-t!!! bilgenin o kocaman sesini bide izleyerek duymak vardı canlı canlı :(

muhteşemlerdi...
yandaki gruptan şöyle bir ses yükseliyordu:
sübyancı bilge sübyancı bilge
bak buse telefonda koşkoş diye
sorduk kaçyaşında bu buse
17 dediler... 8O :twisted:

bilgenin doğum gününü inşallah 19'unda saklıkent'te çok eğlenerek kutlayacağız.ankara'ya uğramaları çok iyi olacak.uzun zamandır iyi bir canlı performans izleme hayaliyle yanıp tutuşuyorum:)!

Geri